ZenMate VPN bezmaksas izmēģinājums

ZenMate ir vācu virtuālais privātais tīkls (VPN), kam ir plašs sekotājs visā pasaulē. Kaut arī ZenMate VPN piedāvā virkni apmaksātu pakešu, cilvēki mēdz vispirms izmantot bezmaksas izmēģinājumu vai kādu citu veidu, kā izmantot VPN, nemaksājot.


Bezmaksas versija ZenMate piedāvā P2P atbalstu, Netflix atbloķēšanu un daudz citu iespēju. Bet, pirms jūs to izvēlaties par savu VPN, var padomāt par dažiem trūkumiem. Tātad ļaujiet’Uzziniet vairāk un novērtējiet, vai ZenMate bezmaksas izmēģinājums un citas bezmaksas iespējas ir tik pievilcīgas, kā šķiet.

Kā darbojas ZenMate bezmaksas izmēģinājuma versija?

ZenMate faktiski piedāvā dažas dažādas iespējas, ja vēlaties izmēģināt viņu VPN, nemaksājot: ZenMate bezmaksas klients, 7 dienu ilgs ZenMate Premium izmēģinājums un 14 dienu naudas atdošanas garantija. Tās ir ļoti dažādas lietas, tāpēc don’t tos jaukt.

Pamata ZenMate bezmaksas pakete

ZenMate Free ir noņēmusi uzņēmuma versiju’galvenais VPN, un tam ir šādas funkcijas:

  • ZenMate’s 100% nav žurnālu politikas. Tam vajadzētu padarīt jūsu tīmekļa pārlūkošanas paradumus anonīmus visiem (ieskaitot ZenMate), kamēr ir iesaistīts Zenmate VPN. Tā’Ir vērts atzīmēt, ka 100% reģistrēšanās nav tālu no universālā ar bezmaksas izmēģinājuma VPN.
  • Četru servera vietu izvēle - tas ir niecīgs ZenMate paraugs’globālais serveru portfelis, kas ietver 30 atsevišķas valstis.
  • Tiek piemēroti ātruma ierobežojumi 2MB / s.
  • Klientus var lejupielādēt operētājsistēmām Windows, MacOS, Android un iOS. Ir arī pārlūkprogrammu paplašinājumi operētājsistēmām Opera, Firefox un Chrome.
  • Izmanto IPSec, IKEv2 & L2TP protokoli. Apmaksātās versijas nāk arī ar OpenVPN, piedāvājot lielāku pielāgošanu un kopumā augstāku aizsardzības līmeni.
  • Reklāma. Dažiem lietotājiem tas var būt darījuma pārkāpējs. ZenMate rāda reklāmas, izmantojot bezmaksas VPN klientu, kurš finansē pakalpojumu.
  • Izmantojiet vienā ierīcē. Atšķirībā no citām ZenMate versijām, bezmaksas pakotne lietotājiem ļauj tikai vienu savienojumu.

ZenMate VPN Premium bezmaksas izmēģinājums

Iepriekš aprakstītajā bezmaksas versijā nepārprotami trūkst dažu jums piemērotu funkciju’d sagaidīt no augstas kvalitātes VPN, bet tas tā’ir lieliski strādājams, un jūs uzvarējāt’Lai sāktu, nav jānodod visa maksājuma informācija. Bet, ja jūs ar prieku sniedzat ZenMate savu maksājuma informāciju, iespējams, labāk būs dot viņu Premium izmēģinājuma versiju.

ZenMate Premium pievieno dažas papildu funkcijas virs mūsu bezmaksas versijas’es jau paskatījos:

  • Iespēja izmantot visu ZenMate’globālajiem serveriem, kas, iespējams, rada daudz lielāku ātrumu.
  • Pavisam nav ātruma ierobežojumu.
  • Viedo atrašanās vietu rīks, kas automātiski atrod ātrāko pieejamo serveri, ietaupot lietotāju laiku.
  • Pilns atbalsts straumēm un citai P2P trafikai.
  • Nevienā posmā nav sludinājumu.
  • Izmantojiet ne vairāk kā 5 dažādās ierīcēs. Tas padara Premium paketi daudz noderīgāku ģimenēm vai maziem uzņēmumiem.

Izmantojot ZenMate 14 dienu naudas atdošanas garantiju

Kaut arī tā’s tehniski nav “bezmaksas izmēģinājuma versija”, ZenMate’Naudas atdošanas garantija būtībā ļauj izmantot viņu pakalpojumus, nemaksājot ne santīma, tātad tā ir viena un tā pati lieta.

Garantija attiecas uz visiem ZenMate produktiem, ieskaitot to Ultimate paketi. Tas nāk ar “straumēšanas garantija,” kas klientiem piešķir atmaksu par nākamo abonēšanas maksājumu, ja straumēšanas pakalpojumi nav izveidoti’t atbilst standartam. Tātad, ja jūs’re Netflix ventilatoru, tas’s laba lieta, ka ir.

Šeit’Kā atmaksāt 14 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja jums nepieciešams:

1. Iegādājieties izvēlēto ZenMate abonementu.

2. Kad jūs’vēlaties atcelt, nosūtiet e-pastu uz ZenMate’s Klientu apkalpošana. E-pasta kontaktinformāciju var atrast šajā vietnē.

3. Nosūtot ziņojumu, noteikti izmantojiet e-pasta adresi, kas saistīta ar jūsu ZenMate kontu.

4. Iekļaujiet maksājuma informāciju un skaidri norādiet, ka jūs pieprasāt maksājuma atcelšanu.

Noteikti atceliet abonementu pirms 14 dienu perioda beigām. Ja jūs don’t, no jums tiks iekasētas pilnās abonēšanas izmaksas par jūsu izvēlēto paketi.

Kā aktivizēt ZenMate Premium bezmaksas izmēģinājumu

Ja vēlaties aktivizēt Premium izmēģinājuma versiju, tas jādara ātri un vienkārši. Šeit’s kā:

1. Lejupielādējiet bezmaksas ZenMate VPN klientu.

2. Reģistrējieties ZenMate kontam šeit.

3. Kad tas’darīts, pārbaudiet savu e-pasta kontu. Jums vajadzētu saņemt verifikācijas e-pastu no ZenMate.

4. Noklikšķiniet uz norādītās verifikācijas saites. Tas sāks 7 dienu Premium izmēģinājuma versiju.

5. Tagad, kad jūs ielādējat ZenMate klientu, jūs’Jūs varēsit izjust to, ko piedāvā Premium. Bet atcerieties: kad būs pagājušas 7 dienas, jūs’Es atgriezīšos ZenMate Free pakalpojumā.

Lietas, kas jādomā, izvēloties ZenMate bezmaksas paketi

Izvēloties starp bezmaksas ZenMate VPN un to Premium vai Ultimate pakotnēm, jāpatur prātā dažas lietas.

Vissvarīgākais ir tas, ka bezmaksas versiju kritizēja daži recenzenti par neveiksmīgiem IP noplūdes testiem. Konfidencialitātes politika arī ierosina, ka ZenMate vāc lietotāja IP adreses informāciju, kad viņi piesakās pakalpojumā (bet ne sesiju laikā)..

Bažas rada arī ZenMate atrašanās vieta. Kaut arī Vācijā parasti tiek stingri ievērots personīgais privātums, tās drošības dienestiem ir bijusi sadarbības vēsture ar NSA vai Lielbritāniju’GCHQ un valsts ir daļa no 14 acu drošības dalīšanas alianses.

Visbeidzot, bezmaksas versija ir atkarīga no reklāmas, kurai parasti ir nepieciešama lietotāja izsekošana.

Izbaudiet premium VPN bez maksas

ZenMate ir pasaules vidū’s elites VPN, bet tas’s ne visiem. Tomēr, ja jums ir patvērums’Tā kā šī Vācijas kompānija var piedāvāt, to bezmaksas izmēģinājuma iespējas padara to tik vienkāršu.

Mēs iesakām vispirms apmeklēt bezmaksas izmēģinājuma versiju, jo viss, kas jums jādara, ir verificēt ZenMate kontu. Bet izmēģināt arī ZenMate Ultimate ir iespējams. Atcerieties tikai atcelt abonementu, pirms sākas ikmēneša rēķini.

Ieteicamais teksts:

ZenMate VPN apskats

Vai ZenMate ir drošs?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 78 = 85