Kas ir ZenMate VPN Premium?


Daudzi VPN piedāvā daudzpakāpju paketes dažādos cenu punktos, un Vācija’s ZenMate nav izņēmums. Dublēts “Interneta drošība labākajā gadījumā!” ZenMate vietnē viņu Premium pakete noteikti izskatās kā spēcīgs sāncensis - vismaz uz virsmas.

Bet, kā zina jebkurš VPN veterāns, velns ir detaļās (tādās pakotnēs kā ZenMate Premium), tāpēc mums ir jāzina pēc iespējas vairāk par to, ko nodrošina VPN, pirms tiek pieņemts lēmums pabeigt jebkādus maksājumus. Un tas’ir tieši tas, ko darīs šis ZenMate Premium pārskats. Tātad ļaujiet’s vienaudžiem zem pārsega un uzzināt, vai šis drošības rīks ir tik augstas klases, kā apgalvo izstrādātāji.

Iepazīstinām ar ZenMate Premium: kādas funkcijas tas ietver?

Sākot ar pamatiem, ZenMate Premium paketē ietilpst šādas galvenās funkcijas:

  • A “100% nav žurnālu” politika
  • Jūsu izvēle katram ZenMate serverim (no gandrīz 300)
  • Nav ātruma ierobežojumu
  • Iespēja vienlaikus izmantot VPN 5 ierīcēs
  • Pilns mocīšana un P2P atbalsts
  • Nevienā posmā nav reklāmu
  • Personīga klientu palīdzība no ZenMate komandas
  • Viedās atrašanās vietas - tas ļauj jums izveidot savu vēlamo serveru balto sarakstu konkrētām vietnēm. Tātad, ja jūs zināt, ka serveris nodrošina lielu ātrumu Netflix, nākotnē varat saistīt abus kopā un automātiski izveidot savienojumu.
  • ZenMate nodrošina 14 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc, ja VPN to nedara’Lai atbilstu jūsu vajadzībām, abonēšanu varat diezgan viegli atcelt.

Maksāšana par ZenMate VPN pakotnēm

Ja šīs funkcijas izklausās pievilcīgi, ZenMate piedāvā dažādus maksāšanas veidus. Līgumā ir iekļauti 1 mēneša, 6 mēnešu un 1 gada termiņi ar mainīgu mēneša maksājumu skalu, jo ilgāk jūs reģistrējaties.

Tā, piemēram, mēnesis ZenMate Premium maksās 9,99 USD mēnesī, kam seko 8,99 USD mēnesī, ja jūs reģistrējaties uz 6 mēnešiem, un daudz saprātīgāks 5,99 USD mēnesī, 1 gada laikā.

Piedāvātajos maksājuma veidos ietilpst PayPal, Sofort, Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover un tiešais debets. Bet tu’Jūs pamanīsit to, kas vēl nav’t iekļauts šajā sarakstā: ZenMate šobrīd nepiedāvā iespēju norēķināties ar kriptovalūtām, kas nozīmē, ka anonīmi maksājumi neietilpst darījumā.

Lietotāji var arī izvēlēties savam ZenMate kontam pievienot vairāk nekā 5 ierīces. Šajā gadījumā lietotāji var pievienot 2, 5 vai 10 ierīces papildus savam parastajam devam. Katram papildinājumam tiek pievienots neliels papildu maksājums.

ZenMate Premium salīdzināšana ar bezmaksas ZenMate paketi

Teorētiski jūs don’Lai izbaudītu ZenMate privātumu un drošību, nav jāpavada penss. Līdztekus Premium ZenMate piedāvā arī pilnīgi bezmaksas VPN, kas dažiem lietotājiem varētu būt pietiekams.

Bezmaksas versijai ir izteikti trūkst iespēju, salīdzinot ar Premium, taču tai ir šādas iespējas:

  • ZenMate piemēro savus “100% nav žurnālu” politika bezmaksas un apmaksātiem VPN klientiem
  • Bezmaksas lietotājiem ir iespēja izvēlēties 4 servera atrašanās vietas
  • Bezmaksas lietotāju maksimālais ātrums ir 2 MB / s

Nu, varbūt viņi neattīstās’t ir tik pievilcīgi, ja salīdzini viņus ar ko’Tiek piedāvāts ar apmaksātu VPN, taču tas joprojām padara to par izmantojamu privātuma rīku. Tomēr tas, ko lietotāji nelieto’Vienmēr saprotam, ka viņi var bez maksas izmēģināt ZenMate Premium, pirms pierakstīties uz jebko.

Kad lietotāji verificē savu ZenMate kontu, viņi automātiski iedarbina 7 dienu bezmaksas Premium versiju.

Tas nozīmē, ka ikvienam ir piemaksa par Premium, pat ja viņš to nedara’pamanīt atšķirības. Lai gan, beidzoties 7 dienām un ātrumam samazinoties līdz 2 MB / s, jūs noteikti to darīsit.

Kā ZenMate Premium atšķiras no ZenMate Ultimate?

Ja jūs’tur tiek meklēts visaugstākais un nepārspējamais VPN pakalpojums’Vēl viena laba ideja padomāt divreiz, pirms reģistrējaties ZenMate’s Premium pakete.

Kāpēc? Tā kā klasiskā mārketinga kustībā Vācijas VPN apvieno savu “Piemaksa” apkalpošana ar vēl burvīgāku “Galīgais” versija. Un jūs domājāt, ka jūsu Premium VPN ir iespaidīgs? Padomā vēlreiz.

Pakalpojumā Ultimate ZenMate ir viss, kas nāk ar ZenMate Premium, taču tam ir arī dažas ekstras:

  • ZenMate Ultimate nodrošina OpenVPN, kas nodrošina augstāku drošības līmeni.
  • Galvenajiem klientiem patīk ZenMate’s “Straumēšanas garantija.” Saskaņā ar šo līgumu lietotāji izvirza savu iecienīto straumēšanas pakalpojumu. Ja, lietojot ZenMate, ātrums samazinās, VPN piešķirs viņiem atlaidi nākamajam līguma maksājumam.
  • Identitātes vairogs - papildu pakalpojums tiešajiem klientiem, kas informē viņus, ja viņu informācija ir iesaistīta datu pārkāpumos jebkur tīmeklī..

Protams, tam visam ir pievienota cenu zīme, un ZenMate Ultimate mēnesī maksā apmēram USD 2 vairāk nekā Premium mazais brālis.

Kā ir ar pašu ZenMate VPN?

Izvēle starp Premium vai Ultimate paketi būtu pilnīgi bezjēdzīga, ja ZenMate’VPN kodols bija otršķirīgs. Ko tas dod galdam, un kā tas ir salīdzināms ar sacensībām?

Pirmkārt, ZenMate Premium ir pieejams ļoti plašam ierīču klāstam, tai skaitā Android un iOS tālruņiem, Mac un Windows personālajiem datoriem, kā arī operētājsistēmas Opera, Chrome un Firefox pārlūkprogrammu versijām. Tātad, ja jums nepieciešams speciālists VPN, jābūt piemērotai lejupielādes opcijai.

VPN izmanto 256 bitu AES šifrēšanu (darbvirsmu un viedtālruņu versijām) vai 128 bitu AES šifrēšanu pārlūkprogrammām. Tas’Tas ir pilnīgi pieņemams saskaņā ar pašreizējiem standartiem.

Ātrums parasti ir labs, vairumam testētāju spriežot, ka ZenMate iekrīt VPN līgas vidū. ZenMate ir ievērojams rekords, kad runa ir par Netflix atbloķēšanu, tie ir iekļauti ērtā nogalināšanas slēdzī, un viņu apmaksātās paketes ir iecienītas arī mocītājiem..

Secinājums: vai ir vērts maksāt ZenMate Premium cenu zīmi?

Ņemot to visu vērā, vai jums būtu jāmaksā ZenMate Premium cena? Tā’s grūts zvans. Lai gan ZenMate nodrošina profesionālu, uzticamu pakalpojumu, tas tā nav’t vienīgais VPN, un tas tā nav’t lētākais. Bet, ja jums patīk straumēt, tādas idejas kā Smart Locations ir lieliska ideja.

Tad atkal, ja jūs’Patiešām nopietni domājot par straumēšanu, Ultimate pakotnei ir dāsna garantija, un tā’s nav tik dārgi. Bet, ja jūs vienkārši vēlaties vieglu VPN tīmekļa pārlūkošanai, bezmaksas versija ir pilnīgi pieņemama.

Tātad šī ZenMate Premium pārskata spriedums? Jūs noteikti varētu darīt sliktāk, un tas tā’Tā ir lieliska iespēja straumētājiem un straumēm.

Ieteicamais teksts:

ZenMate VPN apskats

Vai ZenMate ir drošs?

ZenMate bezmaksas izmēģinājuma versija

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5