Geriausi „VPN Chrome“ plėtiniai 2020 m


„Google Chrome“ yra pati populiariausia žiniatinklio naršyklė, tačiau toli gražu ne pati privatumo atžvilgiu. VPN gali būti ne visų „Chrome“ privatumo problemų sprendimas, bet tai’Tai tikrai gera pradžia norintiems naršyti anonimiškai, taip pat atblokuoti geografiškai apribotą turinį „Netflix“ ir kitose platformose.

Kai reikia pasirinkti geriausią „Chrome“ VPT, jūs tikrai esate sugadinti dėl pasirinkimo. Laimei, mes esame čia, kad padėtume palengvinti reikalus pateikdami svarbiausias rekomendacijas. Taigi, be jokio papildymo, čia’viskas, ką reikia žinoti.

Nėra laiko skaityti? Čia yra mūsų geriausi VPN:

#PROVIDERMINIMUM KAINAS. KAINA1. „NordVPN“1.NordVPN 3. 3 492 USD. „Surfshark VPN“2. „SPURShark VPN“ - 1,993 USD. „CyberGhost“3. „CyberGhost“ - 2 754 USD. „ExpressVPN“4.ExpressVPN 8 8,325 USD. Aprašykite VPN5.Apibūdinkite VPN 1. 1,00 USD

Geriausias „Chrome“ skirtas VPN plėtinys

1. „NordVPN“

„NordVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „NordVPN“ „NordVPN“ „NordVPN VPNpro“ įvertinimas: 9,6 / 10

„NordVPN“ šiuo metu yra aukščiausio lygio su geriausiais VPN - visa tai dėka naudojimo paprastumas, aukštas saugumas ir vartotojams palanki privatumo praktika. Universalų „NordVPN Chrome“ plėtinį rasite „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Šis lengvas įrankis neturi’nesverkite naršyklės žemyn ir joje yra puikių funkcijų, tokių kaip skelbimas ir kenkėjiškų programų blokatorius, taip pat suteikiant prieigą prie per 5500 serverių aplink pasauli.

Kitas didelis papildomas „NordVPN“ pranašumas yra tas, kad jūs galite gauti naudos iš 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taigi, jei to tiesiog nėra’kad jums netinka sąskaita, būkite tikri, kad jūs’galėsite grąžinti pinigus. „NordVPN“ yra galima įsigyti tik nuo 3,49 USD / mėn - labai pigus atsižvelgiant į nuostabias savybes.

Argumentai už

 • Stipriausios saugos savybės
 • Puikios premijų funkcijos (svogūnas per VPN, dvigubas VPN, SOCKS5 ir kt.)
 • Platus serverių sąrašas ir puikus našumas
 • Nėra rąstų
 • Atblokuoja „Netflix“ ir leidžia kankintis
 • Vienas pigiausių VPN - prasideda nuo 3,49 USD / mėn

Minusai

 • Nėra maršrutizatoriaus programos

2. „Surfshark VPN“

„Surfshark“ VPN paslaugos logotipas Apsilankykite „Surfshark“ VPN „Surfshark VPN“ „Surfshark VPN VPNpro“ įvertinimas: 9,0 / 10

Ieškantys geriausio „Chrome“ VPN plėtinio, dažnai sustoja atradę „Surfshark“ VPN. Ši paslauga puikiai tinka saugumui, mušant internetinę cenzūrą ar senas geras pramogas. Šis „Surfshark“ plėtinys, kurį galima rasti „Chrome“ parduotuvėje, yra su apsaugos nuo kenkėjiškų programų priemonė blokuoja skelbimus ir sukčiavimo bandymus bei pasiūlymus savo DNS serverius norėdami apsaugoti savo privatumą.

„Surfshark“ yra vienas iš ekonomiškiausių VPT - ne tik tai, kad purvas pigus (kainos prasideda nuo 1,99 / mėn.), bet taip pat siūlo neribotą ryšį per abonementą. Tai yra be žurnalų įrankis, tai reiškia, kad jūsų duomenys nebus stebimi, stebimi ir saugomi. Ir jei vis dar kilo abejonių dėl šio „Chrome“ plėtinio, apsvarstykite, ar esate informuotas nepriklausomai audituota pateikė interneto saugumo bandytojai „Cure53“, kurie nepadarė’nerandate jokių problemų.

Argumentai už

 • Puikus ryšio greitis
 • Tvirtos saugos funkcijos
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Atblokuojami „Netflix“, „Disney +“ ir kt
 • Labai pigu - prasideda nuo 1,99 USD / mėn

Minusai

 • Silpnas savipagalbos skyrius

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas Apsilankykite „Cyberghost“

„CyberGhost“’s „Chrome“ VPN yra nemokama jų įprastos VPN paslaugos versija. Taip nėra’nelaikykite jokių duomenų, skirtingai nei daugelis kitų nemokamų „Chrome“ skirtų VPN. Nemokamas „CyberGhost VPN Chrome“ priedas suteikia prieigą prie serverių JAV, Vokietijoje, Rumunijoje ir Nyderlanduose. Kiekviename regione yra du serveriai. Galite patys pasirinkti vieną iš serverių ir iškart prisijungti prie greičiausio.

Dėl patogios vartotojo sąsajos plėtinį naudoti paprasta ir intuityvu. Be to, jis pašalina sunkumus, susijusius su geografiniu požiūriu ribotu turiniu, nes jis atblokuoja „Netflix“ ir BBC iPlayer.

Tu laimėjai’negaukite „Killswitch“, 24/7 tiesioginių pokalbių ir kelių protokolų palaikymo, nes tai yra funkcijos, kurias gausite užsisakę mėnesinę prenumeratą.

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ paslaugos logotipas Apsilankykite „ExpressVPN“ „ExpressVPN“ „ExpressVPN VPNpro“ įvertinimas: 8,1 / 10

„ExpressVPN“ yra su saugos funkcijomis: AES-256 šifravimas, tinklo užraktas, DNS apsauga nuo nutekėjimo ir Apsauga nuo „WebRTC“ nuotėkio apsaugoti asmeninę informaciją nuo poveikio. Jis taip pat turi funkciją, pavadintą “HTTPS visur,” kuris įsitikina, kad jūs don’nepatenka į svetainę, kuri to nedaro’šifruoti jūsų siunčiamus duomenis.

Su 3000 ir daugiau serverių 90 ir daugiau šalių, „ExpressVPN“ teikia greičiausias paslaugas, kurias galite gauti. Šis VPN yra galingas atblokavimo ir kovos su cenzūra įrankis, jei tik jūs’Jei rimtai žiūrite į saugumą, turėtumėte rimtai apsvarstyti „ExpressVPN“.

Argumentai už

 • Galingas AES-256 šifravimas ir tinklo užraktas
 • Nėra nutekėjimų
 • Griežtai nėra rąstų
 • Plačiausias serverių tinklas
 • Leidžia kankintis visuose serveriuose

Minusai

 • Gana brangu - prasideda nuo 8,32 USD / mėn

5. Aprašykite VPN

Užrašykite VPN paslaugos logotipą Apsilankykite „Windscribe“ VPN Aprašykite VPN „VPN VPNpro“ reitingas: 7,0 / 10

Jei tu’Ieškodami gero „Chrome“ VPN, „Windscribe“ VPN tikrai yra vertas varžovas. Galų gale, tai siūlo ir nemokamą, ir mokamą versiją, o pastarieji pasižymi dideliu kainos ir kokybės santykiu.

„Windscribe“ yra vienas novatoriškiausių VPN rinkoje, siūlantis daugybę funkcijų, kurių nemato dauguma konkurentų..

nemokama versija siūlo dosnią 10 GB dydžio mėnesinę pašalpą ir prieigą prie tinkamo skaičiaus serverių. Tačiau įprastiems vartotojams tikriausiai būtų geriau pasirinkti mokamą prenumeratą, nes tai panaikina duomenų apribojimą ir suteikia prieigą prie daugiau serverių. Bet kuriuo atveju, „Windscribe“ VPN’„Chrome“ plėtinį verta išbandyti patiems.

Argumentai už

 • Labai turtingas savybėmis
 • Puikios saugumo savybės
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Nemokama versija
 • Labai pigu - prasideda nuo 1.00

Minusai

 • Nuoseklesnis greitis būtų premija

Išvada

Taigi, tai užbaigia mūsų išsamų geriausio „Chrome“ VPN plėtinio vadovą! Dabar, kai tu’jūs sužinojote viską, ką turite žinoti, jūs’Turėsite skirti laiko apsvarstyti, kuris iš minėtų plėtinių yra tinkamiausias jūsų poreikiams.

Jei tu’Ieškodami nemokamo VPN visai „Chrome“ naršyklei, būtinai pažvelkite į geriausius nemokamus „Chrome“ VPT VPN, kad rastumėte parinktį, kuri geriausiai atitiktų jūsų nemokamos internetinės saugos poreikius.

Ar tu’jūs esate pagrindinis biudžeto vartotojas arba įprastas vartotojas, ieškantis kažko šiek tiek daugiau, jūs’Sužinosite, kad yra daugybė „Chrome“ VPN plėtinio parinkčių. Kad ir kuriai kategorijai priklausytumėte, jūs’Greitai pasirinksime saugų ir anonimišką naršymą.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 4