Yippy meklētājprogrammas pārskats


Pēdējos gados ir redzams Google’Reputācija prasa sasodīti, sākot ar Ķīnas cenzūru un beidzot ar milzīga apjoma lietotāju datu zaudēšanu. Tāpēc daudzi no mums meklē alternatīvas meklēšanai.

Iespējams, Yippy ir nācis klajā ar jūsu meklēšanu pēc cita veida meklētājprogrammas - tādas, kas respektē jūsu privātumu. Bet vai tas mēra, un vai jums nekavējoties jāpāriet no Google? Šis Yippy pārskats nosvērs savas stiprās un vājās puses un palīdzēs pieņemt lēmumu.

Kontrolējiet savu drošību tiešsaistēSargājiet savu tīmekļa trafiku no hakeru, korporāciju un valdību ziņkārīgajām acīm, izmantojot visaugstāk novērtēto VPN. Apmeklējiet NordVPN

Kas’Liels darījums ar privātām meklētājprogrammām?

Pirmkārt, kāpēc jūs domājat izmantot tādu meklēšanas rīku kā Yippy, nevis izveidotās iespējas, piemēram, Google? Nu, ja vien tu’Jūs esat bijis Sibīrijas tuksnesī pēdējos piecus gadus, jūs’Droši vien ņemšu vērā, ka uzņēmumam Google ir mazāka reputācija nekā zvaigžņu, lai aizsargātu lietotāju privātumu.

Sākot ar izsekošanas sīkfailu imitēšanu, lai uzraudzītu lietotāju aktivitātes, līdz milzīgu datu noplūdei no Google dokumentiem un atļaujot lietotņu izstrādātājiem piekļūt lietotājiem’ Gmail kontos meklēšanas gigants nav izcēlies privātuma jomā.

Tā rezultātā ir sākušas parādīties daudz alternatīvu, kas privileģē privātumu, un Yippy meklētājprogramma ir viena no vadošajām pretendentēm. Šie pakalpojumu sniedzēji piedāvā kaut ko ļoti atšķirīgu. Tā vietā, lai gūtu peļņu no meklējumiem, izsekojot, saglabājot un pārdodot lietotāju datus, viņi mēdz meklēt citus veidus, kā nopelnīt. Un dažos gadījumos tie neizveidojas’t meklēšanas spēlē, lai iegūtu ātru atbalstu.

Tātad, kā Yippy meklēšana tiek izmērīta? Ļaujiet’s iedziļināties detaļās un noskaidrot, vai šī ir jūsu meklēšana tīmeklī’es gaidīju.

Iepazīšanās ar Jippy: Kas tas ir, un ko tas dara?

Neskatoties uz savu vārdu, meklētājprogramma Yippy nav kopīgs risinājums, par kuru sapņo hipiji. Tā vietā tās pirmsākumi meklējami Kārnegi Melona universitātes IT nodaļā.

2000. gados tur pētnieki izstrādāja rīku ar nosaukumu Clusty. Atšķirībā no tradicionālajām meklētājprogrammām, kas izmanto atslēgvārdus un citus rādītājus, lai piegādātu uzskaitītos rezultātus, Clusty centās sniegt rezultātus formā “kopas” - atšķirīgs veids, kā iztēloties to, ko lietotāji meklēja.

Kad veidotāji izveidojās, izveidojot savu uzņēmumu Vivisimo, 2010. gadā viņi ātri pārdeva savu darbu uzņēmumam ar nosaukumu Yippy. Tam sekoja vēl lielāka iegāde 2012. gadā, kad uzņēmumu norāja IBM.

Liela daļa no Vivisimo izstrādātajām tehnoloģijām ap Clusty tika iekļautas IBM’s Watson AI balstītas meklēšanas sistēmas. Bet no 2019. gada Yippy meklētājprogramma turpina darboties kā atsevišķa Google alternatīva.

Kas ir Yippy meklēšana?

Yippy korporatīvajiem klientiem piedāvā ar meklēšanu saistītus pakalpojumus, kas piedāvā ātru, intuitīvu veidu, kā meklēt lielu datu kalnos. Ideja ir piesaistīt Clusty projektu’sasniegumus, pārvēršot šos datus praktiski izmantojamos, atbilstošos rezultātos.

Tas padara uzņēmumu’Pakalpojumi, kas ir samērā populāri datu ieguves operācijās, kuru mērķis ir gūt rentablu ieskatu no medicīniskiem, mazumtirdzniecības vai zinātniskiem datiem.

Šāda veida datu ieguve nav kaut kas tāds, ko jūs patiešām varat darīt, izmantojot pamata Google priekšpusi. Un Yippydefinitely sevi tirgo kā nišu, kas atrodas virs Google, - saucot savus rīkus “meklēšanas ierīces” un atsaucoties uz meklējumiem kā “e-atklājums.”

Bet šeit’s ir lielais jautājums mūsu vajadzībām: vai tas ir noderīgs parastajiem tīmekļa lietotājiem?

Yippy meklētājprogrammas galvenās iezīmes

Pirms mēs atbildēsim uz šo jautājumu, ļaujam’ātri apkopo dažus aspektus, kas atšķir Yippy meklēšanu:

  1. Meklētājprogramma nodarbina tā sauktos “satura savienotāji” atrast (vai “atklāt”) atbilstošie meklēšanas rezultāti. Šie savienotāji saista līdzīgus satura fragmentus, pamatojoties uz tēmu, un tos var izmantot nestrukturētiem datu avotiem. Tāpēc tas’Ne visi balstās uz tīmekļa kartēšanas sistēmu, tāpat kā Google.
  2. Yippy meklētājprogramma apgalvo, ka piedāvā uzlabotu drošību salīdzinājumā ar Google, izmantojot “lauka līmeņa drošība” klientu konfidencialitātes saglabāšana. Tas galvenokārt ir paredzēts uzņēmumiem ar sarežģītiem IT tīkliem, kuri vēlas bloķēt vecākus datu avotus un aizstāvēt savas īpašumtiesības..
  3. Yippy meklēšanas priekšējo daļu var plaši pielāgot, kā rezultātā tiek izveidotas individuālas meklēšanas lietojumprogrammas, un tas sniedz arī nebeidzamas datu vizualizācijas iespējas. Tātad, kad lietotāji atklāj savienojumus un kopas, viņi var šos atklājumus atklāt viegli saprotamā veidā.

Šīs funkcijas tiek piegādātas uzņēmuma līmenī, nevis izmantojot vienkāršu tīmekļa lietotni. Un tos var ieviest par zemākām izmaksām nekā Google’s līdzvērtīgi uzņēmuma pakalpojumi. Iespējams, tāpēc Yippy meklēšanu ir uzsākušas tik dažādas organizācijas kā federālās krājaizdevu sabiedrības un naftas korporācijas.

Kā darbojas Yippy meklēšana??

Yippy isn’t galvenokārt ir Google meklēšanas alternatīva masu tirgū. Tā’Tas nav tāds rīks, pie kura jūs varat vērsties katru rītu, lai uzzinātu jaunākās ziņas. Tā vietā Yippy atrodas uzņēmumos, kuriem ir iekšējas un specifiskas datu apstrādes prasības.

Tomēr mums visiem ir pieejama brīva pieeja, lai izmēģinātu. Un tā’s ir diezgan efektīva privāta meklētājprogramma. Lietotāji var ievadīt visu, kas viņiem jāmeklē, un motors nodrošina tīru, vairāk vai mazāk būtisku rezultātu sarakstu.

Ja pārbaudāt rezultātu lapas kreiso pusi, jūs’Jūs atradīsit kaut ko interesantu: klasteru sarakstu ar “+” saites uz izvērstajām vietnēm. Noklikšķinot uz šīm saitēm, jūs’Tiks pārvietots uz jaunu saišu sarakstu, kas paplašinās sākotnējā sarakstā. Tas viss rada interesantu Web navigācijas veidu.

Vai Yippy meklēšanu var droši lietot?

Visbeidzot, mums jāpāriet pie drošības jautājuma. Runājot par privātumu, izceļas viena liela detaļa: Yippy don’t ierakstīt lietotāju žurnālus. Viņi pelna naudu, sniedzot korporatīvos pakalpojumus, nevis gūstot peļņu no meklēšanas datiem.

Oficiāli uzņēmums neapkopo informāciju, kas varētu identificēt lietotājus (kaut kas ir precizēts tā privātuma politikā).

Tomēr ņemiet vērā, ka IP adreses informāciju var vākt kopā ar “pārlūka tips, pārlūka valoda, novirzīšanas dati, vaicājuma datums un laiks un viens vai vairāki sīkfaili…kas sesijas laikā var unikāli identificēt jūsu pārlūkprogrammu.”

Tātad, kamēr attiecībā uz privātumu Yippy ir solīdāks nekā Google, tur tas ir’Joprojām diezgan daudz notiek zem virsmas, kas varētu satraukt meklētājus.

Bet kopumā, ja vēlaties jaudīgu biznesa rīku meklēšanai tīmeklī vai iekšējiem datiem, Yippy meklēšana varētu būt ideāla. Tā’tā ir intriģējoša Google alternatīva mums visiem, taču tas nav pēdējais vārds meklētājprogrammu drošībā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 3