Slēpt.me starpniekserveri

Ja atrodaties skolā vai dzīvojat valstī, kur piekļuve ir ierobežota noteiktām vietnēm, starpniekserveris varētu būt ideāls risinājums. Lai gan daudzi cilvēki, kuriem ir noteikti šādi ierobežojumi, bieži izmanto VPN, jo daudzi no viņiem nezina, kas ir starpniekserveri.


Mēs iepazīstināsim jūs ar starpniekserveri un kā tas var palīdzēt padarīt jūsu interneta pārlūkošanu daudz drošāku nekā iepriekš. Mēs jums pastāstīsim arī par proxy hide.me, kas ir viens no vismodernākajiem starpniekserveriem pasaulē un ir uzpildīts ar ļoti daudzām dažādām funkcijām.

Beigu beigās mēs’Aplūkosim starpniekservera un VPN atšķirības, lai jūs varētu saprast to atšķirīgos mērķus un izlemt, kuru no tiem izmantot savām pārlūkošanas vajadzībām.

Kā darbojas starpniekserveris

Kas ir starpniekserveris?

Starpniekserveris ir īss. Starpniekserveris darbojas kā starpnieks starp jums un serveri, kuram mēģināt izveidot savienojumu.

Piemēram, ja izveidojat savienojumu ar Facebook, jūsu savienojums nosūtīs pieprasījumu uz Facebook serveriem un sāks pārraidīt datus, tiklīdz pieprasījums ir pieņemts. Tomēr, ja jūs izveidojat savienojumu, izmantojot starpniekserveri, jūs pieprasīsit datus no starpniekservera, kurš pēc tam pieprasīs datus no Facebook serveriem un nosūtīs jums jums.

Kāpēc jāizmanto starpniekserveris??

Starpniekservera izmantošanai ir 2 galvenie iemesli. Pirmais ir tas, ka jūs varat iziet jebkādu cenzūru, kāda varētu būt jūsu internetā. Daudzās valstīs ir stingri likumi, kas reglamentē interneta lietošanu, kas lietotājiem neļauj piekļūt noteiktām vietnēm.

Izmantojot starpniekserveri, jūs varēsit apiet dažus ierobežojumus, kas noteikti jūsu interneta IP adresē. Tas var palīdzēt, ja valdība, jūsu darba devējs vai skola ierobežo jūsu internetu. Kad esat atvēris starpniekservera vietni, jums tikai jāievada URL, kuru vēlaties apmeklēt, un jūs varēsit tam piekļūt..

Starpniekserveris ir labs veids, kā pārliecināties, ka neviens nespēj ielūkoties jūsu pārlūkošanas vēsturē

Otrkārt, starpniekserveris ir labs veids, kā pārliecināties, ka neviens nespēj ielūkoties jūsu pārlūkošanas vēsturē. Nav slēpts noslēpums, ka, iespējams, ir vairākas dažādas organizācijas, kas šobrīd spiego par jūsu darbību internetā. Starpniekserveris pārliecināsies, ka ikviens, kurš apskatīs jūsu pārlūkošanas vēsturi, varēs redzēt tikai to, ka esat izveidojis savienojumu ar starpniekserveri, un nekas cits.

Slēpt starpniekservera funkcijas

Internetā ir pieejams tonnu un daudz starpniekserveru vietņu. Pilnvarotajiem ir jāparedz papildu funkcijas, lai tie varētu izcelties no pārējā iepakojuma. Starpniekserveris hide.me to arī dara, tāpēc ļaujiet’Apskatiet papildu labumus, ko saņemat, kad izmantojat viņu starpniekserveri.

Vietņu karte Hide.me

Slēpt starpniekservera vietas

Viena no galvenajām starpniekservera hide.me izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka varat izvēlēties, kurā vietā vēlaties darboties kā starpniekserveris. Pašlaik jūs varat izvēlēties 3 dažādas valstis, no kurām Vācija, ASV un Nīderlande.

Atcerieties, ka, jo tuvāk starpniekserveris atrodas jūsu atrašanās vietai, jo ātrāka un stabilāka būs jūsu pieredze. Hide.me ir stratēģiski izvēlējies šīs vietas, lai sniegtu vislabāko iespējamo pieredzi visiem šobrīd Eiropā un Ziemeļamerikā dzīvojošajiem. Diemžēl nevienā no citiem kontinentiem pašlaik nav pieejama neviena atrašanās vieta.

Starpniekservera Hide.me drošības elementi

Starpniekserveri parasti tiek uzskatīti par drošākiem nekā parasts tīkla savienojums, taču nav pietiekami droši, salīdzinot ar citiem tīkla drošības rīkiem, piemēram, VPN. Hide.me mēģina to mainīt, piedāvājot noteiktas funkcijas, kas jūs pasargātu no draudiem, piemēram, uzlaušanas un ļaunprātīgas programmatūras.

Piemēram, tas ir atkarīgs no jums, vai vēlaties atļaut sīkdatnes lapā. Turklāt jums ir iespēja pilnībā šifrēt URL, kā arī datus lapā, kuru apmeklējat. Šifrēšana nodrošina, ka pat tad, ja kāds var pārtvert jūsu tīkla trafiku, viņš to nevarēs atšifrēt un apskatīs jūsu datus.

Šifrēšana nodrošina, ka pat tad, ja kāds var pārtvert jūsu tīkla trafiku, viņš to nevarēs atšifrēt un apskatīs jūsu datus

Visbeidzot, jums ir iespēja noņemt gan skriptus, gan objektus. Šie 2 apvienojumi ir zināmi kā daži no izplatītākajiem ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanas veidiem un spēja tos noņemt, izmantojot drošības jomā iesaistītos lietotājus, var pamudināt izmantot starpniekserveri hide.me.

Pārlūka paplašinājums

Pārlūka paplašinājums

Varat arī lejupielādēt viņu pārlūka paplašinājumu gan pārlūkam Chrome, gan Firefox, kas ļautu jums bez traucējumiem baudīt internetu, kamēr starpniekserveris darbojas fonā. Šī funkcija ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuriem vienmēr patīk ieslēgt starpniekserveri.

Proxy Hide.me pret VPN

Galvenais hide.me piedāvātais pakalpojums ir viņu VPN. VPN ir attīstītāks nekā starpniekserveris, un to var izmantot, lai jūsu tīklā būtu daudz labāka aizsardzība nekā starpniekserveris var sniegt jums.

Viens no galvenajiem starpniekservera trūkumiem ir tas, ka to ir ļoti viegli bloķēt. Ja jūsu skola / darba devējs / valdība zina par starpniekservera vietnēm, viņi var vienkārši bloķēt vietnes domēnu, un jūs tai vairs nevarēsit piekļūt. No otras puses, VPN ir tūkstošiem kopīgu IP, kas ir sadalīti simtos dažādu serveru, padarot tos gandrīz neiespējami bloķēt.

Turklāt VPN nodrošina daudz labāku drošību nekā starpniekserveris. Hide.me VPN ir AES-256 šifrēšana, kā arī aizsardzība pret IP un DNS noplūdēm. Turklāt jūs varat instalēt VPN lietotni gandrīz visās mūsdienu ierīcēs, ieskaitot tālruni, planšetdatoru un personālo datoru, garantējot drošību visām jūsu perifērijas ierīcēm..

Ko jums vajadzētu izmantot? VPN vai PROXY

Ko jums vajadzētu izmantot?

Šis ir grūts lēmums, un tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Ja esat kāds, kurš tikai vēlas piekļūt bloķētām vietnēm, starpniekserveris varētu jums noderēt. Nav nepieciešams ieguldīt VPN, ja jums liekas, ka jums nav nepieciešama papildu drošība.

Tomēr vislabāk ir ieguldīt VPN. Ir daudz dažādu priekšrocību, ko iegūstat, kad sākat lietot VPN. Jūs varat ne tikai baudīt uzlaboto drošību, kāda ir VPN, bet arī varēsit piekļūt tādiem pakalpojumiem kā Netflix US un Amazon Prime.

Lejupielādējot hide.me VPN, jūs varēsit piekļūt vairāk nekā 160 serveriem, kas atrodas visā pasaulē. Arī neviena no jūsu darbībām internetā netiks reģistrēta nekādā veidā. Tas ļauj pārliecināties, ka iestādēm būs ārkārtīgi grūti iegūt jūsu datus par jūsu interneta trafika datiem, pat ja viņiem izdosies iegādāties juridisku dokumentu, kas viņiem to atļauj.Hne.me VPN bezmaksas plāns

Jūs varat arī izmantot VPN bez maksas. Tomēr jūs vienlaikus varēsit savienot tikai vienu ierīci ar “hide me” (nevis pieciem “Premium” plānā), un katru mēnesi varēsit izmantot tikai divus GB datu.

Šis bezmaksas plāns var būt lielisks veids, kā izmēģināt VPN pakalpojumu, lai redzētu, vai tas ir jums. Pēc tam jūs varat izvēlēties Plus plānu vai Premium plānu. Šeit varat apskatīt dažādu plānu priekšrocības un trūkumus.

Secinājums

Šis ir tas, ko jūs saņemat, izmantojot starpniekserveri hide.me:

  • Piekļuve dažām bloķētām vietnēm internetā
  • Trīs dažādas atrašanās vietas, no kurām pieslēgties (izdevīgi, ja jūsu pakalpojums ir ierobežots vienā no šīm trim valstīm).
  • Galvenās drošības funkcijas, piemēram, šifrēšana un spēja izslēgt skriptus.

Kaut arī dažiem cilvēkiem varētu pietikt ar starpniekserveri, lielākajai daļai cilvēku labāka ir VPN iegūšana. Jūs varat ietaupīt naudu, abonējot vairākus mēnešus, un visas papildu priekšrocības gandrīz noteikti būs tā vērts.

Ieteicamais teksts:

Hide.me VPN apskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 39 =