Kaip suklastoti savo geografinę vietą?


Naršydami internete jūs’nuolat stebimas ir klasifikuojamas. Kiekvienas jūsų žingsnis yra užrašomas iki tikslios jūsų vietos. Kodėl? Tai’Tai gana paprasta. Bendrovės, kurios parduoda produktus internetu arba teikia srautinį turinį, mėgsta segmentuoti savo auditoriją rinkodaros tikslais. Kai jie tai daro, dažnai galite atsidurti blokuojamame filmų ar TV sraute’norėčiau pasiekti (tokiose svetainėse kaip „Hulu“ ar „Netflix“). Arba jūs negalite rasti geriausių įmanomų pasiūlymų (kaip ir daugelyje skrydžių rezervavimo svetainių). Neįmanoma to padaryti be technologijos, vadinamos geografine padėtimi.

Kaip rodo pavadinimas, geografinė vieta leidžia interneto vartotojams būti identifikuotiems ir nustatytiems.

Taigi, jei jūs’pasiekęs vokiečių „Netflix“ serverį iš Brazilijos, jis tiesiog laimėjo’t būti įmanoma. Laimei, yra keletas būdų, kaip pakeisti geografinę vietą, todėl leiskite’s ištirti toliau ir pasiūlyti keletą būdų, kaip padėti jums pasiekti reikalingą turinį.

Kas yra geografinė vieta ir kaip ji veikia?

Geolokacija priklauso nuo IP adresų, kad surastų interneto vartotojus. Kiekvienas kompiuteris, prijungtas prie interneto, turi IP adresą ir jį yra daug svarbios informacijos, kuri be jokio vargo suteikia jūsų tapatybę.

Norėdami tai padaryti, svetainės paims jūsų adresą ir palygins jį su regioniniais IP adresų registrais (arba regioniniai interneto registrai). Vis dėlto tai yra pirmasis žingsnis ieškant jūsų IP geografinės padėties. Po RIR jų įrankiai atrodys toliau, analizuojant tokius dalykus kaip orų svetainių įrašai, IPT duomenys ir daugybė kitų lengvai prieinamų internetinės veiklos duomenų bazių.

Visa tai gali būti patikrinta su jūsų IP adresu, kad būtų galima nedelsiant nuskaityti tokius duomenis kaip pašto indeksas, valstybė, šalis, platuma, ilguma ir laiko juosta..

Taigi nuo paprasto IP adreso geografinės padėties nustatymo paslaugos gali labai greitai nustatyti, kur esate. Tai’ne visada yra 100% tikslūs, tačiau kalbant apie srautinio perdavimo įmones ir mažmenininkus, jie atlieka savo darbą ir paprastai sugauna vartotojus savo tinkle, jei jie’nesiimkite atsargumo priemonių.

Kodėl norėtumėte suklastoti savo geografinę vietą?

Tai’Tai gana lengva atlikti rankiniu būdu atliekant geografinės padėties keitimą, leidžiantį suklastoti vietą, kurią mato jūsų lankomos svetainės. Kodėl jūs taip darytumėte? Na, yra keletas priežasčių.

Kaip jau minėjome anksčiau, daugelis svetainių filtruoja savo turinį pagal regioną ar šalį.

Jei apsimetate, kad esate iš tam tikrų regionų, galbūt turėsite platesnį turinio, kurį norite vartoti, pasirinkimą.

Tai taikoma tiek sporto transliuotojams, kiek filmų transliavimo svetainėms, o skaitmeninis transliavimas tampa vis populiaresnis’tampa vis svarbesnė.

Daugelis užsakymų svetainių, tokių kaip automobilių nuoma, viešbučiai ir skrydžiai, taip pat naudoja geografinę vietą kainų ir pasiūlymų pateikimui. Pavyzdžiui, galite naudoti svetainę, norėdami užsisakyti skrydžius iš San Francisko į Džakartą, ir surasti visiškai skirtingas kainas, jei ieškote iš Kalifornijos ar Indonezijos. Atlikdami savo geografinės padėties nustatymą, tuo pačiu maršrutu galėtumėte užsisakyti pigesnius skrydžius - tai yra geras sprendimas, norint įveikti įmonių manipuliacijas..

Tada yra privatumas. Norėdami pasiekti savo buvimo vietą, turite pasiekti vieną žingsnį anonimiškumas internete, o tai gali būti gyvybės ir mirties klausimas represinėse jurisdikcijose. Bet net demokratijose stebėjimo agentūros gali domėtis, kur esate ir ką darote. Kodėl leiskite jiems taip lengvai patekti į jūsų gyvenimą?

Dėl visų šių priežasčių pageidautina žinoti, kaip suklastoti savo IP geografinę vietą. Yra daugybė būdų tai padaryti, įskaitant atskirus metodus skirtingoms interneto naršyklėms, todėl leiskite’Dabar dirbkite su jais, kad internete rastumėte anonimiškumą.

Neįmanoma nustatyti savo „Google Chrome“ vietos nustatymo

Jei tu’vėl „Google“ gerbėjas’naršyklės, to neturėtų’t neturėtų kilti problemų, susijusių su jūsų geografinės padėties klastojimu.

Pirma, stalinių kompiuterių vartotojai gali tiesiog išjungti vietos stebėjimą per „Chrome“ naršyklę. Tu gali tai padaryti svetainėje pagal svetainę pasirinkę neatsisakyti savo vietos stebėjimo slapukų pagalba, kai lankysitės kiekvienoje svetainėje. Tai gali leisti jums pasiekti daugelį užblokuotų svetainių, nors tai labai retai veikia su prenumeratomis grindžiamomis srautinio perdavimo svetainėmis, tokiomis kaip „Netflix“.

Jei vis dar susiduriate su problemomis, susijusiomis su jūsų vietos stebėjimo svetainėmis, turite keletą kitų galimybių. Pirmiausia galėtumėte atlikti a rankinis geografinės padėties pakeitimas kiekvieną kartą paleidus naršyklę. Čia’parodyk’padaryta:

 1. Eikite į “Kurejo irankiai” „Google Chrome“ skiltyje paspausdami „Ctrl“ + „Shift“ + I.
 2. Pasirinkite meniu mygtuką, esantį apatiniame kairiajame kampe, dešinėje pusėje.
 3. Pasirinkite “Jutikliai” tada “Individuali vieta” variantas.
 4. Dabar raskite dėžę po apačia “Geografinė vieta” ir įveskite bet kurį platumos ir ilgumos matavimų rinkinį (išskyrus dabartinę jūsų vietą!).
 5. Paspauskite “Perkrauti iš naujo” mygtuką norimame tinklalapyje. Jūsų vieta turėtų būti užregistruota kaip anksčiau įvestos padirbtos koordinatės.

Galite padaryti šį procesą šiek tiek lengvesnį naudodami pakeisti vietą „Chrome“ plėtinys. Jei ne’man patinka idėja atlikti visus šiuos veiksmus kiekvieną kartą, kai reikia įveikti geografinius blokatorius, naudojant netikros vietos „Chrome“ plėtinį tikriausiai yra teisingas kelias.

Šiame „Google“ internetinės parduotuvės puslapyje galite atsisiųsti paprastą „Chrome“ vietos pakeitimo pakeitimą.

Tačiau yra dvi šio proceso alternatyvos ir jos gali būti efektyvesnės.

 1. Pirmiausia galėtumėte naudoti tarpinį serverį kaip netikrą „Chrome“ plėtinį. Tokie įrankiai kaip „GeoProxy“ nukreipkite savo interneto srautą per serverius visame pasaulyje, priversti jį nustatyti jūsų vietą.
 2. Kita galimybė yra naudoti virtualų privatų tinklą (VPN). Mes’Pabaigoje kalbėsiu apie tai šiek tiek daugiau ir kodėl’Tai turbūt geriausias pasirinkimas.

Kaip suklastoti geografinę vietą „Firefox“

Jei norite sukurti netikrą vietą, „Firefox“ taip pat siūlo gana lengvą sprendimą, todėl praktiškai klaidžiojant po pasaulį, nereikėtų’t būti nepasiekiamoje vietoje.

„Firefox“ atveju galite naudoti plėtinį, vadinamą „Vietos apsauga“ [/ URL]. Šis patogus priedas pateikia suklastotą IP adresą svetainėms ir taip pat prideda “baltas triukšmas” į mišinį, todėl svetainėms sunku naudoti standartinius geografinės padėties nustatymo metodus. Čia’Kaip įsitikinti, kad „Location Guard“ tinkamai įdiegta:

 1. Norėdami gauti plėtinį, eikite į svetainę, susietą su aukščiau, ir vykdykite pateiktas diegimo instrukcijas.
 2. Šiuo metu galite pastebėti, kad reikia atnaujinti „Firefox“ diegimą. Tai rekomenduojama dėl daugelio priežasčių ir yra būtina, jei norite dirbti su geografiniais blokatoriais.
 3. Kai tai’pasirūpinę, iš naujo paleiskite „Firefox“ ir „Location Guard“ turėjo būti pridėta prie jūsų plėtinių. Turėtumėte pamatyti piktogramą, primenančią mažą pilką balioną su juostele per ją. Spustelėkite piktogramą.
 4. Meniu eikite į “Galimybės” nustatymas. Kairėje paspauskite “Fiksuota vieta” skirtukas. Dabar vilkite vietos PIN kodą į savo naują vietą.
 5. Skirtuke plėtinys pasirinkite “Naudota fiksuota vieta” variantas. Dabar tai turėtų būti registruojama kaip jūsų IP geografinė vieta - bent jau kai kuriose svetainėse.

Kaip ir naudojant „Chrome“, netikros vietos naudojimas „Firefox“ plėtinys nėra pats geriausias sprendimas. Norint patekti į tokias svetaines kaip „Netflix“ ir užtikrinti visišką anonimiškumą, jas reikia derinti su VPN.

Geografinė vieta ir VPT: idealios rungtynės?

VPT buvo sukurti siekiant suteikti neprilygstamą privatumo laipsnį, o ne dirbti aplink „Netflix“’geografiniai filtrai. Tačiau per pastaruosius kelerius metus paaiškėjo, kad šios saugos priemonės yra idealus sprendimas blokuojančioms sistemoms.

Svarbu žinoti, kad VPN nėra visiškai veiksmingi. Jie reikia derinti su blokavimo įrankiais mes’jau aptarėme, ar jie turės nugalėti stebėjimo slapukus ir geografinius blokus.

Kodėl tai? Viskas priklauso nuo HTML5.

Bet kurios svetainės, naudojančios HTML5, galės aptikti jūsų vietą, net jei veiktų VPT.

Bet jie laimėjo’negalėsite to padaryti, jei jūs įdarbinti priedus arba rankinę geografinę vietą tokiais būdais kaip mes’paaiškinau.

Norint gauti geriausius rezultatus, gali reikėti naudoti šiuos priedus šiek tiek kitaip. Pavyzdžiui, jei naudojate „ExpressVPN“ su „Firefox“ ir įdiegiate „Location Guard“, jūs’Norėsite nutempti vietos nustatymo vietą kur nors arčiau savo VPN serverio.

Dar svarbiau, kai jūs’Jei įdiegėte VPN, prieš įkeldami „Firefox“, „Microsoft Edge“ arba „Google Chrome“ būtinai įkelkite jį ir prisijunkite. Jei ne’t, jūsų geografinės padėties apsauga bus beveik bevertė.

Tačiau jei VPN sujungsite su rankiniu geografinės padėties nustatymu ir priedais, rezultatai gali būti įspūdingi. Pasirodo, geografiniai blokatoriai nėra’t kuo galingesni. Taip, jie yra sudėtingesni (vis labiau), tačiau yra pažeidžiami vartotojų, kurie gali sumaniai apsaugoti savo IP adresą. Ir tai’tiksliai tai, ką leidžia VPN.

Taigi kodėl praleisti mėgstamus filmus ar geriausius skrydžių pasiūlymus? Naudojant tinkamus įrankius, lengvai įmanoma nustatyti geografinę vietą, leidžiančią jums peršokti visas skaitmenines sienas, kurias jūsų įmonės.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 19