Kaip žiūrėti Hario Poterio filmus „Netflix“ iš bet kurios pasaulio vietos


Daugybė Hario Poterio gerbėjų padarys bet ką, kad patektų į rankas visuose aštuoniuose Hario Poterio filmuose. Jei patenkate į tą kategoriją, mes’gavau gerų ir blogų naujienų. Leisti’s prasideda geromis naujienomis. Geros žinios yra tai, kad „Netflix“ turi visus aštuonis filmus. Taip, Haris Poteris „Netflix“ egzistuoja visiems aštuoniems filmams.

Dabar mes’Pateiksiu jums blogų naujienų: filmai prieinami ne visiems „Netflix“ vartotojams. Patvirtinome, kad visi Hario Poterio filmai randami tik „Netflix“ vartotojų bibliotekoje Prancūzijoje ir Belgijoje. Tai reiškia, kad nebent jūs’Prancūzijoje ar Belgijoje galite’„Netflix“ transliuoti Hario Poterio filmus. Prieš jus visi niūrūs, turėtume pridurti, kad mes radome kelią aplink šį geografinį apribojimą ir jūs laimėjote’nereikia stebuklingos lazdelės.

„Netflix“ riboja turinį dėl skirtingų šio turinio platinimo teisių. Pavyzdžiui, apie „Hario Poterio“ filmus „Netflix“ pasirašytame susitarime teigiama, kad prieiga turėtų būti ribojama vartotojams iš Prancūzijos ir Belgijos. Nors visi „Netflix“ vartotojai eina į www.netflix.com, jie yra peradresuojami į jų šalyje prieinamą „Netflix“ versiją, kurią nustato jų IP adresas. Skirtingų „Netflix“ versijų bibliotekoje rastas turinys skiriasi.

Nors mes galime’Neįmanoma pasakyti, kodėl būtent „Netflix“ pasirašė susitarimą, kuris riboja Hario Poterio filmus vartotojams iš Belgijos ir Prancūzijos. Manome, kad tokių filmų serijos gerbėjai, kaip Haris Poteris, neturėtų’Turi būti priversta patirti šią kliūtį. „Netflix“ galbūt padarė geriausią žingsnį verslui, tačiau taip nėra’Geriausias Hario Poterio gerbėjų žingsnis, ir mes esame vienas iš gerbėjų.

Taigi mes aiškiai pasidalinsime, kaip apeiti Hario Poterio filmų geografinį apribojimą. Kadangi „Netflix“ peradresuoja vartotojus dėl jų svetimo IP adreso, metodas, kuriuo dalinsimės, keičia „Netflix“ vartotojų IP adresą.

Vieną pakeisti’IP adresą, būtina naudoti aktyvų VPN. Aktyviu VPN galite pakeisti savo IP adresą ir tokiu būdu buvimo vietą į Belgiją ar Prancūziją. VPN teikia serverius būtent šiam tikslui. Nors vienas’Naudojant aktyvųjį VPN, įrenginyje nurodoma vartotojo vieta kaip tikroji vieta, o geografinio apribojimo programinės įrangos aptinkama vieta tampa VPN serverio vieta. Taigi, vartotojo pasirinktas VPN serveris nustato jo vietą.

VPT, kurie padės žiūrėti Harį Poterį „Netflix“

Kadangi „Netflix“ įdiegė funkcijas, skirtas aptikti vietos pokyčius, kiekvienas VPN neveikia norėdamas apeiti „Netflix“ geografinius apribojimus. Žemiau pateikiami VPN yra vieni iš geriausių „Netflix“ turinio atblokavimo pasirinkimų. Pateikiame išsamią kiekvieno VPN informaciją, kuri padės išsirinkti tinkamiausią.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas Apsilankykite „CyberGhost“

„CyberGhost“ yra vienas geriausių „Netflix“ turinio atblokavimo pasirinkimų. Šis VPN pasižymi svarbiomis funkcijomis, kurios neleidžia vartotojams būti pastebimiems naudojant „Netflix“ algoritmus. „CyberGhost“ yra žinomas dėl žaibiško ryšio, kurį ji siūlo vartotojams, greičio, taip pat keleto saugos protokolų. „CyberGhost“ siūlomi saugos protokolai apima „OpenVPN“ ir PPTP.

„CyberGhost“ leidžia vartotojams vienu metu sujungti septynis įrenginius su viena licencija su serveriais daugiau nei 60 šalių. Šiam VPN priklauso daugiau nei 2 900 serverių, o kai kurie iš šių serverių yra skirti kankinimui ir failų bendrinimui. „CyberGhost“ turi labai griežtą „neprisijungimo“ politiką, kuri vartotojams garantuoja visišką anonimiškumą. „CyberGhost“ yra įsikūrusi Rumunijoje, šalyje, kuri yra labiausiai draugiška privatumui Europoje.

Taip pat verta paminėti, kad „CyberGhost“ siūlo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir yra suderinama su populiariomis operacinėmis sistemomis. „CyberGhost“ taip pat turi nužudymo jungiklį.

2. Astrilo VPN

„Astrill“ VPN paslaugos logotipas Apsilankykite „Astrill“ VPN

Mes taip pat patvirtinome, kad „Astrill“ VPN yra veiksmingas norint atblokuoti „Netflix“ turinį ir išlaikyti privačią bei labai anonimišką vartotojų veiklą. Įsidėmėtina „Astrill VPN“ savybė apima visišką privatumą, kurį užtikrina neprisijungimo politika, ir daugybė vartotojams siūlomų IP adresų. „Astrill VPN“ turi apie 90 000 IP adresų - tai skaičius, kuris pranoksta daugybę kitų gerai žinomų VPN.

259 „Astrill VPN“ serveriai galimi maždaug 55 šalyse, įskaitant Belgiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę, Vokietiją ir Jungtines Amerikos Valstijas. Turimi serveriai taip pat reguliariai atnaujinami - tai dar viena pažymėtina „Astrill VPN“ savybė. Mes taip pat patvirtinome, kad „Astrill VPN“ turi aukščiausios klasės saugumo funkcijas, apimančias tinkintus VPN protokolus, „StealthVPN“ ir „RouterPro VPN“. Taip pat turėtume pasakyti, kad „Astrill“ VPN yra suderinamas su „Mac“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“ įrenginiais.

3. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „PrivateVPN“

Turėdama apie 100 serverių, esančių daugiau nei 50 šalių, „PrivateVPN“ yra puikus pasirinkimas žiūrėti Hario Poterio filmus be apribojimų. Vartotojai taip pat tiki, kad šis VPN gali būti labai trumpas ar neatsiliekamas dėl ypač greito siūlomų jungčių greičio.

„PrivateVPN“ vartotojai giria siūlomų paslaugų kokybę, ypač atsižvelgiant į kainų diapazoną. Pagal 15 mėnesių planą „PrivateVPN“ vartotojai kiekvieną mėnesį moka mažiau nei 3 USD. „PrivateVPN“ taip pat priima „Bitcoin“ kaip mokėjimo metodą ir turi nužudymo jungiklį; šios dvi savybės yra ypač reikalingos užtikrinant geriausią privatumo ir saugumo lygį. Prie privačių VPN saugos funkcijų taip pat priklauso 2048 bitų šifravimas ir AES-256.

Taip pat vienu metu su viena „PrivateVPN“ licencija galima prijungti iki šešių įrenginių. Taip pat turėtume paminėti, kad „PrivateVPN“ puikiai veikia su „Windows“, „Android“, „Mac“, „Linux“ ir „iOS“ įrenginiais. Problemas taip pat greitai išsprendžia privataus VPT klientų aptarnavimo komanda.

Kadangi šiame vadove pagrindinis dėmesys skiriamas „Netflix“ atblokavimui’Hario Poterio filmų geografinį apribojimą, o tam reikia serverių Prancūzijoje ir Belgijoje, mes specialiai patvirtinome, kad aukščiau esančiuose VPN serveriai šiose vietose yra lygūs užduočiai..

Pasirinkę pageidaujamą VPN, užsiprenumeruokite paslaugą. Kitas žingsnis - įdiegti ir suaktyvinti VPN. Tada pasirinkite efektyviausią VPN serverį Prancūzijoje ar Belgijoje ir prisijunkite prie „Netflix“ su tuo serveriu. Galite paprašyti klientų palaikymo komandos tam tikslui tinkamiausio serverio. „Netflix“ matys jūsų vietą kaip Prancūzija arba Belgija, atsižvelgiant į atvejį, o „Hario Poterio“ filmus rasite savo bibliotekoje.

Santrauka: žiūrėkite Harį Poterį „Netflix“ su VPN

„Netflix“ turi visus Hario Poterio filmus, tačiau juos rodo tik vartotojams iš Prancūzijos ir Belgijos. Naudodami VPN galite pakeisti savo buvimo vietą į Prancūziją ar Belgiją ir mėgautis privilegija transliuoti Hario Poterio filmus.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − 33 =