ZenMate VPN Premium چیست؟


بسیاری از VPN بسته های مرتب را در نقاط مختلف قیمت و آلمان ارائه می دهند’ZenMate نیز از این قاعده مستثنی نیست. دوبله “امنیت اینترنت در بهترین حالت!” در وب سایت ZenMate ، بسته Premium آنها مطمئناً شبیه یک مدعی قوی است - حداقل روی سطح.

اما همانطور که هر جانباز VPN می داند ، شیطان در جزئیات (بسته هایی مانند ZenMate Premium) است ، بنابراین ما باید تا آنجا که می توانیم درباره آنچه که VPN ارائه می دهد ، قبل از تصمیم گیری در نهایی کردن هرگونه پرداخت ، بدانیم. و آن’دقیقاً همان کاری است که این بررسی پریمیوم ZenMate انجام خواهد داد. پس بگذار’تحت هماهنگی قرار بگیرید و بدانید که آیا این ابزار امنیتی به انداز as توسعه دهندگان ادعا کرده است یا خیر.

معرفی ZenMate Premium: چه ویژگی هایی را شامل می شود?

با شروع اصول اولیه ، بسته ZenMate Premium ویژگی های اصلی زیر را شامل می شود:

  • آ “100٪ بدون گزارش” خط مشی
  • انتخاب شما از هر سرور ZenMate (تقریباً از 300)
  • محدودیتی در سرعت وجود ندارد
  • امکان استفاده از VPN در 5 دستگاه به طور همزمان
  • پشتیبانی کامل از torrent و P2P
  • هیچ تبلیغی در هر مرحله وجود ندارد
  • کمک مشتری از تیم ZenMate
  • مکانهای هوشمند - با این کار می توانید لیست سفید سرورهای مورد نظر خود را برای سایتهای خاص ایجاد کنید. بنابراین اگر می دانید که یک سرور سرعت بسیار خوبی را برای Netflix ارائه می دهد ، می توانید این دو را با هم پیوند داده و به طور خودکار در آینده وصل شوید.
  • ZenMate دارای ضمانت 14 روزه برگشت پول است ، بنابراین اگر VPN انجام نشود’نیازهای خود را برآورده کنید ، می توانید هرگونه اشتراک را به راحتی لغو کنید.

پرداخت بسته های ZenMate VPN

اگر این ویژگی ها جذاب به نظر برسند ، ZenMate روش های مختلفی برای پرداخت ارائه می دهد. انتخاب قرارداد شامل مدت زمان 1 ماه ، 6 ماه و 1 سال است که مقیاس کشویی در هر ماه پرداخت بیشتر برای ثبت نام در هر ماه بیشتر است.

به عنوان مثال ، یک ماه ZenMate Premium در هر ماه 9/99 دلار هزینه دارد و در صورت ثبت نام برای 6 ماه در ماه 8/99 دلار و در طی مدت 1 سال 5.99 دلار بسیار منطقی تر..

روش های پرداخت ارائه شده شامل PayPal ، Sofort ، Visa ، Mastercard ، American Express ، JCB ، Discover و Direct Debit است. اما شما’متوجه خواهید شد چه چیزی نیست’t در آن لیست قرار دارد: ZenMate در حال حاضر امکان پرداخت از طریق Cryptocur ارز را ارائه نمی دهد ، به این معنی که پرداخت های ناشناس بخشی از معامله نیستند.

کاربران همچنین می توانند بیش از 5 دستگاه را به حساب ZenMate خود اضافه کنند. در این حالت ، کاربران می توانند 2 ، 5 یا 10 دستگاه را در بالای جدول عادی خود اضافه کنند. هر هزینه اضافی با پرداخت اضافی کمی همراه است.

مقایسه ZenMate Premium با بسته رایگان ZenMate

در تئوری ، شما نمی دانید’برای لذت بردن از حریم خصوصی و امنیت از ZenMate باید یک پنی هزینه کنید. در کنار Premium ، ZenMate همچنین یک VPN کاملاً رایگان ارائه می دهد که ممکن است برای برخی از کاربران کافی باشد.

نسخه رایگان نسبت به Premium به شدت فاقد ویژگی هایی است ، اما با موارد زیر همراه است:

  • ZenMate اعمال خود را “100٪ بدون گزارش” سیاست برای مشتریان VPN رایگان و پرداخت شده
  • کاربران رایگان انتخاب 4 مکان سرور را دارند
  • کاربران رایگان حداکثر سرعت 2 مگابایت در ثانیه دارند

خوب ، شاید اینها نیستند’وقتی آنها را با چه چیزی مقایسه می کنید خیلی جذاب است’پیشنهادات خود را با VPN پرداخت شده ارائه می دهید ، اما هنوز هم آن را به ابزاری برای حفظ حریم خصوصی تبدیل می کند. با این حال ، آنچه کاربران اهدا نمی کنند’همیشه بدانید که آنها می توانند ZenMate Premium را بطور رایگان قبل از ثبت نام در هر چیزی امتحان کنند.

وقتی کاربران حساب ZenMate خود را تأیید می کنند ، آنها به طور خودکار یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه Premium را شروع می کنند.

این بدان معنی است که همه حتی اگر دوست نداشته باشند طعم پریمیوم می گیرند’متوجه تفاوت ها شوید. اگرچه وقتی که 7 روز به پایان رسید و سرعت آن به 2 مگابایت در ثانیه کاهش می یابد ، مطمئناً چنین خواهید کرد.

چگونه ZenMate Premium با ZenMate Ultimate تفاوت دارد?

اگر شما’دوباره در حال شکار بالای دامنه ، سرویس VPN بی نظیر ، در آنجا هستید’ایده خوب دیگری است که قبل از ثبت نام در ZenMate دو بار فکر کنید’بسته حق بیمه.

چرا؟ از آنجا که در یک حرکت کلاسیک بازاریابی ، VPN آلمانی آن را جفت می کند “حق بیمه” خدمات با حتی شفاف تر “نهایی” نسخه و فکر کردید Premium VPN شما چشمگیر است؟ دوباره فکر کنید.

سرویس Ultimate ZenMate دارای همه مواردی است که همراه با ZenMate Premium ارائه می شود ، اما چند مورد اضافی نیز دارد:

  • ZenMate Ultimate OpenVPN را در خود جای می دهد ، که سطح امنیتی بالاتری را ارائه می دهد.
  • مشتریان نهایی از ZenMate لذت می برند’s “ضمانت جریان.” براساس این توافقنامه ، کاربران سرویس پخش مورد علاقه خود را معرفی می کنند. اگر سرعت در حین استفاده از ZenMate کاهش یابد ، VPN در پرداخت قرارداد بعدی خود به آنها تخفیف می دهد.
  • Identity Shield - یک سرویس اضافی برای مشتریان Ultimate که اگر جزئیات آنها در نقض داده ها در هر کجای وب دخیل باشد ، به آنها اطلاع می دهد..

طبیعتاً همه این موارد با یک قیمت مشخص همراه است و ZenMate Ultimate در حدود 2 دلار در هر ماه بیشتر از برادر کوچک Premium خود هزینه دارد.

چه در مورد خود ZenMate VPN است?

انتخاب بین بسته بندی Premium یا Ultimate در صورت ZenMate کاملاً بی معنی خواهد بود’هسته VPN درجه دوم بود. بنابراین چه چیزی را به جدول می آورد و چگونه آن را با رقابت مقایسه می کند?

در مرحله اول ، ZenMate Premium برای طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله تلفن های اندرویدی و iOS ، مکینتاش و رایانه های شخصی ویندوز و همچنین نسخه های داخل مرورگر برای Opera ، Chrome و Firefox در دسترس است. بنابراین اگر به یک VPN متخصص نیاز دارید ، باید یک گزینه بارگیری مناسب داشته باشید.

VPN از رمزگذاری AES 256 بیتی (برای نسخه های رومیزی و تلفن های هوشمند) یا رمزگذاری 128 بیتی AES برای مرورگرها استفاده می کند. این’با استانداردهای فعلی کاملاً قابل قبول است.

سرعت ها به طور کلی خوب هستند ، به طوری که اکثر آزمایش کنندگان قضاوت می کنند که ZenMate در میانه لیگ VPN سقوط می کند. ZenMate در هنگام باز کردن قفل Netflix از رکورد قوی برخوردار است ، آنها در یک سوئیچ kill kill مفید قرار می گیرند ، و بسته های پرداخت شده آنها نیز در تورنترها محبوب است..

نتیجه گیری: برچسب قیمت ZenMate Premium است که ارزش پرداخت آن را دارد?

با گفتن همه این موارد ، آیا باید قیمت ZenMate Premium را بپردازید؟ آی تی’تماس سختی در حالی که ZenMate خدمات حرفه ای و قابل اطمینان ارائه می دهد ، نیست’تنها VPN در اطراف ، و این نیست’ارزان ترین اما اگر شما عاشق جریان هستید ، ویژگی هایی مانند Smart Locations ایده خوبی است.

سپس دوباره ، اگر شما’در مورد جریان واقعا جدی است ، بسته Ultimate دارای یک ضمانت سخاوتمندانه است ، و آن را’گران نیست. اما اگر فقط یک VPN سبک برای مرور وب می خواهید ، نسخه رایگان کاملاً قابل قبول است.

بنابراین حکم این بررسی ZenMate Premium چیست؟ قطعاً می توانستید بدتر عمل کنید و همین’گزینه عالی برای استریمرها و تورنت است.

قرائتهای توصیه شده:

بررسی ZenMate VPN

آیا ZenMate بی خطر است?

آزمایشی رایگان ZenMate

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 47 =