Kā skatīties Riku un Mortiju tiešsaistē


Viena no karstākajām animētajām komēdijām, kas pēdējos gados nonākusi mazajā ekrānā, Riks un Mortijs ir ļoti populāra izrāde, kas seko traka zinātnieka Rika Sančesa un viņa naivā mazdēla Mortija Smita izmantošanai un izkļūšanai. Raksturīgajā šova epizodē Riks un Mortijs dodas kaut kādā prātā piedzīvojumā, bieži kāpjot uz Rika klāja.’s lidojoša automašīna un došanās uz tālām planētām un paralēliem izmēriem.

Izveidojušas Džastins Roilands un Dans Harmons, šova zvaigznes Roilands kā Rika un Mortija balsis, un tajā ir arī Krisa Pārnela un Spensera Grammera līdzjutēji lomu lomās.

Rika un Mortija 4. sezona sākās tiešraidē 2019. gada 10. novembrī - kopumā būs 10 epizodes. Visas Rika un Mortija epizodes var redzēt pieaugušo peldēšanā, dažādas epizodes regulāri atkārtojot, kā arī padarot tās pieejamas pieaugušo peldēšanas vietnē.

Tomēr Rika un Mortija skatīšanās tiešsaistē nav’t vienmēr ir tik vienkārši, kā tas varētu būt - pieaugušo peldēšana ir pieejama tikai Amerikas skatītājiem. Par laimi, jūs varat atrisināt šo problēmu, izmantojot tādu pakalpojumu kā NordVPN.

Bieži sastopamas problēmas ar Rika un Mortija skatīšanos tiešsaistē

Ģeogrāfiskā bloķēšana padara daudz grūtāku Rika un Mortija skatīšanos tiešsaistē, kad esat’re neatrodas ASV. Tiesības uz TV šoviem, filmām un citiem plašsaziņas līdzekļiem izturas atšķirīgi, un tās ir dažādu uzņēmumu rokās visā pasaulē, tāpēc, ja jūs’Esat ārpus ASV un vēlaties skatīties Riku un Mortiju, vienkārši apmeklējot vietni Pieaugušo peldēšana’t darbs.

Tas notiek tāpēc, ka vietne automātiski var noteikt jūsu atrašanās vietu un bloķēt saturu. Pat ja jūs’jūs esat Amerikas aizjūras valstis’Ja mēģināt piekļūt šāda veida saturam, jums tiks liegts skatīties Riks un Mortijs, kā arī citas populāras pārraides tiešsaistē. Tas Rika un Mortija faniem var ļoti apgrūtināt šova baudīšanu, taču ir daži veidi, kā šo problēmu novērst.

Iespējamie risinājumi Rika un Mortija skatīšanai tiešsaistē

Par laimi, ir daži iespējamie risinājumi, kas palīdzēs jums skatīties Riku un Mortiju tiešsaistē. Šeit’Kā jūs to varat izdarīt:

  • VPN: Ja vari’Lai Riks un Mortijs būtu pieejams skatīšanai tiešsaistē visur, kur atrodaties, vislabākais risinājums ir izmantot VPN. VPN (virtuālais privātais tīkls) darbojas, maskējot jūsu interneta savienojuma identitāti, padarot to tādu, kāds jūs esat’re faktiski citā reģionā vai valstī, kur jūs patiesībā esat. Tas var efektīvi viltot ģeogrāfiskās bloķēšanas sistēmas un ļauj piekļūt tiešsaistes kanāliem, piemēram, Adult Swim, vai straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Hulu un Netflix, no citiem reģioniem.
  • Starptautiskie TV kanāli: Riks un Mortijs ir visā pasaulē populārs šovs ar daudz fanu visā pasaulē. Izrāde tiek pārraidīta daudzās dažādās valstīs, tāpēc pat ja jūs’Ārpus ASV ir iespējas, kā Riku un Mortiju skatīties tiešsaistē, izmantojot citus kanālus un pakalpojumus. Piemēram, Kanādā Riks un Mortijs tiek rādīts kanālā Adult Swim. Lielbritānijā skatītāji šovu var skatīties tiešsaistē, izmantojot Fox kanālu.
  • Straumēšanas pakalpojumi: Rick and Morty ir pieejami arī caur dažādām straumēšanas platformām. ASV epizodes no Rika un Mortija pirmajām trim sezonām var noskatīties tiešsaistē, izmantojot Hulu. Ārpus ASV, Netflix lietotāji citās valstīs var skatīties epizodes, kad vien tas patīk, datoros, viedajos televizoros, tālruņos un citās savienotās ierīcēs..

Labākie VPN, lai skatītos Riku un Mortiju tiešsaistē

Ja vēlaties izmantot VPN, lai skatītos Riku un Mortiju tiešsaistē, tas’Ir svarīgi izvēlēties pareizo. Daži VPN ir daudz efektīvāki nekā citi, kad runa ir par piekļuvi kanāliem un iepriekšēju ģeogrāfisko bloķēšanu un straumēšanas pakalpojumu ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. Šie VPN ir vieni no labākajiem visiem, kas meklē, kā skatīties Riku un Mortiju tiešsaistē:

1. ExpressVPN

ExpressVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet ExpressVPN

Viens no labākajiem VPN, ko varat izvēlēties, ExpressVPN ir ļoti ātrs, īpaši uzticams un ļoti drošs. Tā’Tas ir lieliski piemērots tādu filmu un pārraižu straumēšanai kā Riks un Mortijs, piedāvājot pilnu piekļuvi Netflix, Hulu un citiem straumēšanas pakalpojumiem un kanāliem visā pasaulē.

2. NordVPN

NordVPN servisa logotips Apmeklējiet NordVPN

NordVPN ir arī ļoti novērtēts VPN pakalpojums, kas ir labi pazīstams ar saviem ārkārtas drošības elementiem. Ja vēlaties skatīties Riku un Mortiju tiešsaistē un, kamēr to darāt, esat pilnīgi drošs, neizsekojams, tas ir labs pakalpojums, kuru izvēlēties. Tas piedāvā serverus vairāk nekā 60 valstīs un piedāvā neierobežotu piekļuvi tiešsaistes kanāliem un straumēšanas tīkliem.

3. CyberGhost

CyberGhost pakalpojuma logotips CyberGhost

Visbeidzot, CyberGhost ir vēl viens lielisks VPN, kuru varat izmantot, lai bez problēmām tiešsaistē skatītos Rick and Morty un citas lieliskas izrādes un filmas tiešsaistē. Šis VPN piedāvā paplašinājumus tādām populārām pārlūkprogrammām kā Chrome un Firefox, kā arī piedāvā lielisku klientu atbalstu un privātuma funkcijas.

Grunts līnija

Kopumā, ja jūs’Ja meklējat, kā skatīties Riku un Mortiju tiešsaistē, VPN ir lielisks veids, kā iet. Tas pilnībā šifrē jūsu interneta savienojumu un piešķir jums jaunu IP, ļaujot viegli apiet ģeogrāfisko bloķēšanu un citas sistēmas, kas šīs populārās animācijas komēdijas skatīšanos reizēm padara tik izaicinošu.

Ikvienam, kas atrodas ārpus ASV, VPN ir gandrīz būtisks, lai skatītos Riku un Mortiju tiešsaistē, jo tas dod jums tūlītēju piekļuvi kanāliem, piemēram, Adult Swim, kur varat skatīties visas līdz šim rādītās epizodes, vienkārši izmantojot ASV serveri..

VPN nāk arī ar daudzām papildu drošības priekšrocībām, ieskaitot savas identitātes aizsardzību, ja izvēlaties aizraut šovu.

Lai iegūtu vairāk lielisku VPN, apskatiet mūsu pilnu Netflix labāko VPN sarakstu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 20 =