Kaip teisinga tvarka žiūrėti „Marvel“ filmus


Vos per 11 metų „Marvel Studios“ sėkmingai sukūrė ne mažiau kaip 22 filmus ir 9 TV serialus, kurie kartu sudaro „Marvel“ kino universitetą (MCU). Jų sunkus darbas atsipirko kastuvu - MCU pripažinta pelningiausia franšizė filmų istorijoje. Netgi taip’s toli gražu nesibaigė.

Ypač naujokams MCU gali kelti painiavą. Viena didelė klaida, kurią reikia padaryti, yra žiūrėti juos tokia tvarka, kokia jie buvo išleisti, kaip jūs laimėjote’t gauti geriausią patirtį. Bet atsižvelgiant į mūsų sąrašą „Marvel“ filmų, suskirstytų pagal tai, kaip jie atsiranda „Marvel“ visatoje, viskas atsiskleis ir gražiai derės kartu.

Stebuklas’Kūrybiniai režisieriai suskirstė šią laiko juostą į tris fazes, kurias mes’taip pat atsižvelgta. Tiesiog slinkite žemyn ir sužinokite, kur pradėti! Įspėjimas apie spoilerį: spoilerių nebus.

1 - 7 filmai

„Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ (2011 m.)

Nors tai nėra pirmasis studijos sukurtas filmas, daugelis į tai atsižvelgia Pirmasis keršytojas kaip išsamus ir būtinas įvadas į MCU. 1940 m. Pastatytas paveikslas taip pat yra pagrindas S.H.I.E.L.D, taip pat filmai „Geležinis žmogus“.

Kapitonas Marvel (2019 m.)

Pasakojimas apie tai, kaip Karolis Danversas (Brie Larson) tampa superherojumi, yra nustatytas 1990 m., Todėl tai yra antrasis filmas, kurį turėtumėte žiūrėti iš chronologinės perspektyvos. Jame taip pat yra pirmasis S.H.I.E.L.D kūrimas, susijęs su vėlesniais pavadinimais Begalybės karas ir „Endgame“, ir supažindina su Kree lenktynėmis, taip pat tai, kas ypač svarbu šiame konkrečiame etape.

„Geležinis žmogus“ (2008 m.)

Žiūrovai būtų geriausiai susipažinę su pirmuoju MCU filmu, Geležinis žmogus, tačiau ankstesni du pavadinimai yra geriau išdėstyti prieš šią šiuolaikinę S.H.I.E.L.D evoliuciją. Pirmasis keršytojas pristato Howardas Starkas, Tony Starkas’tėvo, o finalinė scena su Nicku Fury įgauna kitokią prasmę Kapitonas Marvel.

„Geležinis žmogus 2“ (2010 m.)

Labiau prasminga žiūrėti Roberį Downey Jr.’tęsinys dabar, nes filme vaidina Nickas Fury, kuris vaidina šiek tiek kitokį, svarbesnį vaidmenį šiuolaikinėje S.H.I.E.L.D evoliucijoje. Mes esame apdovanoti už išsamesnį pastarosios organizacijos ir jos vidinės veiklos vaizdą, kartu liudydami, kaip vystosi Howardo Starko palikimas.

Neįtikėtinas Hulk (2008)

Taip pat žinomas kaip tas, kurį galite praleisti, Neįtikėtinas Hulk iš tikrųjų vyksta tuo pačiu metu kaip ir ankstesnis filmas. Tačiau kredito pabaigos seka nurodo Tony Starką’bendravimas su S.H.I.E.L.D tokiu būdu, kurį būtų prasmingiau laikyti po jo antrojo filmo veiksmo.

„Thor“ (2011 m.)

Ten’Šiek tiek ginčijamasi dėl to, ar Thor arba Keršytojai turėtų būti kitame sąraše. Mes nusprendėme vykti su buvusiaisiais, nes tai efektyviai supažindina mus su Asgardu, bet ir su Loki kaip galingu antagonistu.

Keršytojai (2012)

Pirmajame etape užbaigiamas pavadinimas „Loki“ grįžta kaip antiherojus. Dar svarbiau, kad šis filmas siūlo pirmą niuansuotų požiūrių į S.H.I.E.L.D. Nieko neišdavusi, Pasaulio saugumo taryba, kuri prižiūri buvusiąją, nuspręs švelniai tariant, ką nors netikėto.

2 - 7 filmai

„Geležinis žmogus 3“ (2013 m.)

Kaip parodė keletas išraiškingesnių šio filmo ekranizacijų, trečiasis filmas, skirtas žvaigždutei „Iron Man“, mato, kad pastarasis herojus turi spręsti emocines pasekmes. Keršytojai filmas. Vienintelis dalykas, ką galime pasakyti apie tai, yra tas, kad Tony Starkui tai nėra lengva.

„Thor: tamsusis pasaulis“ (2013 m.)

Šiuo filmu grįžtame į „Marvel“ visatos kosminę plotmę, nes daugiau dėmesio skiriama apgaulingo dievo Lokio ir Thoro santykiams. Žvelgiant iš šios perspektyvos, vaizdas vaizduojamas paskutiniuose dviejuose 1 fazės filmuose, kartu pristatant „Begalybės akmenis“.

Kapitonas Amerika: žiemos kareivis (2014 m.)

Žemėje kapitonas Amerika taip pat susiduria su pasekmėmis nuo Keršytojai. Tai’Sunku pasakyti, kada iš tikrųjų nustatomas šio filmo veiksmas, tačiau kai kurie spėlioja, kad jis’s vienu metu su Geležinis žmogus 3.

„Galaktikos sergėtojai“ (2014 m.)

Kolekcininkas, kuris pasirodo Thor: tamsusis pasaulis, pasirodo dar kartą, susiedamas šį filmą su ankstesniu. Kitas pastebimas aspektas yra tas, kad „Infinity Stones“ siužetas yra toliau plėtojamas ir iškeliamas į pirmą vietą.

„Galaktikos“ sergėtojai. 2 (2017 m.)

Tęsinys, pastatytas praėjus vos porai mėnesių nuo pirmojo filmo, pasirenkamas įžangoje’veiksmas ir siužetas, todėl prasminga juos žiūrėti tik kartu.

Keršytojai: Ultrono amžius (2015 m.)

„Hydra“ tema pradedama nuo Geležinis žmogus 3, šio filmo vaidmuo iš esmės yra prisirišti prie kosminių ir Žemę jungiančių pasakojimo lankų Thoro pagalba.

„Ant-Man“ (2015 m.)

Su subtiliomis nuorodomis į buvusį filmą ir niokojimą po jo, Skruzdėlynas pristato kitą herojų, taip pat piktadarį iš MCU kinematografijos pusės.

3 - 8 filmai

Keistas daktaras (2016 m.)

Nors šiek tiek sunku išdėstyti, Gydytojas keistas neabejotinai yra 3 etapo dalis. Pristatomos Kvantinės karalystės ir Laiko akmens idėjos. Paveikslas dar labiau sustiprina pasakojimo ryšį tarp „Marvel“’s Su žeme susiję filmai ir tie, kurie vyksta kosminiu lygmeniu.

„Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (2016 m.)

Šiuo metu tai’Pats laikas baigti pasakojimo lanką, kuris buvo pradėtas 2007 m Keršytojai: Ultrono amžius. Pirmą kartą galime pamatyti tikrus konfliktus ir kovas „Avengers“ grupėje. Pirmoji bus padalinta į dvi frakcijas pagal tai, kaip jos priėmė „Sokovia“ susitarimus.

„Juodoji pantera“ (2018 m.)

Oficialiai įvestas 2006 m Kapitonas Amerika: pilietinis karas, teisinga šios kilmės istorijos vieta „Black Panther“ superherojui yra iškart po tų įvykių. Ten’Tai taip pat vidutinių kreditų scena, kai svarbiam veikėjui suteikiamas prieglobstis Wakandoje.

Žmogus-voras: grįžimas namo (2017 m.)

Po dviejų mėnesių Civilinis karas, Peteris Parkeris’Kova su nusikalstamumu ir vidurinės mokyklos gyvenimu yra sudraskytos. Nors jis atsisako reikšmingo Tony Starko kvietimo, įvykiai, kuriuose dalyvauja „Iron Man“, verčia manyti, kad jis eina geriau.

„Thor“: „Ragnarok“ (2017 m.)

Šis filmas su „Doctor Strange“ kupranugariu šis filmas konkrečiai susijęs su Asgardo karalystės likimu, nesant Odino. Vyksta kova dėl valdžios ir sąmokslas pamažu kaupiasi prie Begalybės karas.

Skruzdėlynas & vapsva (2018 m.)

Nepaisant to, kad daugelis linkę pamiršti šį filmą, komiškas „Antžmogis“ grąžina žiūrovus į įvykius, susijusius su žeme, tačiau to nepadarė’nesuteikia galimybės lengvai naudotis chronologine padėtimi. Tai, ką mes tikrai žinome, yra tai, kad jis ateina anksčiau Begalybės karas.

Keršytojai: begalybės karas (2018 m.)

Paskutinis dalykas, kurį turite pamatyti anksčiau „Endgame“ yra šis filmas, kuris vėl sujungia „Avengers“ su „Black Panther“ ir „Shuri“, kad suklaidintų Thanosą’ destruktyvūs planai. Geri vaikinai dar labiau sustiprina, bet ar jiems pasiseks prieš šį supervilą, dar reikia išsiaiškinti.

Keršytojai: „Endgame“ (2019 m.)

Neseniai išleistas, kritikų pripažintas „Endgame“ pateikia labai norimą 3-iojo etapo įvykių aprašą MCU. Filmas rodomas iškart po konflikto su Thanosu, kartu organiškai ir įgyvendinant daugybę „Avengers“ siužetinių linijų ir užbaigiant jas per daug idealizuojant..

Vis dėlto filmas palieka galimybę toliau tyrinėti keletą istorinių lankų, ir mes turime patvirtinimą dar bent apie dar vieną Galaktikos sergėtojai, kita Juodoji pantera, ir daug daugiau. Taigi, dabar, kai žinote, kokia tvarka žiūrėti MCU filmus, sėdėti, gauti popkorno ir mėgautis.

„Marvel“ persikelia į „Disney“+

Kaip daugelis jau žino, nauji „Marvel“ turinio namai yra „Disney Plus“. Nuo platformos’pasirodymas lapkričio 12 d., „Disney“ paskelbė 16 MCU filmų, kuriuos jis pateiks, sąrašą. Šitie yra:

 • Geležinis žmogus
 • Geležinis žmogus 2
 • Geležinis žmogus 3
 • Thor
 • Thor: tamsusis pasaulis
 • Keršytojai
 • Keršytojai: Ultrono amžius
 • Galaktikos sergėtojai
 • „Galaktikos 2 tomo“ sergėtojai
 • Skruzdėlynas
 • Kapitonas Marvel
 • Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas
 • Kapitonas Amerika: žiemos kareivis
 • Kapitonas Amerika: pilietinis karas
 • Gydytojas keistas

Šiame sąraše nėra’į jas neįeina keletas senų serijų, kurias galima įsigyti per platformą (pvz., „X-Men: Evolution“), arba originalios šiuo metu gaminamos serijos: „Falcon“ ir „Winter Soldier“, „Loki“ ir kt..

Deja, „Disney +“ šiuo metu galima tik keliose šalyse: JAV, Kanadoje, Nyderlanduose, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Puerto Rike. Kitą kovo mėn. Bus pridėta daugiau, tačiau iki tol „Disney Plus“ galėsite pasiekti tik naudodamiesi VPN paslauga. Peržiūrėkite mūsų „Disney +“ geriausio VPN sąrašą, kur rasite patarimų, kokią paslaugą gauti.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − 94 =

map