Kaip žiūrėti „Disney +“ ne JAV


„Disney +“ yra internetinė vaizdo paslauga, kurioje galite transliuoti šimtus „Disney“ filmų, TV laidų ir kitokio turinio. Jis vis dar yra palyginti naujas, tačiau jau laikomas konkurentu daugeliui internetinių pramogų srautinių transliavimo paslaugų teikėjų, įskaitant „Apple TV +“, „Amazon“ ir net „Netflix“..

„Disney +“ teikiamos paslaugos priklauso „Walt Disney Company“ ir jos filialams. Tai apima „Lucasfilm National Geographic“, „XX amžius“, „Pixar“, „Marvel Studios“, „Fox“ ir daugelis kitų kompanijų..

„Disney Plus“ pasirodė tiesiogiai 2019 m. Lapkričio 12 d. JAV, Nyderlanduose ir Kanadoje. Apimtis išplėsta į Australiją, Naująją Zelandiją ir Puerto Riką 2019 m. Lapkričio 19 d., O šešios Europos šalys (Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Airija, Ispanija ir Italija) galės naudotis paslauga 2020 m. Kovo 31 d. Kalbant apie likusį pasaulį - jums tereikės laukti „Disney Plus“ turinio, nes įmonė dar nurodo išleidimo datą.

Tačiau kur’ten bus valia’s būdas: jei galite’laukti žiūrėti „Disney“ filmus internete, galite naudoti tokią paslaugą kaip „NordVPN“, kad pasiektumėte „Disney +“ srautinį turinį.

Stebėkite „Disney +“ naudodamiesi VPN

Jei nekantraujate žiūrėti „Disney +“ turinį, naudodamiesi „Disney Plus“ VPN galite pasiekti platformą ir jos platų TV laidų bei filmų spektrą. VPT leis prisijungti per nuotolinį serverį, todėl atrodo, kad VPN serverio IP yra jūsų IP. Tokiu būdu jūs galite apgauti platformą, kurią jūs’esate kitos šalies gyventojas.

Pvz., Jei norite pasiekti „Disney +“, galite prisijungti prie „Disney +“ per VPN serverį JAV, Kanadoje ar Nyderlanduose. Bet don’neapsigaukite: nors yra šimtai VPN paslaugų, galinčių užmaskuoti jūsų IP, ne visos jos suteiks jums greitį (ir nė viena negalės susidoroti su „Disney Plus“, uždraudžiančia jų serverius).

Geriausi VPN, skirti „Disney“ žiūrėti+

Skirtingi VPN turi skirtingas galimybes. Svarbiausi kintamieji, renkantis VPN, kad pasiektumėte „Disney Plus“ iš savo vietos, yra VPN’s greitis, saugumo lygis ir serverių skaičius. Trys VPN programos išsiskiria puikiais pasirinkimais atblokuoti ir žiūrėti „Disney Plus“ filmus ir TV laidas. Tai yra „ExpressVPN“, „NordVPN“ ir „CyberGhost“.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „NordVPN“

Minimali kaina per mėnesį: 3,49 USD

„NordVPN“ teikia platų paslaugų spektrą už prieinamą kainą. Tai viena iš nedaugelio VPN programų, galinčių atrakinti „Disney“ geografiškai blokuotas paslaugas+.

Paslaugoje yra įvairių įrenginių ir platformų programos, kurios suteiks jums prieigą prie įmonės’didžiulis tinklas ir paslaugos. „NordVPN“ yra viena greičiausių VPN paslaugų rinkoje, taip pat tikriausiai saugiausia. Jie taip pat žengia dar vieną žingsnį į priekį, suteikdami galimybę gauti sau skirtą statinį IP JAV - puikiai tinka užtikrinti, kad visada galėsite naudotis „Disney +“ be nesėkmės.

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „ExpressVPN“

Minimali kaina per mėnesį: 8,32 USD

„ExpressVPN“ yra dar viena greita VPN paslauga, leidžianti srautiniu būdu transliuoti „Disney +“ laikmenas be jokio atsilikimo. Be puikių „ExpressVPN“ siūlomų saugos funkcijų, jame taip pat yra „SmartDNS“ įrankis, vadinamas „MediaStreamer“ - idealus turinio atblokavimui, jei’Nereikia srauto šifravimo, gaunamo naudojant VPN.

Tai suderinama su įvairiais mobiliaisiais įrenginiais, kompiuteriais ir operacinėmis sistemomis. Jis taip pat gali būti naudojamas penkiuose skirtinguose įrenginiuose vienu metu. „ExpressVPN“ teikia klientų aptarnavimo palaikymą, kuris teikia visą parą pagalbą pagal pareikalavimą.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas Apsilankykite „CyberGhost“

Minimali kaina per mėnesį: 2,75 USD

„CyberGhost“ yra patikima ir ekonomiška VPN paslauga, užtikrinanti patikimą saugumą ir privatumą. Naudodamiesi šia paslauga galite pasiekti „Disney +“ JAV, Nyderlanduose ir Kanadoje iš viso pasaulio.

Nors joje nėra intelektualiosios DNS funkcijos, programinė įranga yra suderinama su įvairiais prietaisais ir programomis. Dėl savo kainos jis tampa idealiu pasirinkimu, jei norite prisijungti prie „Disney +“, o vartotojui patogiausias VPN šiame sąraše.

„Disney Plus“ paketai

„Disney Plus“ paketai leidžia pasiekti „Disney +“ ir „Disney“ filialų turinį. Čia yra galimi pasiūlymai:

  • Standartinis mėnesinis „Disney Plus“ paketas: 6,99 USD / mėn. + 7 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis
  • Standartinis metinis „Disney Plus“ paketas: 69,99 USD (5,83 USD / mėn.)
  • „Disney +“, „Hulu“ ir „ESPN +“ paketai: 12,99 USD / mėn

Jei jau turite „Hulu“ prenumeratą, galite ją išlaikyti ir pridėti „Disney +“ už papildomus 5,99 USD / mėn. - neblogas pasiūlymas.

Kodėl mano šalyje užblokuotas „Disney +“??

Jums gali kilti klausimas, kodėl „Disney +“ neprieinamas jūsų šalyje. Tu nesi vienas. Tūkstančiai gerbėjų don’nesuprantu, kodėl jie negali tiesiog gauti turinio savo šalyse. Galų gale, tai’tai nėra technologiškai neįmanoma.

Iš dalies dėl to, kad srautinio turinio teikėjai ne visada yra licencijos suteikti jums turinį vieninteliai savininkai. Todėl, norėdami išvengti teisinių ir licencijavimo problemų, jie užtikrins, kad tik tam tikroje geografinėje vietoje esantys žmonės gali žiūrėti jų teikiamą turinį. Blokas tęsiasi tol, kol įmonė turi išimtinę teisę platinti tokį turinį toje vietoje.

Čia’Geografinio blokavimo pavyzdys: „Universal“ suteikia „Netflix America“ teisę transliuoti filmą ar TV laidą. Ši teisė taikoma tik „Netflix US“, tai reiškia, kad kiekvienas, turintis JK IP (ar kitas vietas), neras jo savo „Netflix“.

Taigi, jei šiuo metu esate ne Amerikoje, Nyderlanduose ir Kanadoje, naudodamiesi VPN galite mėgautis tik „Disney +“ turiniu..

Ką galite žiūrėti „Disney“+?

Walt Disney jau nurodė, kad galėsite žiūrėti viską, ką jie sukūrė per „Disney +“ turinio transliavimo paslaugą. Tai jau apima keletą TV laidų ir filmų.

Taip pat galėsite pasiekti platų turinį iš „Walt Disney Company“ („Studijų ir televizijos“ padalinio) ir jos filialų, įskaitant „Marvel Studios“. Ši kompanija per pastarąjį dešimtmetį sukūrė daugiau nei 30 filmų ir TV laidų, o visas „Marvel Cinematic Universe“ bus galima įsigyti tik „Disney +“.

Du „Disney +“ jau rodomi pasirodymai yra „Mandalorian“ ir „High School Musical“.

Mandaloras - Spektaklyje rodomas vienintelis palaimos medžiotojas, kuris keliauja per galaktiką toli nuo Naujosios Respublikos pasiekiamų vietų.

Vidurinės mokyklos miuziklas - Šis spektaklis yra apie du mokyklos draugus, kurie savo mokykloje diskretiškai išbando miuziklą. Šis sprendimas keičia jų gyvenimą ir daro juos gana garsius savo mokykloje.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 1 = 9