Kā skatīties Ziggo GO ārpus Nīderlandes


Jūs esat devies prom no Nīderlandes, un pēc mēģinājuma noskatīties iecienīto kanālu Ziggo, tiek parādīts viens no šiem kļūdas ziņojumiem: “Diemžēl video šobrīd nevar atskaņot” vai “Diemžēl Ziggo Go ir bloķēts autortiesību dēļ.” Jūs’Es noteikti gribu zināt, kā skatīties Ziggo GO, atrodoties ārzemēs.

Interesants saturs, ko skatīties vietnē Ziggo Go

Ziggo GO ir televizora lietojumprogramma, ko izveidojis Ziggo, labi izveidots uzņēmums no Nīderlandes. Ziggo piedāvā tālruņa pakalpojumus, kabeļtelevīziju un platjoslas internetu. No TV lietotnes ir vairāk nekā 300 kanālu. Vairāk nekā 100 kanālu straumē ar holandiešu nosaukumiem un HD kvalitātē.

Izmantojot interneta savienojumu, vietnē Ziggo Go varat piekļūt šādam saturam:

 • Tiešraide
 • TV atkārtojums
 • Filmas un seriāls XL
 • FOX sporta premjerlīga
 • Video valsts
 • Ziggo Sport Total
 • FOX Sports International
 • Hindi un Turcijas kanāli
 • Futbola dienas pase

Ir vairāk nekā 55 HD TV kanāli, ieskaitot Discovery HD, History HD un National Geographic HD. Replay ļauj jums sasniegt TV programmu, kuru jūs nokavējāt. Atskaņojumus bez maksas var skatīties 7 dienas pēc pārraides.

Kā tas strādā

Parasti Ziggo ļauj abonentiem straumēt TV saturu mobilajās ierīcēs jebkurā laikā. Izmantojot lietotni Ziggo Go, maksimāli divās ierīcēs varat lejupielādēt jebkuru vēlamo šovu. Lejupielādētie nosaukumi būs pieejami nākamo 30 dienu laikā pēc pirmā skata.

Kopš 2017. gada Ziggo ir pievienojis vairāk TV kanālu, vienlaikus izmantojot novatoriskas testēšanas metodes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Līdz ar to tā ir kļuvusi par vienu no labākajām tiešraides TV straumēšanas lietotnēm visā Eiropā. Diemžēl Ziggo programmēšana nav pieejama ārpus Nīderlandes. Kāpēc? Jo tas’s ģeogrāfiski bloķēts.

Jums nevajadzētu’pārāk daudz neuztraucieties, jo ir veids, kā apiet šādus ierobežojumus un izbaudīt iecienītos Ziggo kanālus. Viss, kas jums nepieciešams, ir labs VPN. Mēs jums sniegsim rokasgrāmatu, kā skatīties Ziggo GO ārpus Nīderlandes.

Kas’s ģeogrāfiskās bloķēšanas pamatojums?

Ziggo Go nav vienīgā vietne, kas aizliedz ārvalstu IP piekļūt saturam. Citas straumēšanas platformas veic to pašu pasākumu, lai aizsargātu savus pakalpojumu sniedzējus. Aizlieguma pamatā ir cenzūras likumi.

Pieņemsim, ka jums jau ir derīgs Ziggo abonements. Vai jūs pārkāpsit likumus, ja ceļojumā uz svešu valsti izmantosit Ziggo Go? Nebūtu’Vai vēlaties skatīties Disneju, Nickelodeon vai MTV dzimtajā valodā? Vienmēr ir labi pārbaudīt ko’notiek mājās.

Kā skatīties Ziggo Go, izmantojot VPN

VPN maina visu ģeogrāfiski ierobežotas tiešsaistes informācijas situāciju. Ja jūs to nedarījāt’Ziniet, virtuālais privātais tīkls (VPN) slēpj jūsu faktisko interneta protokola adresi, tādējādi maskējot jūsu atrašanās vietu. Lietotnei Ziggo Go jāpārbauda, ​​vai jūsu IP patiešām atrodas Nīderlandē, lai tā neliegtu piekļuvi.

Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar Nīderlandes serveri un izskatīties kā jūs skatāties no šīs valsts. Jūs viltīsit pakalpojumu un straumēsit saturu tā, it kā patvertos’t pārcēlās no Nīderlandes.

Šeit ir vienkāršs process, kā piekļūt Ziggo no jebkuras vietas pasaulē:

 • Abonējiet cienījamu VPN, piemēram, ExpressVPN
 • Lejupielādējiet programmatūru un instalējiet to datorā, maršrutētājā vai viedtālrunī. Noteikti izvēlieties savai ierīcei atbilstošo lietotni’s operētājsistēma
 • Palaidiet VPN
 • Reģistrējiet Ziggo kontu, ja nevēlaties’t ir viens
 • Pirms Ziggo Go lietotnes atvēršanas vienmēr izveidojiet savienojumu ar serveri Nīderlandē
 • Izveidojiet savienojumu ar jebkuru holandiešu serveri savā VPN
 • Atbloķējiet lietotni Ziggo Go un sāciet anonīmi skatīties

Labam VPN ir lielisks ātrums un spēcīgi šifrēšanas mehānismi, piemēram, 256 bitu AES. Ātrums ir kritisks, lai iegūtu nevainojamu pieredzi. Jūs vēlaties arī pārliecību par kiberdrošību, nulles reģistrēšanu un kompetentu privātuma politiku. Mēs iesakām nelietot bezmaksas VPN, jo tiem ne vienmēr var uzticēties. Ieguldījums vērts VPN nodrošinās jums nepieciešamo mieru.

Ko dara VPN

Pēc savienojuma ar holandiešu serveri trafiks tiek šifrēts no viena gala līdz otram. Neviens hakeris vai nevēlamās acis to nevar pārtvert, jo tas pārvietojas no jūsu tīkla uz serveri. Kamēr jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zinās, ka jūs izmantojat viņu pakalpojumus, viņi nezina, ko jūs gatavojaties.

Pēc mūsu pieredzes, interneta pakalpojumu sniedzējiem patīk šņukstēt par savu klientu darbībām. Un tas ir tas, kā viņi zina, kad veikt droseles savienojumus, piemēram, ierobežot savienojuma ātrumu un bloķēt noteiktas vietnes. Viņi to dara, cenšoties radīt vienādu joslas platumu visā tīklā. Par laimi VPN var palīdzēt izvairīties no ISP ierobežošanas.

Kāds VPN nodrošina Ziggo Go pienācīgu drošību un privātumu?

Labi izstrādāts VPN ar labu reputāciju ir lielisks sākumpunkts. Apskatiet mūsu labākās izvēles, kuras esam pārbaudījuši paši, un varam apstiprināt to izcilo sniegumu.

1. CyberGhost

CyberGhost pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni CyberGhost

Šis ir Rumānijas VPN ar vairāk nekā 3000 serveriem. Vairāk nekā 100 serveru atrodas Nīderlandē, tāpēc jūs to nevarat’nav jāuztraucas par piekļuvi Ziggo. Ciktāl ātrums iet, CyberGhost to nedara’t izvairās no vismazākās. Jūs varat atvadīties no buferizācijas un kavējumiem. Ko vēl jūs varētu lūgt no VPN ar militārā līmeņa tiešsaistes drošības protokolu un šifriem? Salīdzinot ar nozares standartiem, CyberGhost ir lielāks vienlaicīgu savienojumu skaits (7).

2. VyprVPN

VyprVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni VyprVPN

Būdams nozares līderis ģeogrāfisko bloku apiešanā, VyprVPN izmanto savu drošības protokolu (Chameleon), ļaujot lietotājiem apiet ierobežojumus, tāpēc tie tiek efektīvi pārvaldīti un uzraudzīti, lai lietotājiem nodrošinātu optimālu darbību. Nav šaubu, ka VyprVPN ir dažādi holandiešu serveri, kas ļauj piekļūt valstij’vietnēm, ieskaitot Ziggo Go.

3. ExpressVPN

ExpressVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet ExpressVPN

Tur’s tik daudz ExpressVPN ir pieejams jums. Pirmkārt, tas, iespējams, ir visuzticamākais VPN visā pasaulē, aptverot aptuveni 90 valstis. Tā ir viena no labākajām iespējām ātruma palielināšanai un piekļuvei Nīderlandes vietnēm.

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, ExpressVPN spēcīgās drošības funkcijas nodrošinās jūsu drošību. Pateicoties vienkāršai lietotnei, kuru var lejupielādēt operētājsistēmā Windows, iOS, Linux un Android, VPN klients ir ideāli piemērots pat pirmo reizi lietotājiem. Papildus straumēšanai ExpressVPN ļauj veikt arī straumēšanu un lielapjoma lejupielādes.

Lai atvieglotu apkalpošanu VPN naidīgajos reģionos, ir pieejama virkne apmulsinātu serveru.

4. IPVanish

IPVanish pakalpojuma logotips Apmeklējiet IPVanish

IPVanish klients piešķir līdz 40 000 IP adrešu, kuras visas pieder ASV bāzētam uzņēmumam. Tas nozīmē, ka neviena trešā puse nevar pārtvert jūsu informāciju, veicot tiešsaistes aktivitātes. Nulles reģistrēšanas politika un 256 bitu šifrēšana nodrošina vislabāko līdzsvaru starp tiešsaistes drošību un privātumu. Jūs varat sagaidīt zemu buferizācijas laiku un nokavēšanos. Serveru maiņai vai joslas platumam nav ierobežojumu, kamēr jūsu P2P datu pārsūtīšana paliek anonīma. Ērti varat izveidot līdz 10 vienlaicīgus savienojumus ar vienu abonementu.

Kopsavilkumā

Iemesls, kāpēc mēs izvēlējāmies iepriekš minētos VPN klientus, ir tas, ka viņiem ir pievilcīgas īpašības, kas jums vajadzīgas, straumējot Ziggo saturu.

 • Viņi ir ātri un uzticami
 • Tie atvieglo vienlaicīgus savienojumus dažādās operētājsistēmās
 • Viņu privātuma aizsardzības mehānismi ir vieni no spēcīgākajiem

Tomēr mūsu galvenā izvēle ir ExpressVPN, jo tā sola īpaši lielu ātrumu. Mūsu izmeklēšana apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs pilda savus solījumus.

Ja jūs domājāt, ka prombūtne no Nīderlandes nozīmē dzīvot nespējot sekot holandiešu kultūrai, tagad jūs zināt, ka tā nav taisnība. Cerams, ka jūs’Es saņēmu atbildes uz jūsu jautājumu, kā skatīties Ziggo Go ārpus Nīderlandes.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 38 = 45