محاکمه رایگان ZenMate VPN

ZenMate یک شبکه خصوصی مجازی آلمانی (VPN) است که از سراسر جهان دارای موارد زیر است. در حالی که ZenMate VPN طیف وسیعی از بسته های پرداخت شده را ارائه می دهد ، مردم تمایل دارند که ابتدا بدون پرداخت هزینه ، به دادگاه رایگان یا راه دیگری برای استفاده از VPN مراجعه کنند..


نسخه رایگان ZenMate پشتیبانی P2P ، رفع انسداد Netflix و بسیاری از ویژگی های دیگر را ارائه می دهد. اما ممکن است اشکالاتی وجود داشته باشد که قبل از اینکه VPN خود را انتخاب کنید ، در مورد آن فکر کنید. پس بگذار’اطلاعات بیشتری کسب کنید ، و ارزیابی کنید که آیا آزمایش رایگان ZenMate و سایر گزینه های رایگان به همان اندازه جذاب به نظر می رسند.

آزمایش آزمایشی رایگان ZenMate چگونه کار می کند?

اگر می خواهید VPN خود را بدون پرداخت VPN امتحان کنید ، ZenMate چند گزینه مختلف ارائه می دهد: مشتری رایگان ZenMate ، محاکمه 7 روزه ZenMate Premium و 14 روز ضمانت برگشت پول. اینها چیزهای بسیار متفاوتی هستند ، بنابراین’آنها را گیج کنید.

بسته رایگان اولیه ZenMate

ZenMate Free یک نسخه سلب شده از شرکت است’اصلی VPN ، و دارای ویژگی های زیر است:

  • ZenMate’سیاست 100٪ بدون گزارش ها این باید باعث شود عادتهای مرور وب شما برای همه ناشناس شود (از جمله ZenMate) در حالی که Zenmate VPN درگیر است. آی تی’شایان ذکر است که صددرصد ورود به سیستم با VPN های آزمایشی رایگان فاصله زیادی ندارد.
  • انتخاب چهار مکان سرور - این نمونه کوچکی از ZenMate است’نمونه کارها سرور جهانی ، که شامل 30 کشور جداگانه است.
  • محدودیت های سرعت 2MB / s اعمال می شود.
  • مشتریان را می توان برای ویندوز ، MacOS ، اندروید و iOS بارگیری کرد. افزونه های مرورگر برای Opera ، Firefox و Chrome نیز وجود دارد.
  • از IPSec ، IKEv2 استفاده می کند & پروتکل های L2TP. نسخه های پرداخت شده نیز با OpenVPN ارائه می شوند ، سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهند و سطح حفاظت بالاتری نیز دارند.
  • تبلیغات. این ممکن است برای برخی از کاربران معامله گر باشد. ZenMate تبلیغات را از طریق مشتری VPN رایگان خود ، که بودجه خدمات را نشان می دهد ، نمایش می دهد.
  • از یک دستگاه استفاده کنید. برخلاف سایر نسخه های ZenMate ، بسته رایگان فقط یک اتصال به کاربران می دهد.

محاکمه رایگان ZenMate VPN Premium

نسخه رایگان ذکر شده در بالا به وضوح فاقد چند ویژگی است که شما در آن قرار دارید’d از VPN های با کیفیت بالا انتظار دارید ، اما آن را انتظار دارید’کاملاً کارساز است ، و شما برنده شدید’برای شروع کار باید جزئیات پرداخت را تحویل دهید. اما اگر خوشحال هستید که اطلاعات پرداخت خود را به ZenMate ارائه می دهید ، ممکن است بهتر باشد که نسخه آزمایشی رایگان Premium را انجام دهید.

ZenMate Premium چند ویژگی اضافی را در بالای نسخه رایگان ما اضافه می کند’قبلاً نگاه کردم:

  • امکان استفاده از همه ZenMate’سرورهای جهانی ، که به طور بالقوه منجر به سرعت بسیار بیشتری می شوند.
  • محدودیت سرعت در همه وجود ندارد.
  • ابزار Smart Locations که به طور خودکار سریعترین سرور موجود را پیدا می کند و باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود.
  • پشتیبانی کامل از تورنت و سایر ترافیک P2P.
  • بدون تبلیغات در هر مرحله.
  • از حداکثر 5 دستگاه مختلف استفاده کنید. این باعث می شود که بسته Premium برای خانواده ها یا مشاغل کوچک بسیار مفید واقع شود.

با استفاده از ضمانت برگشت پول ZenMate 14 روزه

هرچند آن’از لحاظ فنی نیست “امتحان رایگان”, ZenMate’ضمانت برگشت پول در اصل به شما امکان می دهد از خدمات آنها بدون پرداخت سکه استفاده کنید ، بنابراین به همین مقدار است.

این ضمانت در مورد تمام محصولات ZenMate ، از جمله بسته Ultimate آنها اعمال می شود. این همراه با یک “ضمانت جریان,” در صورت عدم استفاده از سرویس های پخش ، مشتری می تواند مبلغ پرداختی برای اشتراک اشتراک بعدی خود را اعطا کند’تا استاندارد. پس اگر شما’دوباره طرفدار Netflix هستید ،’چیز خوبی برای داشتن.

اینجا’نحوه نیاز به بازپرداخت 14 روز ضمانت برگشت پول در صورت نیاز:

1. اشتراک ZenMate مورد نظر خود را خریداری کنید.

2. هنگامی که شما’d دوست دارم لغو کنید ، یک ایمیل به ZenMate ارسال کنید’خدمات مشتری. اطلاعات تماس با ایمیل را می توان در این وب سایت یافت.

3. هنگام ارسال پیام خود ، حتما از آدرس ایمیل مرتبط با حساب ZenMate خود استفاده کنید.

4- جزئیات پرداخت خود را درج کرده و مشخص کنید که درخواست فسخ دارید.

قبل از پایان دوره 14 روزه ، حتماً اشتراک خود را لغو کنید. اگر شما’t ، هزینه بسته اشتراک خود را برای شما انتخاب می کند.

نحوه آزمایش آزمایشی رایگان ZenMate Premium

اگر می خواهید محاکمه Premium را فعال کنید ، انجام این کار باید سریع و ساده باشد. اینجا’چگونه:

1. دانلود رایگان مشتری ZenMate VPN.

2. برای ثبت نام در یک حساب ZenMate از اینجا ثبت نام کنید.

3. وقتی که’انجام شد ، حساب ایمیل خود را بررسی کنید. شما باید یک ایمیل تأیید از ZenMate دریافت کنید.

4. روی پیوند تأیید ارائه شده کلیک کنید. این کار محاکمه 7 روزه حق بیمه را شروع می کند.

5- اکنون ، وقتی مشتری ZenMate را بار می کنید ، شما هستید’قادر خواهید بود آنچه را که Premium ارائه کرده تجربه کند. اما به یاد داشته باشید: پس از گذشت 7 روز ، شما’دوباره به سرویس ZenMate Free برگردید.

چیزهایی که باید هنگام انتخاب یک بسته رایگان ZenMate در مورد آنها فکر کنید

وقتی نوبت به انتخاب بین ZenMate VPN رایگان و بسته های Premium یا Ultimate آنها می رسد ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

مهمتر از همه ، نسخه رایگان به دلیل عدم موفقیت در تست های نشت IP توسط برخی از داوران مورد انتقاد قرار گرفته است. خط مشی رازداری همچنین نشان می دهد که ZenMate هنگام ورود به سرویس ، اطلاعات IP آدرس کاربر را جمع می کند (اما نه در طول جلسات).

موقعیت ZenMate نیز نگران کننده است. در حالی که آلمان به طور کلی از حریم شخصی استفاده می کند ، خدمات امنیتی این کشور سابقه همکاری با NSA یا انگلیس را دارند’GCHQ و کشور بخشی از 14 اتحاد مشترک امنیت امنیتی چشم است.

سرانجام ، نسخه رایگان به تبلیغات متکی است که تمایل به ردیابی کاربر دارد.

از یک حق بیمه VPN به صورت رایگان لذت ببرید

ZenMate در میان جهان است’VPN های نخبه ، اما این’برای همه نیست با این حال ، اگر شما پناهگاه هستید’نمونه هایی را که این شرکت آلمانی ارائه کرده است ، انتخاب کنید و گزینه های آزمایشی رایگان آنها این کار را آسان می کند.

ما توصیه می کنیم ابتدا برای آزمایش رایگان Premium بروید ، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید تأیید یک حساب ZenMate است. اما تلاش برای ZenMate Ultimate نیز ممکن است. فقط به یاد داشته باشید قبل از شروع صورتحساب ماهانه ، اشتراک خود را لغو کنید.

قرائتهای توصیه شده:

بررسی ZenMate VPN

آیا ZenMate بی خطر است?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 51 =