Kā skatīties MasterChef Australia tiešsaistē no jebkuras vietas pasaulē


Katru gadu tūkstošiem cilvēku izrāda savas gatavošanas prasmes kopā ar Austrāliju un pārējo pasauli par MasterChef Australia apskaužamo stāvokli. MasterChef Australia ir britu MasterChef Austrālijas versija, un gadu gaitā tas ir kalpojis par starta punktu profesionālai gatavošanas karjerai konkursantiem un šova uzvarētājiem..

Tūkstošiem cilvēku klausās trīs tiesnešu paneļus, no kuriem tiek izvēlēti 50 pusfinālisti, kuri dodas uz tiešraidi. Emociju, spriedzes un spiediena rezultātā parādās uzvarētājs, kurš izdod pavārgrāmatu un iegūst USD 250 000. MasterChef Australia pirmo reizi tika rādīts 2009. gadā, un tas bija kļuvis par fanu iecienītāko filmu visā pasaulē. Tīklam Ten ir ekskluzīvas tiesības uz šovu, un fani Austrālijā katru nedēļu var skatīties šova tiešraides no svētdienas līdz ceturtdienai. Ten Play ir MasterChef Australia partneris pēc pieprasījuma. Tomēr Ten Play var piekļūt tikai skatītāji Austrālijā.

Kad fani no ārpus Austrālijas mēģina piekļūt MasterChef Australia vietnē Ten Play, viņi saņem kļūdas ziņojumu, kas skan, “Šis video šajā ģeogrāfiskajā apgabalā pašlaik nav pieejams”. Šis kļūdas ziņojums tiek parādīts, jo Ten Play algoritmi pamana, ka jūsu IP adrese nav no Austrālijas, tāpēc parādot šo kļūdas ziņojumu.

Mēs uzskatām, ka ikvienam jāļauj piekļūt izklaidei neatkarīgi no viņu atrašanās vietas, taču MasterChef Australia izplatīšanas tiesības nosaka pretējo. Tomēr mēs esam izstrādājuši metodes, kā jūs varat straumēt šovu neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties MasterChef Australia

Mēs jau esam noskaidrojuši, ka Ten Play ir tiešsaistes kanāls, kurā austrālieši tiešsaistē var skatīties MasterChef Australia. Tagad mēs dalīsimies specifikā par to, kā fani ārpus Austrālijas var straumēt tiešās Austrālijas kulinārijas šova tiešraides.

Ģeogrāfiskais ierobežojums liedz personām ar svešām IP adresēm piekļūt saturam no noteiktām pasaules vietām, un tas var būt no izklaides satura līdz mācību materiāliem. Izmantojot VPN, savu IP adresi var mainīt uz valsti, kur ir atļauta piekļuve. Lai sasniegtu šo mērķi, VPN lietotājiem nodrošina vairākas IP adreses un serverus.

Konstatējuši, ka ar VPN jūs varat mainīt ierīces IP adresi uz Austrālijas IP adresi, tagad mēs jums parādīsim dažus no VPN, kas to efektīvi dara. Ņemiet vērā: lai arī tirgū pašlaik ir daudz VPN, tie nav efektīvi tādos uzdevumos kā Ten Play satura atbloķēšana. Ar cieņu mēs atradām šos VPN, un jums tiek garantēta nepārtraukta piekļuve jūsu iecienītākajām izrādēm Ten Play no jebkuras vietas pasaulē..

1. BulletVPN

BulletVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni BulletVPN

BulletVPN piedāvā lietotājiem serverus aptuveni 19 valstīs. BulletVPN, kas atrodas Igaunijā, ir serveri tādās valstīs kā Austrālija, Brazīlija, ASV, Vācija un Francija. BulletVPN lietotājiem tiek garantēts arī neierobežots joslas platums. BulletVPN saviem lietotājiem piedāvā standarta protokolus, piemēram, OpenVPN, kam ir mūsdienīgas drošības un privātuma funkcijas..

Citas ievērības cienīgas BulletVPN funkcijas ir tā saderība ar ierīcēm, kuras darbina dažādas operētājsistēmas. Šīs operētājsistēmas ietver Android, Mac, iOS un Windows. BulletVPN ir arī politika bez reģistrēšanās. Šis Igaunijā bāzētais VPN pakalpojums šodien piedāvā vienu no labākajām cenu noteikšanas sistēmām, kas ietver 30 dienu naudas atdošanas garantijas piedāvājumu..

2. Astrill VPN

Astrill VPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill VPN ir serveri vairāk nekā 320 pasaules valstīs, un tas piedāvā lietotājiem ātrdarbīgu savienojumu, kā arī drošības funkcijas, piemēram, nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis ir nepieciešama funkcija, ko piedāvā labākie VPN, lai nodrošinātu lietotājus’ aktivitātes nekad netiek pakļautas, kad savienojums tiek zaudēts.
Astrill VPN ir 320+ serveri, un lietotāji vienlaikus var savienot līdz piecām ierīcēm.

Programmatūra ir savietojama arī ar dažādām operētājsistēmām, un tai ir klientu atbalsts gaidīšanas režīmā, izmantojot LiveChat, tālruni, e-pastu un Skype. Astrill VPN cita starpā piedāvā tādus protokolus kā OpenVPN un OpenWeb.

Papildus Ten Play satura ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai Astrill VPN lietotājiem sniedz piekļuvi arī ģeogrāfiski ierobežotam saturam Netflix. Astrill VPN lietotāji vienlaikus var savienot līdz 5 ierīcēm. Astrill VPN nodrošina lielisku šifrēšanu, pat apejot Ķīnas lielo ugunsmūri.

3. NordVPN

NordVPN servisa logotips Apmeklējiet NordVPN

NordVPN piedāvā funkcijas, kuras varētu saukt par pārāk labām, lai būtu patiesība. Šīs funkcijas ietver nogalināšanas slēdzi, kas ir nepieciešams drošības līdzeklis, kuru nodrošina tikai labākie VPN. Šis VPN piedāvā arī dažus no labākajiem protokoliem, piemēram, OpenVPN un IPSec. NordVPN piedāvā lietotājiem arī vairāk nekā 5700 serverus, kas ir izvietoti vairāk nekā 58 valstīs.

Ir arī vērts pieminēt, ka NordVPN atbloķē tādas ievērojamas platformas kā Netflix un ļauj vienlaikus savienot pat sešas ierīces. NordVPN lietotāji ir arī uzslavējuši tā klientu atbalstu 24 stundas diennaktī un ērtu lietošanu. NordVPN var darbināt arī ierīcēs, kuras darbina dažādas operētājsistēmas, sākot ar viedajiem televizoriem un beidzot ar Android viedtālruņiem. Jāpiemin arī tas, ka NordVPN saglabā savus lietotājus’ darbības ir pilnīgi anonīmas ar tās politikas neierakstīšanos. Arī NordVPN cenu sistēma ir iespaidīga, viena no labākajām tirgū.

Noslēguma domas

Lai straumētu MasterChef Australia no ārpus Austrālijas, nepieciešams VPN, kas ir tikpat efektīvs kā jebkurš no trim iepriekšminētajiem. Jums vajadzētu apstiprināt, ka VPN pirms abonēšanas varēsit atbloķēt Ten Play saturu.

Pēc VPN abonēšanas apmeklējiet Ten Play no Austrālijas servera. Parasti VPN noteiktā valstī ir vairāki serveri. Ja jūs’Ja neesat pārliecināts par labāko Austrālijas VPN serveri, vaicājiet klientu apkalpošanas komandai. Daži serveri varētu būt īpaši pielāgoti noteiktām platformām. Tiklīdz apmeklēsit Ten Play ar Austrālijas serveri, tiešsaistē varēsit skatīties MasterChef Australia epizodes..

Rezumējot - neatkarīgi no tā, vai esat Austrālijas emigrants vai kāds, kurš Austrālijas izklaidi uzskata par īpaši pievilcīgu, jums būs nepieciešams VPN, lai skatītos MasterChef Australia. Mēs izcēlām dažus no labākajiem VPN, kas var kalpot šim mērķim.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 − = 45