Kaip žiūrėti įstatymus ir tvarką: SVU internete


Teisė ir tvarka: SVU yra NBC laida, transliuojanti televiziją nuo 1999 m. Šiuo metu Amerikos policijos procedūrinė, teisinė drama ir trileris rodo apie 450 epizodų. Kiekvienas epizodas trunka nuo 40 iki 44 minučių ir seka NYPD detektyvus, kai jie tiria nusikaltimus Niujorke. Detektyvai yra išgalvotosios 16-osios Niujorko miesto policijos skyriaus prekursijos dalis. Prie detektyvų išspręstų nusikaltimų priskiriama prievarta prieš vaikus, seksualiniai nusikaltimai ir nusikaltimai prieš pagyvenusius žmones, taigi vardas “Specialusis aukų skyrius.” Dabartiniuose epizoduose išspręsti nusikaltimai dažniausiai grindžiami nusikaltimais, padariusiais pagrindines antraštes nusikaltimų kategorijoje, kuriai skiriamas dėmesys. Epizodai taip pat dažniausiai filmuojami Niujorke.

Nuo laidos „Teisė ir tvarka“ šou SVU sulaukė didžiulio gerbėjų ir kritikų pagyrimo (IMDB reitingas 7,9), o serialas laimėjo „Emmy“, „Auksinius gaublius ir žmones“’„Choice“ apdovanojimas už praėjusius sezonus.

Geografiniai įstatymų ir tvarkos apribojimai: SVU

Žmonės JAV gali žiūrėti įstatymus ir tvarką: SVU „NBC“, skirtus asmenims, esantiems JAV. Naujausius epizodus taip pat galima rasti NBC’svetainę ir programą srautiniam perdavimui. Tačiau asmenims, esantiems už JAV ribų, yra taikomi geografinio blokavimo apribojimai, kurie neleidžia jiems žiūrėti laidos, kaip ir jų kolegoms JAV, todėl pasidalytume, kaip galite žiūrėti pasirodymą tokiose platformose kaip Hulu, kur yra dabartinis sezonas. Įstatymas ir tvarka: SVU taip pat galima rasti „iTunes“ ir „Amazon Video“, nors kai kurie sezonai gali būti neprieinami.

Taigi „Hulu“ yra labiausiai žinomas visų teisėtvarkos šaltinis: SVU epizodai internete. Tačiau ši platforma prieinama tik JAV vartotojams. „Hulu“ yra amerikiečių prenumeratos platforma, teikianti aukščiausios kokybės turinį tik JAV vartotojams, o vartotojams už JAV ribų yra geografinio blokavimo apribojimai, kurie neleidžia jiems naudotis įstatymais ir teise: SVU.

Čia’kaip veikia geografinis apribojimas. Dėl savo buvimo vietos vartotojui suteikiama ribota prieiga prie interneto arba jo nėra. Geografinio ribojimo sistema taikoma, kai tik nustatoma vartotojo buvimo vieta, esanti ne toje vietoje, kuriai leidžiama patekti į svetainę. Hulu mieste leistina vieta yra JAV.

Norėdami žiūrėti įstatymus ir tvarką: SVU, reikia įrankio, kuris atblokuotų platformą. Mes rekomenduojame VPN. Dėl „Hulu“ naudojamo geografinio blokavimo reikia patikimo VPN, kad būtų galima apeiti apribojimą, jei jo nėra JAV. Tokie VPT apima „NordVPN“, „ExpressVPN“, „PrivateVPN“ ir „VyprVPN“. Šie VPN siūlo specifines funkcijas, kurios daro jas puikias, norint pasiekti „Hulu“ iš bet kurio pasaulio krašto.

Čia’kodėl turėtumėte gauti VPN teisėtvarkai: SVU

Ten’Nėra jokios priežasties, kodėl turėtumėte praleisti įstatymus ir tvarką: SVU vien todėl, kad esate ne JAV. Nesvarbu, ar jūs nuolat gyvenate ne JAV ar išvykote atostogauti, VPT padės jums apeiti bet kokius pastatytus blokus..

Be to, VPT padėtų užmaskuoti jūsų IP adresą ir taip apsaugotų jūsų internetinę veiklą nuo įsilaužėlių ar valdiškos valdžios. Daugelyje pasaulio šalių kankinimasis yra nelegalus ir, deja, daugumos gerų dalykų galima įsigyti per torrentus.

Naudodamiesi VPN, asmeninė informacija bus apsaugota nuo žalos’s būdas. Čia yra keletas paslaugų, kurios gali jums padėti.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ turi intelektualiojo DNS tarpinio serverio paslaugą, kuri suteikia puikų pasirinkimą atblokuoti „Hulu“ ir kitas srautines platformas, tokias kaip „Netflix“. Taip pat užtikrintas greitas ryšys su šiuo VPN, turinčiu daugybę serverių visoje JAV. Tačiau reikėtų pažymėti, kad „Hulu“ atblokuoti galima tik naudojant mokamą „ExpressVPN“ versiją.

Turėdami apie 15 000 serverių maždaug 100 vietų ir neprisijungimo politiką, „ExpressVPN“ vartotojams užtikrinamas privatumas. „ExpressVPN“ taip pat turi nužudymo jungiklį ir leidžia „bitcoin“ naudoti kaip mokėjimo metodą.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „NordVPN“

Naudodamiesi „NordVPN“, žiūrėkite įstatymus ir tvarką: SVU Hulu mieste, nepaisant jų buvimo vietos. „NordVPN“ turi VPN serverius, kurie vartotojams leis atblokuoti „Hulu“. „NordVPN“ taip pat suderinamas su skirtingomis operacinėmis sistemomis ir leidžia vienu metu prijungti iki 6 įrenginių. Naudotojai gauna puikų „NordVPN“ saugumą ir gali pailsėti žinodami, kad jų privatumas visada apsaugotas karinio lygio šifravimo ir nulinio žurnalo politika..

„NordVPN“ yra Panamoje ir turi apie 5700 serverių tinklą, išsidėsčiusį 60 šalių. Ši VPN paslauga taip pat suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

3. VyprVPN

„VyprVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „VyprVPN“

„VyprVPN“ yra puikus VPN, skirtas „Hulu“, taip pat kitų platformų, tokių kaip JAV „Netflix“, atblokavimui. Šis VPN siūlo moderniausias saugumo savybes, ypač „Chameleon“ protokolą. „VyprVPN“ yra Šveicarijoje ir siūlo vartotojams apie 200 000 IP adresų, ir tai yra viena patraukliausių šio VPN savybių. VPT nevykdo savo vartotojo veiklos žurnalų ir siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Teisėsaugos stebėjimo vadovas: SVU internete nebus išsamus, jei nebus aptarti būdai apeiti mokėjimo sistemas. Kadangi „Hulu“ priima JAV „PayPal“ ir kreditines korteles, reikia apgalvoti, kaip tą kliūtį apeiti, ir vienas iš būdų tai padaryti yra naudojant dovanų korteles..

Čia’Kaip žiūrėti įstatymus ir tvarką, mokant už „Hulu“ prenumeratą dovanų kortele:

  • Pirkite dovanų kortelę internetu, geriausia iš šaltinio be apribojimų
  • Prisiregistruokite Hulu naudodami pasirinktą VPN
  • Įveskite dovanų kortelės kodą dovanų kortelės išpirkimo puslapyje ir pridėkite NBC

Tol, kol pasirinksite VPN, skirtą „Hulu“ atblokavimui, kaip aprašyta aukščiau, turėtumėte gauti prieigą prie NBC’Įstatymas ir tvarka: SVU.

Apibendrinant galima žiūrėti įstatymą ir tvarką: SVU Hulu, kur yra visi epizodai. Tačiau „Hulu“ gali naudotis tik JAV vartotojai. Asmenims už JAV ribų reikalingas VPN ir dovanų kortelė, norint patekti į „Hulu“ ir žiūrėti visus galimus įstatymų ir tvarkos aprašus: SVU. Būtinai naudokite patikrintus ir patikimus VPN, kad gautumėte optimalią patirtį, ir esame tikri, kad aukščiau rekomenduojami duos jums tai.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 72 =