Hide.Me VPN bezmaksas

Bezmaksas VPN ir slikta reputācija, un tas ir pamatoti. Mēs esam redzējuši daudzus dažādus skandālus, kas griežas ap bezmaksas VPN, no kuriem slavenākais attiecas uz HolaVPN. Hola bija iesaistīta tik daudzos ēnainos darījumos, ka visa vietne tika veltīta cilvēku turēšanai no tā.


Tomēr hide.me VPN apgalvo, ka visu to maina ar savu bezmaksas versiju. hide.me bezmaksas versija apgalvo, ka tai ir visa drošība, ko jūs varat sagaidīt no premium VPN, piemēram, AES-256 šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās un DNS / IP noplūžu novēršana.

Teiciens “Ja jūs nemaksājat, tad jūs esat produkts” ir ļoti izplatīta VPN nozarē. Tomēr hide.me bezmaksas versija ir iestatīta tā, lai uzņēmums joprojām spētu sevi uzturēt, vienlaikus nodrošinot lietotājiem uzticamu VPN, ko izmantot bez maksas.

Ļaujiet’s dodieties tālāk un apskatiet funkcijas, kā arī bezmaksas versijas hide.me ierobežojumus, kā arī atšķirības starp pakalpojuma bezmaksas, plus un premium versijām.

hide.me VPN bezmaksas versijas funkcijas

Ļaujiet’Izvēlieties visas funkcijas un pārbaudiet, vai bezmaksas versija ir sava svara vērta, salīdzinot ar citiem bezmaksas VPN.

Drošība

Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, ka hide.me bezmaksas versijai ir gandrīz visas tās pašas funkcijas drošības ziņā kā viņu apmaksātajiem plāniem, izņemot SOCKS starpniekserveri. Jūs saņemat piekļuvi visam, ieskaitot iespēju izmantot anonīmu koplietotu IP, dažādiem dažādiem protokoliem, lai izveidotu savienojumu, un dalīto tuneli.

Ātrums

Viena no labākajām lietām brīvajā plānā ir tāda, ka jūsu ātrums nekādā veidā netiek samazināts. Tas attiecas uz diezgan nelielu bezmaksas VPN procentuālo daļu, jo vairums no tām izmēģinājuma versijas izdala tikai tāpēc, lai iepazīstinātu lietotājus ar viņu produktu. Savukārt hide.me ļauj izmantot visu potenciālu.

Privātums

Turklāt hide.me apgalvo, ka viņi nereģistrē lietotāja datus un nepārdod neviena sava bezmaksas VPN lietotāja pārlūkošanas vēsturi. Bezmaksas izmēģinājuma versiju hide.me revidē neatkarīgi drošības analītiķi, kuri ir skaidri norādījuši, ka viņu sistēma neuzglabā nevienu lietotāja informāciju, tādējādi padarot jūsu datu pārdošanas varbūtību ļoti mazu..

Klientu atbalsts

Tāpat kā Plus un Premium plāns, izmantojot bezmaksas plānu, jūs varat piekļūt klientu apkalpošanai visu diennakti. Vietnē hide.me ir pieejama tiešraides tērzēšanas iespēja’vietnes vietni, kurai viegli piekļūt apakšējā labajā stūrī. Ja nevēlaties tērzēt ar kādu personu vai rodas problēma, kas jāpaskaidro padziļināti, varat izveidot atbalsta biļeti vai lūgt kopienas risinājumu.

Datu ierobežojums

Lielākajai daļai VPN bezmaksas versijas ir jāizturas kā pret visa produkta mārketinga izdevumiem, un hide.me neatšķiras. Lai ierobežotu savus izdevumus un rosinātu lietotājus stimulēt jaunināšanu uz apmaksātu plānu, bezmaksas versijai hide.me ir noteikti ierobežojumi.

Proti, tur ir 2GB datu vāciņš. Turklāt vienlaikus jums ir atļauts tikai viens savienojums. Tas nozīmē, ka, ja tālrunī vēlaties izmantot hide.me, kad ir pievienots arī jūsu dators, jums būs jāatvieno dators, lai būtu vieta tālrunim..

Kā iestatīt hide.me bezmaksas versiju

Tagad mēs iepazīstināsim jūs ar bezmaksas versijas hide.me iestatīšanu. Pirmkārt, jums jāiet uz vietni hide.me un jānoklikšķina uz Piesakies tagad augšējā labajā stūrī.

Viena no reģistrēšanās priekšrocībām ir tā, ka, lietojot bezmaksas VPN, jums nav jāsniedz kredītkartes informācija. Lielākā daļa citu VPN pieprasa, lai jūs norādītu šo informāciju, reģistrējoties, un jums nodrošinātu bezmaksas izmēģinājumu naudas atmaksas garantijas veidā.

Kad esat norādījis savu e-pastu, paroli un visu pārējo informāciju, varat lejupielādēt programmu. hide.me ir lietojumprogrammas operētājsistēmai Windows, macOS, iOS, Android, Windows Phone un pārlūka paplašinājumi gan pārlūkam Chrome, gan Firefox. Izvēlieties to, kuru lietotni vēlaties lejupielādēt, un instalējiet to savā ierīcē.

Kad lietojumprogramma ir instalēta, vienkārši piesakieties ar savu e-pastu un paroli un izvēlieties serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Lai iegūtu maksimālu stabilitāti, vislabāk ir izvēlēties serveri, kas ir vistuvāk jūsu atrašanās vietai. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet Pievienojieties.

Bezmaksas vs Plus vs Premium

Kā mēs jau teicām iepriekš, bezmaksas pakalpojumam ir zināmi ierobežojumi sakarā ar to, ka hide.me nespēj no tā gūt ienākumus. Ļaujiet mums iepazīties ar dažām vietnes hide.me funkcijām’maksas pakalpojumi, kas nav bezmaksas plāna sastāvdaļa.

hide.me Plus

hide.me ir divi dažādi apmaksāti plāni. Pirmais no tiem ir Plus, kuru jūs varat saņemt par USD 9,95 mēnesī vai par USD 4,49 mēnesī, ja maksājat par 12 mēnešiem iepriekš (ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju). Plus ir visas funkcijas, kas ietilpst bezmaksas plānā, kā arī SOCKS starpniekserveris papildu aizsardzībai.

Tomēr Plus versija joprojām ir ierobežota tādā nozīmē, ka vienlaikus ar hide.me tīklu var savienot tikai vienu ierīci. Tas rada problēmu, jo gandrīz neviens vairs neizmanto tikai vienu ierīci, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Ja vēlaties, lai būtu neierobežotas iespējas, jums būs jāapņemas Premium plāns.

hide.me Premium

Šis ir galvenais hide.me pakalpojums, un tas ļauj jums iegūt neierobežotu piekļuvi internetam ar visaugstāko drošību. Slēptās versijas hide.me uztur drošību, kas atrodama iepriekšminētajos plānos, bet noņem datu vāciņu, lai jūs varētu lejupielādēt tik daudz datu, cik vēlaties.

Turklāt vienlaikus var savienot arī piecas dažādas ierīces. Tas nozīmē, ka jums nebūs problēmu ar visu laiku aizsargāt visas jūsu ierīces. Runājot par cenu, jūs varat saņemt Premium plānu par USD 12,95 mēnesī vai USD 8,32 mēnesī, ja maksājat par pilniem 12 mēnešiem (ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju).

Vai man vajadzētu jaunināt hide.me?

Tas ir atkarīgs no. Agrāk galvenā sūdzība, kas lietotājiem bija saistīta ar hide.me, bija par to, ka pakalpojums, salīdzinot ar citiem VPN, bija diezgan dārgs. Tas tā vairs nav, jo tagad piedāvātās cenas ir standarta visā VPN nozarē.

Lielākajai daļai cilvēku ikdienas vajadzībām nepietiks ar bezmaksas versiju. Dažu stundu laikā ir iespējams izlaist 2 GB datu, pat ja neko neielādējat. Bezmaksas versija būtu jāizmanto tikai tad, ja jums liekas, ka jums ir nepieciešams VPN, kaut arī pierādījumi liecina, ka jums vajadzētu izmantot VPN ikreiz, kad piekļūstat internetam..

Plus plāns ir daudzpusīgāks, jo daudziem gadījuma rakstura lietotājiem būs pietiekami daudz datu, lai viņi varētu ilgt mēnesi. Galvenais trūkums ir fakts, ka vienlaikus var savienot tikai vienu ierīci. Tiem, kuri neveic daudz datu lejupielādi un parasti tikai piekļūst internetam savā tālrunī / klēpjdatorā, Plus plāns darbosies patiešām labi.

Visiem pārējiem Premium plāns ir vislabākais, jo tas ļauj neierobežoti lejupielādēt, straumēt un straumēt.

Secinājums

hide.me piedāvā vienu no labākajām šobrīd tirgū pieejamajām bezmaksas pakām. Drošība šķiet cieta, un tas, šķiet, ir lielisks veids, kā pārbaudīt to kvalitāti, pirms sākat kādu no viņu piemaksu plāniem. Kopš cenu pazemināšanās tagad ir iespējams izbaudīt hide.me par aptuveni tādu pašu cenu kā citiem labākajiem VPN tirgū, padarot to par ļoti pievilcīgu paketi kopumā.

Ieteicamais teksts:

hide.me VPN apskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5