Kaip atblokuoti „Spotify“

Ieškai geriausio būdo atblokuoti „Spotify“, kad galėtumėte grįžti prie mėgstamos muzikos srautinės perdavimo pagal pareikalavimą? Perskaitykite toliau.


„Spotify“ yra viena geriausių muzikos transliavimo platformų. Srautinės transliacijos paslauga leidžia atkurti muziką iš daugiau nei 20 milijonų takelių esančios bibliotekos. Tačiau ne visi turi prieigą prie visų šių takelių, o kai kurie žmonės gali’net nesinaudokite šia paslauga dėl geografinių apribojimų.

Tik „Spotify“ veikia 65 ir daugiau šalių, ir muzikos sąrašas, kurį galite leisti, taip pat skirsis atsižvelgiant į jūsų vietą.

Norėdami efektyviai atblokuoti „Spotify“, jūs’Turėsite naudoti VPN arba virtualų privatų tinklą. Mes labai rekomenduojame vieną geriausių VPN pasaulyje „NordVPN“.

Gaukite visa tai naudodami vieną iš geriausių VPN pramonėje. Pasinaudokite „NordVPN“ pranašumais’Masinis serverių sąrašas, nepriekaištingas privatumo įrašas ir vandeniui nelaidžios saugos funkcijos - viskas tik nuo 3,49 USD / mėn. Gaukite „NordVPN“

Šiame vadove mes’Parodysiu, kaip atjungti „Spotify“, kad ir kur ji būtų’yra užblokuoti ir kaip galite pasiekti prieigą prie muzikos, kuri ribojama jūsų srityje, naudojant VPN.

„Spotify“ atblokavimas

„Spotify“ yra licencijuota groti tik tam tikrą muziką tam tikrose vietose ir tai įgyvendinama per IP adresus. Jūsų IP adresas yra ėduonies informacija, rodanti jūsų vietą, IPT, šalį ir kt. Norėdami atblokuoti „Spotify“, turite pakeisti savo IP adresą ir vienas iš patikimiausių būdų tai padaryti yra per VPN.

VPN saugiai stebi srautą per jūsų pasirinktą nuotolinį VPN serverį, o tas serveris sugadina tikrąjį IP adresą ir suteikia jums naują. Gautas IP adresas priklauso jūsų pasirinktai serverio vietai, todėl galite tiesiog lengvai atblokuoti „Spotify“ prisijungdami prie neriboto regiono.

Paprastai šie veiksmai, kuriuos turite atlikti, kad atblokuotumėte „Spotify“:

  1. Prisiregistruokite naudodami gerą „Spotify“ VPN (žiūrėkite mūsų rekomendacijas žemiau)
  2. Atsisiųskite VPN’jūsų prietaiso programa
  3. Prisijunkite ir prisijunkite prie serverio norimoje vietoje, pvz., JAV
  4. Atidarykite „Spotify“ ir mėgaukitės savo muzika!

Kai jums reikia prieiti prie muzikos’regione, prie kurio esate prisijungę, neprieinami, jums tereikia pakeisti serverio vietą ir jūs’gausite prieigą.

Geriausi „Spotify“ VPN

Atidžiai pasirinkti VPN yra taip pat gerai, žinant, kad jums jo reikia. Štai keli veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

  • Daugybė serverių vietų
  • Didelis VPN greitis
  • Tvirtas privatumas ir saugumas
  • Galimybė atblokuoti „Spotify“ ir kitas srautines paslaugas, tokias kaip „Netflix“
  • Patikimos ir lengvai naudojamos VPN programos

Čia yra geriausi VPN, atitinkantys šiuos veiksnius:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra geriausias VPN srautiniam perdavimui, taigi ir geriausias „Spotify“ VPN. Šis VPN yra žinomas dėl savo puikių greičių, puikių programų ir gebėjimo dirbti su beveik visomis srautinio perdavimo paslaugomis.

„ExpressVPN“ turi įspūdingą serverių tinklą, sudarytą iš 3000 ir daugiau serverių 160 ir daugiau vietų 90 ir daugiau šalių. Toks tinklas reiškia, kad galite prisijungti prie beveik bet kurio jums patinkančio regiono ir lengvai atblokuoti „Spotify“.

Geriausia „ExpressVPN“ yra ta’Tai universalus VPN, kuris to nedaro’aukoti kokybę bet kurioje srityje. Jos privatumas yra toks pat geras, nes vieta yra privatumui palankiu regione Britanijos mergelių salos. Kalbant apie saugumą, naudoja „ExpressVPN“ AES 256 bitų šifravimas greta moderniausių protokolų ir saugos funkcijų.

Jums gali tekti sumokėti daugiau už „ExpressVPN“ nei kitus, tačiau jūsų gauta paslauga yra verta.

2. „IPVanish“

„IPVanish“ paslaugos logotipas Apsilankykite „IPVanish“

„IPVanish“ pateikia dar vieną puikų „Spotify“ VPN pasirinkimą ir už daug geresnę kainą. Šis VPN yra gana populiarus tarp transliacijos gerbėjų dėl savo aukščiausio lygio greičio ir lengvų programų. „IPVanish“ patobulino savo atblokavimo galimybes, o dabar, be „Spotify“, ji taip pat dirba su „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir daugeliu kitų.

Viena išsiskirianti VPN ypatybė yra ta, kad ji valdo ir valdo visą savo serverių tinklą, tuo, kuo gali pasigirti nedaug VPT. Tai padeda ir patikimumui, ir privatumui, ir nors yra įsikūrusi JAV, „IPVanish“ ne’t nelaikykite jokių žurnalų. Sauga taip pat yra tvirta, nes AES 256 bitų šifravimas derinamas su įvairiais protokolais ir saugos funkcijomis.

„IPVanish“ galite įdiegti beveik bet kuriame įrenginyje ir jūs’Gausite labai dosnią vienkartinio prisijungimo išmoką iki 10 įrenginių.

3. „NordVPN“

„NordVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „NordVPN“

„NordVPN“ per pastaruosius kelerius metus eksponentiškai patobulino savo paslaugas’Dabar jis yra vienas geriausių rinkoje. Žinomas dėl puikaus privatumo ir daugybės saugos funkcijų, „Nord“ taip pat gali pasigirti daugiausiai serverių pramonėje.

Su 5500 tinklu+ serveriai 58 šalyse, Jūs visada galite gauti patikimą ir greitą ryšį su „NordVPN“. Serveriai yra optimizuoti darbui su dauguma srautinių platformų, įskaitant „Spotify“, ir jūs netgi galite srautiniu būdu transliuoti „Netflix US“ naudodamiesi beveik bet kokiu serveriu šalia jūsų.

Kalbant apie privatumą, „NordVPN“ yra puikus. VPT yra įsikūrusi Panamoje, ir tai ne’t saugoti naudojimo ar ryšio žurnalus, o pastarasis gali’negalima pasakyti apie daugelį VPT. Saugumo požiūriu, jis naudoja AES 256 bitų šifravimą ir naudoja įvairius protokolus bei labai daug privatumo ir saugos funkcijų bei parinkčių..

VPN turi puikius klientus beveik bet kuriam įrenginiui ir jums’atsikelsiu 6 vienu metu jungiami ryšiai, palaikymas tiesioginiu pokalbiu visą parą ir visą parą bei 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

4. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas Apsilankykite „CyberGhost“

„CyberGhost“ yra populiariausias VPT, per pastaruosius metus turėjęs daug pakeitimų, kad jis taptų viena populiariausių VPN paslaugų. VPT turi daugiau nei trigubai padidino savo serverių skaičių per tą laiką išleido naujas kliento programas ir patobulino savo bendrą infrastruktūrą.

„CyberGhost“ dabar yra vienas geriausių „Spotify“ VPN, kaip ir dauguma kitų transliavimo paslaugų. VPN gali pasigirti 6200 serverių tinklu+ serveriai 9.1 ir daugiau šalių, ir šie serveriai yra labai gerai paskirstyti visame pasaulyje.

Tai’Tai taip pat gerai privatumui ir saugumui. Tai’s įsikūrusi Rumunijoje, šalis, kuri jau 2014 m. panaikino duomenų saugojimo įstatymus. Todėl šis VPT sugeba išlaikyti pažadą, kad nebus registruojami nuliai, o saugumui taip pat naudoja AES 256 bitų šifravimą..

Dubliuotas „CyberGhost 7“, VPN’Nauji klientai yra puikūs ir gali būti įdiegti beveik bet kuriame įrenginyje. Tu’gausite iki 300 EUR pašalpą 7 vienu metu veikiantys įrenginiai ir labai dosnus 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. „Surfshark VPN“

„Surfshark“ VPN paslaugos logotipas Apsilankykite „SurfShark“

„Surfshark VPN“ yra palyginti naujas dalyvis VPN pramonėje, tačiau jis’jau konkuruoja su didžiosiomis vardais. Tai’„Super-fast“ ir veikia kartu su „Spotify“, „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų.

Šis VPN yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose todėl įstatymai neprivalo tvarkyti jokių įrašų. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl ji gali pažadėti savo vartotojams a nuliniai rąstai tarnyba.

„SurfShark“ turi daug patrauklių funkcijų. Tai apima automatinį žudymo jungiklį, daugialypį šuolį, dalijamąjį tunelį, nulio žinių DNS ir švarias žiniatinklio funkcijas (blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones) & kenkėjiška programa).

Vienas pagrindinių trūkumų yra tas, kad „Surfshark“’Mėnesio planas yra vienas iš brangesnių šiame sąraše. Vis dėlto, jos metinis planas taip pat yra pigiausias sąraše! Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kuri apima visus planus.

Galutinės mintys

Atblokuoti „Spotify“ yra gana lengva, jei turite tinkamą VPN. Visi aukščiau išvardyti VPT buvo išbandyti ir veikia ne tik su „Spotify“, bet ir su visomis kitomis pagrindinėmis srautinio perdavimo paslaugomis. Su vienu iš jų jūs laimėjote’nereikia nerimauti, jei „Spotify“ nėra jūsų rajone arba kai kurios muzikos, kurią norite srautiniu būdu transliuoti, geografinis apribojimas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 60 =