Kā skatīties Marvel filmas pareizajā secībā


Tikai 11 gadu laikā Marvel Studios ir veiksmīgi izveidojušas ne mazāk kā 22 filmas un 9 seriālus, kas kopā veido Marvel Cinematic Universe (MCU). Viņu smagais darbs ir atmaksājies lāpstas laikā - MCU tiek atzīta par vienīgo ienesīgāko franšīzi filmu vēsturē. Pat ja tā’s vēl tālu.

Īpaši jaunpienācējiem MCU var radīt neskaidrības. Viena liela kļūda, ko pieļaujat, ir skatīties viņus tādā secībā, kādā viņi tika atbrīvoti, kā jūs uzvarējāt’t gūt absolūti labāko pieredzi. Bet, ņemot vērā mūsu Marvel filmu sarakstu, kas sakārtots pēc to parādīšanās Marvel Universe, viss izvērsīsies un labi saliksies kopā.

Brīnums’Radošie direktori sadalīja šo laika grafiku trīs fāzēs, kuras mēs’ve arī ņemts vērā. Vienkārši ritiniet uz leju, lai uzzinātu, kur sākt! Brīdinājums par spoileri: spoileru nebūs.

1. - 7. fāze

Kapteinis Amerika: pirmais atriebējs (2011)

Lai arī šī nav pirmā studijas radītā filma, daudzi to ņem vērā Pirmais atriebējs kā izsmeļošs un nepieciešams ievads MCU. Paredzēts 1940. gados, attēls arī liek pamatu S.H.I.E.L.D, kā arī filmām “Dzelzs vīrs”.

Kapteinis Marvels (2019)

Stāsts par to, kā Karols Danvers (Brie Larson) kļūst par supervaroni, ir noteikts 90. gados, padarot to par otro filmu, kuru jums vajadzētu skatīties no hronoloģiskā viedokļa. Tajā ir arī S.H.I.E.L.D pirmā izstrāde, kas savienota ar vēlākiem nosaukumiem Bezgalības karš un Endgame, un iepazīstina ar Kree sacensību, kā arī kaut ko būtisku šajā konkrētajā posmā.

Dzelzs vīrs (2008)

Skatītāji visvairāk būtu iepazinušies ar pirmo MCU filmu, Dzelzs vīrs, bet iepriekšējie divi nosaukumi ir labāk novietoti pirms šīs mūsdienu S.H.I.E.L.D attīstības. Pirmais atriebējs iepazīstina ar Hovardu Starku, Toniju Starku’tēva, savukārt noslēguma sižets ar Niku Fūriju iegūst atšķirīgu nozīmi Kapteinis Mārvels.

Dzelzs vīrs 2 (2010)

Ir saprātīgāk skatīties Roberu Downey Jr.’s turpinājums šobrīd, jo filmā Niks Fūrijs ir nedaudz atšķirīgā, nozīmīgākā lomā mūsdienu evolūcijas laikā S.H.I.E.L.D. Mēs esam apbalvoti ar visaptverošāku skatu par pēdējo organizāciju un tās iekšējo darbību, vienlaikus liecinot arī par to, kā attīstās Hovarda Stārka mantojums.

Neticami hulki (2008)

Pazīstams arī kā viens, kuru varat izlaist, Neticamais hulks faktiski notiek vienlaikus ar iepriekšējo filmu. Tomēr beigu kredīta secībā ir atsauce uz Toniju Starku’iesaiste ar S.H.I.E.L.D tādā veidā, kas ir saprātīgāks pēc viņa otrās filmas darbības.

Thor (2011)

Tur’s nedaudz diskutē par to, vai Thor vai Atriebēji vajadzētu būt nākamajam sarakstā. Mēs nolēmām doties kopā ar bijušo, jo tas mūs efektīvi iepazīstina ar Asgardu, bet arī ar Loki kā spēcīgu antagonistu.

Atriebēji (2012)

Pirmā posma noslēdzošajā nosaukumā Loki atgriežas kā antihero. Vēl svarīgāk ir tas, ka šī filma piedāvā pirmo niansēto skatījumu uz S.H.I.E.L.D. Neko neatdodot, Pasaules drošības padome, kas pārrauga bijušo, izlems kaut ko negaidītu.

2. - 7. fāze

Dzelzs vīrs 3 (2013)

Kā parādīti daži izteiksmīgāki šīs filmas ekrānuzņēmumi, trešajā filmā, kas paredzēta Iron Man zvaigznei, pēdējam varonim ir jārisina emocionālās sekas, ko rada Atriebēji filma. Vienīgais, ko mēs par to varam teikt, ir tas, ka Tonijam Stārkam tas nav viegli.

Thor: Tumšā pasaule (2013)

Ar šo filmu mēs atgriežamies Marvel Visuma kosmiskajā plaknē, jo triktera dieva Loki un Thor attiecībām tiek pievērsta lielāka uzmanība. Raugoties no šī viedokļa, attēls ir parādīts pēdējās divās 1. fāzes filmās, vienlaikus iepazīstinot arī ar Bezgalības akmeņiem.

Kapteinis Amerika: ziemas karavīrs (2014)

Atpakaļ uz Zemes kapteinis Amerika nodarbojas arī ar sekām no plkst Atriebēji. Tā’Grūti pateikt, kad šīs filmas darbība faktiski ir iestatīta, bet daži spriež, ka tā’s vienlaicīgi ar Dzelzs vīrs 3.

Galaktikas sargi (2014)

Kolekcionārs, kurš parādās Thor: tumšā pasaule, veido vēl vienu izskatu, sasaistot šo filmu ar iepriekšējo. Vēl viens ievērības cienīgs aspekts ir tas, ka Infinity Stones sižets tiek tālāk attīstīts un izvirzīts priekšplānā.

Galaktikas sargi 2 (2017)

Turpinājums, kas iestatīts tikai dažus mēnešus pēc pirmās filmas, tiek parādīts priekšvārdā’darbība un sižets, tāpēc ir jēga tos skatīties tikai kopā.

Atriebēji: Ultrona vecums (2015)

Uzņemšana par Hydra tēmu no plkst Dzelzs vīrs 3, šīs filmas loma ir būtībā piesiet kosmiskajās un ar Zemi saistītajās stāstījuma lokās ar Thor palīdzību.

Ant-Man (2015)

Ar smalkām atsaucēm uz bijušo filmu un postījumiem pēc tās sekām, Skudru cilvēks iepazīstina ar citu varoni, kā arī nelietis ar MCU kinematogrāfijas pusi.

3. fāze - 8 filmas

Dīvainais ārsts (2016)

Lai arī mazliet grūti izvietot, Ārsts savādi noteikti ietilpst 3. fāzē. Tiek iepazīstinātas ar Kvantu valstības un Laika akmens idejām. Attēls vēl vairāk nostiprina stāstījuma savienojumu starp Marvel’s Ar Zemi saistītās filmas un tās, kas notiek kosmiskajā līmenī.

Kapteinis Amerika: pilsoņu karš (2016)

Šajā brīdī tas’Ir pēdējais laiks noslēgt stāstījuma loka veidošanu, kas tika sākta 2007 Atriebēji: Ultrona vecums. Pirmo reizi mēs redzam reālus konfliktus un cīņas grupas Avengers ietvaros. Pirmie tiks sadalīti divās frakcijās, pamatojoties uz to, kā viņi pārņēma Sokovia vienošanās.

Melnā pantera (2018)

Pēc oficiālas ieviešanas 2007 Kapteinis Amerika: pilsoņu karš, šī melnādainā pantera superheroņa izcelsmes vieta ir pareizajā vietā tūlīt pēc šiem notikumiem. Tur’Tā ir arī vidēja kredīta aina, kurā nozīmīgam personālam tiek piešķirts patvērums Wakanda.

Cilvēks zirneklis: atgriešanās mājās (2017)

Divus mēnešus pēc Pilsoņu karš, Pīters Pārkers’Dzīve ir sadalīta starp cīņu pret noziedzību un vidusskolas dzīvi. Lai arī viņš atteiksies no Tonija Stārka nozīmīgā ielūguma, notikumi, kuros iesaistīts Dzelzs vīrs, liek mums domāt, ka viņš dodas labāk.

Thor: Ragnarok (2017)

Šajā filmā ar doktora Strange kameju ir īpaši apskatīts Asgardas karaļvalsts liktenis Odina prombūtnes laikā. Notiek cīņa par varu un zemes gabals pamazām attīstās pēc Bezgalības karš.

Skudru cilvēks & lapsene (2018)

Neskatoties uz to, ka daudzi mēdz aizmirst šo filmu, komikss Ant-Man atgriež skatītājus uz notikumiem, kas saistīti ar Zemi, taču tas’t nav viegli izmantot hronoloģiskā izvietojumā. Tas, ko mēs droši zinām, ir tas, ka tas notiek agrāk Bezgalības karš.

Atriebēji: bezgalības karš (2018)

Pēdējā lieta, kas jums jāredz iepriekš Endgame vai šī ir filma, kas apvieno Avengers ar Black Panther un Shuri, lai izjauktu Thanos’ destruktīvie plāni. Labie puiši saņem vēl vairāk pastiprinājumu, bet tas, vai viņi gūs panākumus pret šo supervillain, vēl ir jānovērtē.

Atriebēji: Endgame (2019)

Nesen atbrīvotais, kritiķu atzinīgi novērtētais Endgame nodrošina ļoti vēlamo ieskatu MCU 3. fāzes notikumos. Filma tiek uzņemta uzreiz pēc konflikta ar Thanos, vienlaikus savienojot un noslēdzot ar Avengers saistīto sižetu sēriju organiskā un piepildītā veidā, bez pārāk lielas idealizācijas..

Tomēr filma atstāj vietu vairāku sižetu loka tālākai izpētei, un mums ir apstiprinājums vēl vismaz vienam Galaktikas sargi, cits Melnā pantera, un daudz vairāk. Tātad, tagad, kad jūs zināt, kādā secībā skatīties MCU filmas, sēdēt, saņemt kādu popkornu un baudīt.

Marvel pārceļas uz Disneju+

Kā daudzi jau zina, jaunā Marvel satura jaunā māja ir Disney Plus. Kopš platformas’Sērija atklāšana 12. novembrī, Disney ir paziņojusi 16 MCU filmu sarakstu, ko tā darīs pieejamu. Šie ir:

 • Dzelzs vīrs
 • Dzelzs vīrs 2
 • Dzelzs vīrs 3
 • Thor
 • Thor: tumšā pasaule
 • Atriebēji
 • Atriebēji: Ultrona vecums
 • Galaktikas sargi
 • Galaktikas 2. sējuma sargi
 • Skudru cilvēks
 • Kapteinis Mārvels
 • Kapteinis Amerika: pirmais atriebējs
 • Kapteinis Amerika: ziemas karavīrs
 • Kapteinis Amerika: pilsoņu karš
 • Ārsts savādi

Šis saraksts to nedara’t nav iekļautas dažas vecās sērijas, kuras ir pieejamas caur platformu (piemēram, X-Men: Evolution), vai oriģinālās sērijas, kuras patlaban tiek veidotas: The Falcon un Winter Soldier, Loki un citas.

Diemžēl Disney + pašlaik ir pieejams tikai dažās valstīs: ASV, Kanādā, Nīderlandē, Austrālijā, Jaunzēlandē un Puertoriko. Nākamā gada martā būs jāpievieno vairāk, bet līdz tam Disney Plus varēsit piekļūt tikai, izmantojot VPN pakalpojumu. Apskatiet mūsu Disney + labāko VPN sarakstu, lai iegūtu padomus par to, kuru pakalpojumu saņemt.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =