Geriausias anonimiškai kankinantis VPN 2020 m


Atsisakymas: Partnerių nuorodos padeda mums sukurti gerą turinį. Sužinokite daugiau.

Kankinimasis be VPN gali užtraukti didelę baudą už autorių teisių pažeidimus - ar dar blogiau. Turint tai omenyje, mes’ve sudarė geriausių kantrių VPT sąrašą. Šios priemonės patikimai apsaugos jūsų privatumą ir anonimiškumą, kai suaktyvinsite savo „torrent“ klientą.

Kai reikia išsirinkti geriausią vpn kankinimui, svarbiausi yra šie aspektai:

 • Kankinanti politika - VPN turėtų leisti P2P failus bendrinti jų serveriuose.
 • Registracija ir privatumo politika - teikėjas neturėtų saugoti žurnalų ar rinkti jokių atpažįstamų duomenų iš vartotojų.
 • Saugumas - VPT turėtų turėti patikimas saugos funkcijas ir patikimą apsaugą nuo IP / DNS nuotėkio.
 • Spektaklis - prisijungus prie VPN, atsisiuntimo greitis turėtų išlikti pakankamai didelis, kad būtų galima kankinti.

Nėra laiko skaityti? Mūsų mėgstamiausias kankinančių VPN yra „NordVPN“. Čia yra visa kita:

#PROVIDERMINIMUM KAINAS. KAINA1. „NordVPN“1.NordVPN 3. 3 492 USD. „CyberGhost“2. „CyberGhost“ - 2 753 USD. „Surfshark VPN“3. „Surfshark VPN “- 1,994 USD. „ExpressVPN“4.ExpressVPN 8 8,325 USD. „PrivateVPN“5.PrivateVPN 3. 3,826 USD. „Hotspot“ skydas6. „Hotspot Shield“ - 7,997 USD. „TorGuard“7.TorGuard 4.1 4,17 USD

1. „NordVPN“ - greitas ir anoniminis kankinimas pigiau

Apsilankykite „NordVPN“

„NordVPN“ - greitas ir anoniminis kankinimas pigiau

„NordVPN“ „NordVPN VPNpro“ įvertinimas: 9,6 / 10

„NordVPN“ turi stipriausius saugos duomenis rinkoje. Kas daro „NordVPN“ geriausiu kankinančiu VPN, yra galingas šifravimas, patikimas užmušimo jungiklis, naujai pristatytas „WireGuard“ palaikymas ir nėra nutekėjusių problemų..

„NordVPN“ siūlo 5500+ serverių 58 šalyse, taigi kankinančių greičiai natūraliai yra labai geri. Ne visi šie serveriai leidžia P2P srautą, tačiau „NordVPN“ turi specialūs serveriai, optimizuoti maksimaliam kankinančiam našumui. Be to, paslauga siūlo nemokamą „SOCKS5“ tarpinį serverį, todėl galite jį nustatyti tiesiogiai savo kankinančioje programoje.

„NordVPN“ ne’t apriboti pralaidumą ir leidžia jums atsisiųsti torrentus, nesijaudindami dėl duomenų dangtelių. Jei tu’Ieškai geriausio VPN, kuris leistų kankintis, būtent tai.

„NordVPN“ patikimai veikia Kinijoje ir yra puikus pasirinkimas.

Argumentai už

 • Neįveikiamas šifravimas, stiprus užmušimo jungiklis, nėra nutekėjimo problemų
 • Puikūs priedai („Tor over VPN“, „Double VPN“ ir kt.)
 • Daugiausia serverių
 • Registruota privatumą užtikrinančioje Panama
 • Specializuoti serveriai, optimizuoti P2P
 • Vienas pigiausių VPN - prasideda nuo 3,49 USD / mėn

Minusai

 • Nėra maršrutizatoriaus programos

2. „CyberGhost“ - kankinantis stipruolis P2P vartotojams

Apsilankykite „CyberGhost“

„CyberGhost“ - kankinantis stipruolis P2P vartotojams

„CyberGhost“ „CyberGhost VPNpro“ įvertinimas: 9,1 / 10

Mažiau technikos išmanantiems vartotojams patiks „CyberGhost“’slidžios, intuityvios programos ir naudinga techninė pagalba. Rumunija taip pat yra tinkama vieta kurti kankinančiam VPT - ji palaiko privatumą ir neturi duomenų saugojimo įstatymų..

„CyberGhost“ turi patikimas šifravimo ir funkcijų saugumas, o jų palaikymo svetainėje taip pat yra vadovų, kurie padės jums kuo labiau sumažinti riziką kankinant. Tai taip pat gali būti geriausias P2P srauto VPN. Turint tai mintyje, jis šiek tiek atsilieka nuo populiariausių šio sąrašo įrankių, atsižvelgiant į tinkinimo galimybes.

Šis VPN turi 6200+ serverių 90 ir daugiau šalių ir kankinantis greitis yra labai geras, nepriklausomai nuo to, kur esate. „CyberGhost“’Į kainą įeina galimybė vienu metu naudokite iki 7 įrenginių. Taip pat yra instrukcijos, kaip jį konfigūruoti maršrutizatoriuose, kad galėtumėte lengvai apsaugoti visus savo įrenginius.

Argumentai už

 • Puikios šifravimo ir saugos funkcijos
 • Registruota privatumą užtikrinančioje Rumunijoje
 • Platus greitų serverių parkas
 • Labai prieinamos kainos - prasideda nuo 2,75 USD / mėn

Minusai

 • Ne idealus Kinijai

3. „Surfshark“ - patikimas saugumas ir neribotas vienalaikis ryšys

Apsilankykite „Surfshark“

„Surfshark“

„Surfshark VPN“ „Surfshark VPN VPNpro“ įvertinimas: 9,0 / 10

Dėl tokio įrankio, koks yra pigus kaip „Surfshark VPN“, jis’Tai labai gerai apsaugo jūsų privatumas. Stiprus šifravimas, funkcinis užmušimo jungiklis, be nuotėkio ir modernūs protokolai - ši paslauga siūlo visa tai ir dar daugiau. Dėl „Camouflage“ ir „NoBorders“ režimų „Surfshark“ yra pakankamai geras net Kinijai ir kitoms šalims, kuriose ribojama interneto prieiga.

„Surfshark VPN“ turi 1000 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių ir visi jie yra draugiški P2P. Be kankinančių galimybių, „Surfshark“ taip pat yra puikiai tinka „Netflix“ ir kitoms transliacijos platformoms. Taip pat galime rekomenduoti „Kodi“ gerbėjams.

Šis VPN dėl savo ekonomiškumo nusipelno būti geriausių kantrių VPT sąraše. Jūs gausite daug puikių funkcijų už tokią mažą kainą. Plius viena prenumerata suteikia jums neribotą skaičių jungčių vienu metu.

Argumentai už

 • Greitas greitis
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Labai pigu - prasideda nuo 1,99 USD / mėn

Minusai

 • Silpnas savipagalbos skyrius

4. „ExpressVPN“ - vienas geriausių VPN kankinant

Apsilankykite „ExpressVPN“

Geriausias „Torrenting“ VPN

„ExpressVPN“ „ExpressVPN VPNpro“ įvertinimas: 9,3 / 10

„ExpressVPN“ neriboja torrentų tam tikruose P2P VPN serveriuose. Su 3000 ir daugiau serverių 90 ir daugiau šalių, „ExpressVPN“ yra vienas iš efektyviausių VPN rinkoje.

„ExpressVPN“ pasiūlymai galingas šifravimas, saugūs tuneliavimo protokolai, patvarus užmušimo jungiklis ir neturi jokių DNS ar IPv6 nuotėkių. Techniniu požiūriu šis VPN yra beveik neįveikiamas.

Paslauga teikiama Britanijos Mergelių salose (BVI) - Britanijos užjūrio teritorijoje, kurioje nėra duomenų saugojimo įstatymų. Taigi, kalbant apie jurisdikciją, jūs’taip pat saugiose rankose.

Ten’yra tik vienas tikras „ExpressVPN“ trūkumas - kaina. Tačiau „ExpressVPN“ turi maršrutizatoriaus programą, kuri padės aprėpti visą „wifi“ srautą, nesvarbu, kiek įrenginių bus prisijungę vienu metu.

Argumentai už

 • Galingas šifravimo ir užmušimo jungiklis
 • Nėra DNS ar IPv6 nuotėkių
 • Įregistruota privatumą užtikrinančioje BVI
 • Pramonėje populiariausias greitis ir įrodyta, kad nereikia prisijungti
 • Leidžia P2P srautą visuose serveriuose

Minusai

 • Gana brangu - prasideda nuo 8,32 USD / mėn

5. „PrivateVPN“ - mažas, bet geras VPN kankinimui & P2P

Apsilankykite „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ - mažas, bet puikus VPN kankinimui ir P2P

„PrivateVPN“ „PrivateVPN VPNpro“ įvertinimas: 8,5 / 10

„PrivateVPN“ yra labai mažas - jis tik turi 150 ir daugiau serverių išsibarstę 60 šalių Aplink gaublį. Nepaisant mažo serverių sąrašo ir klaidingų nuomonių apie lėtą greitį, kai kankina VPN, „PrivateVPN“ žaibiškai veikia. Šis VPN optimizavo savo infrastruktūrą nedidelio masto veikimui, todėl greičio kritimas yra pakankamai nereikšmingas, kad būtų patogus torrentas ir P2P..

Šis mažas VPT nurodo, kad negalima diskriminuoti srautuojančio srauto. Nepaisant nedidelės vietos (jie yra registruoti Švedijoje, kuriai nėra privatumo užtikrinimas), „PrivateVPN“ išlaiko absoliučią žurnalai.

Jei norite, kad jūsų kankinimas būtų privatus, tai jis’viskas ten. Gaunate stiprias šifravimo ir privatumo savybes (įskaitant „nužudymo jungiklį“) ir nėra jokių nutekėjusių problemų.

Dar viena priežastis, dėl kurios nusprendėme įtraukti „PrivateVPN“ kaip didžiausią kankinamą VPT žema kaina. „PrivateVPN“’Į kainą įeina galimybė vienu metu apsaugoti savo sraunų srautą 6 įrenginiuose. Ten’Taip pat nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Argumentai už

 • Stiprus šifravimas, privatumas ir nulis žurnalų
 • Puikus P2P srauto greitis
 • Gera kaina - prasideda nuo 3,82 USD / mėn

Minusai

 • Mažas serverių skaičius
 • Registruota Švedijoje

6. „Hotspot Shield“ - puikus greitis ir saugumas & P2P

Apsilankykite „Hotspot Shield“

„Hotspot Shield“ - puikus greitis ir saugumas kankinant ir P2P

„Hotspot“ skydas „Hotspot Shield“ VPNpro įvertinimas: 7,6 / 10

Dėl nepaprasto greičio ir solidžių saugos savybių „Hotspot Shield“ yra vienas geriausių kankinamų VPN. Šis įrankis turi keletą funkcijų, leidžiančių išsiskirti iš lauko „torrent“ gerbėjams.

Visų pirma, „Hotspot Shield“ siūlo unikalų „Catapult Hydra“ tuneliavimo protokolą. Greičiai mažesnė įtaka net esant nestabiliems ryšiams arba jungiantis per tolimus serverius.

Antra, jame yra didžiulis tinklas, apimantis daugiau nei 70 pasaulio šalių, ir kuriame yra 3200 ir daugiau serverių. Šiuos skaičius gali sutapti nedaug VPN paslaugų, kurios, nepaisant vietos, užrašo vieną geriausių P2P VPN paslaugų.

„Hotspot Shield“ taip pat naudoja AES-256 šifravimą ir turi nužudymo jungiklį, kad užtikrintų, jog jūs to nepadarote’transliuoti jūsų IP adresą autorių teisių policijai.

Argumentai už

 • Karinio lygio šifravimas, užmušimo jungiklis, be nuotėkio
 • Didžiulis tinklas su serveriais daugiau nei 70 šalių
 • Intuityvios visų pagrindinių platformų programos
 • Nuostabus greitis

Minusai

 • Nėra maršrutizatoriaus sąrankos
 • JAV vieta

7. „TorGuard“ - išskirtinis P2P & kankinantis pasirodymas

Apsilankykite „TorGuard“

„TorGuard“ - puikus P2P ir stulbinantis našumas

„TorGuard“ „TorGuard VPNpro“ įvertinimas: 8.8 / 10

Jei ieškote geriausio kankinimo VPN, „TorGuard“ pristato, kai reikia privatumo ir saugumo. Gaunate stiprų šifravimą, jokių nuotėkių (nei DNS, nei WebRTC), gerą nužudymo jungiklį, slaptus protokolus ir dar daugiau.

Žmonėms „TorGuard“ turėtų rūpėti tik tada, kai jie yra. Bendrovė yra įregistruota JAV, kuri nėra’t yra geriausia vieta privatumui internete. Tačiau kai viskas yra pasakyta ir padaryta, tikriausiai dauguma neturėtų to daryti’nesijaudinkite dėl to - ypač jei tai’tave tiesiog kankina’vėl domina.

„TorGuard“ yra vienas didžiausių VPN pagal serverių skaičių - jie turi 3000 ir daugiau serverių 50 ir daugiau šalių. Taip pat šiuo atveju skaičiai konvertuojami į greitį. „TorGuard“ yra vienas greičiausių įrankių ir turi svarbiausių įrenginių programas (įskaitant maršrutizatoriaus programą)..

Argumentai už

 • Stiprus šifravimas, geras užmušimo jungiklis ir nėra nuotėkių
 • Didelis serverių parkas su dideliu, pastoviu greičiu
 • Programos daugumai platformų, įskaitant maršrutizatorius
 • Gera kaina - prasideda nuo 4,17 USD / mėn

Minusai

 • Įregistruota JAV

DUK apie „VPN“

Ar kankinimas yra teisėtas?

Bendradarbiavimo failų mainų technologija yra teisėta ir iš tikrųjų yra nuostabi. Yra dešimtys legalių „torrent“ svetainių, tokių kaip „Legit Torrent“, kurios mėgaujasi augančiu vartotojų populiarumu.

Ir tada yra nelegalių torrentų sekėjų, tokių kaip „Putlocker“ ir „The Pirate Bay“. Jei reguliariai atsisiunčiate torrentus iš šių svetainių, ten’yra galimybė, kad jūsų IPT arba vietinė autorių teisių apsaugos agentūra imsis teisinių veiksmų prieš jus. Vakarų Europoje žmonės gana dažnai bauginami bauda už autorių teisių pažeidimus ar net kalėjimo bausmes. Amerikoje ir Australijoje’dar blogiau.

Ar man tikrai reikia VPN kankinimui?

Taip, anoniminiam kankinimui jums būtinai reikia VPT. Nesvarbu, ar atsisiunčiate legalius torrentus, ar ne.

Kai jūs naudojatės P2P failais, jūsų IPT ir net torrent sėjamosios gali atsisiųsti jūsų atsisiuntimo veiklą į savo IP adresą. Tai gali būti naudojama norint nustatyti jūsų tikrąją vietą. Užpuolikai gali naudoti šią informaciją norėdami surengti kibernetinius išpuolius prieš jus, o vyriausybinės agentūros gali nuspręsti atsiųsti jums teisinį pranešimą dėl autorių teisių pažeidimo, tikro ar įsivaizduojamo. Geriausia naudoti VPN torrent'ams, kad užšifruotumėte ir anonimizuotumėte savo ryšį, jei norite išvengti tokių situacijų..

Ar VPN daro kankinimą saugų??

Pagrindinis dalykas, naudojantis VPN kankinant, yra jūsų internetinio srauto slėpimas nuo trečiųjų šalių. Tai gali būti IPT, vyriausybinės agentūros ar įsilaužėliai. VPT užšifruoja ir nukreipia srautą per saugius serverius kitose šalyse ir saugo jūsų duomenis, kai jie keliauja tarp jūsų ir jūsų torrent bendraamžių..

Tai reiškia, kad bet ką galite atsisiųsti iš „torrent“ stebėjimo priemonių’t būti perklausti ar atsekti jūsų ar jūsų prietaiso, todėl kankintis naudojant VPN yra daug saugesnės nei kankintis be apsaugos.

Ar turėčiau vengti nemokamų VPN kankinimui?

Daugeliu atvejų nemokamo VPN naudojimas kankinimui iš tikrųjų yra neveiksmingas.

 • Visų pirma, dauguma nemokamų VPT nustato griežtus duomenų apribojimus savo vartotojams arba visiškai draudžia kankinimus.
 • Antra, daugelis nemokamų VPT registruoja jūsų duomenis ir parduoda juos trečiosioms šalims.
 • Ir tada yra našumo problemų - nemokami VPN paprastai veikia labai lėtai, nes milijonai žmonių tuo pačiu metu naudojasi ribotu serverių skaičiumi.

Visos šios problemos iš esmės paneigia tikslą naudoti nemokamą VPN P2P failams dalytis. Nepaisant to, gerbiami nemokami VPN tiekėjai egzistuoja. Vis dėlto naudoti nemokamus VPN kankinimui paprastai nerekomenduojama.

Geriausias kankinantis VPN - esmė

Torrent protingai. Nesvarbu, ar pasirinksite vieną iš aukščiau pateiktų VPN, ar kokį kitą įrankį, svarbiausia žinoti apie tai, kas jūs’vėl gaunasi. Ir don’nemanau, kad tai’galima torrent VPN, minimus šiame sąraše.

Mūsų pasirinkti VPT tikrai suteiks jums geriausios kankinamosios patirties, pagrįstos griežtais mūsų reikalavimais. Jie leis jums saugiai ir efektyviai kankintis, taigi jūs laimėjote’nereikia laukti atsisiuntimo ar probacijos klausymo.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 76