Qwant pārskats

Privāta meklētājprogramma izmanto papildu iestatījumus, lai saglabātu lietotāja informāciju un meklēšanas informāciju privātu. Privātās meklētājprogrammas atbalsta bezmaksas vidi videi, vienlaikus piedāvājot lietotājiem garantētu privātumu profila informācijai.


Labs piemērs ir Qwant. Qwant, kas darbojas no Parīzes, Francijā, ir šifrēta tīmekļa meklētājprogramma, kas izveidota, lai cienītu lietotāju’s privātumu. Meklētājprogramma tiek novērtēta kā 64. apmeklētākā vietne Francijā, un tā ātri pārspēj tādas vadošās meklētājprogrammas kā Google.

Nesen mēs redzējām ziņu virsrakstus, kas norāda, ka Francijas Nacionālā asambleja plāno atvadīties no Google par labu privātajai meklētājprogrammai. Qwant, kas pirmo reizi tika ieviests 2013. gadā, ir kļuvis par populāru meklētājprogrammu, kas katru dienu piesaista vairāk nekā 10 miljonus meklēšanas pieprasījumu..

Katru mēnesi 50 miljoni lietotāju tīmeklī meklē meklētājprogrammu. Kas ir tas, kas liek meklētājprogrammai piesaistīt uzmanību Eiropā un citos kontinentos? Šajā rakstā ir aprakstīti daži svarīgi meklētājprogrammas pamati. Sākumā apskatīsim kādu no Qwant’s funkcijas

Qwant funkcijas

Qwant tiek novērtēts kā ar funkcijām bagāta tīmekļa meklētājprogramma. Šeit ir dažas funkcijas, kuras Qwant piedāvā lietotājiem.

Meklētājprogramma, kas ciena lietotāju’s privātumu

Qwant ir autentiska meklētājprogramma, kas izstrādāta, lai nodrošinātu lietotāju privātumu. Tas notiek, nodrošinot labākos iespējamos rezultātus, nemēģinot uzzināt, kurš meklē vai kas tiek meklēts. Meklēšanas vaicājumi ir droši šifrēti, pārliecinoties, ka neviena trešā persona neatradīs meklēto.

Qwant garantē lietotājam’s neitralitāte un objektivitāte

Qwant indeksē tīmekli bez diskriminācijas. Meklētājprogramma izmanto šķirošanas algoritmus ar vienādām prasībām. Tas nozīmē, ka Qwant meklētājprogrammas rezultātos neviena vietne netiek uzskatīta par prioritāru vietni.

Meklētājprogrammas rezultāti neatspoguļo neobjektivitāti, kas balstīta uz politiskiem, ekonomiskiem vai sociāliem kritērijiem. Tā vietā meklēšanas rezultāti tiek apstrādāti vienādi. Turklāt Qwant rezultāti nav balstīti uz jūsu ierakstīto meklēšanas vēsturi vai lietotāja profilu. Meklētājprogrammas rezultāti atspoguļo sarežģītās pasaules realitāti, ieskaitot dažādus viedokļus.

Qwant mobilā lietotne

Qwant piedāvā lietotni, kas piemērota gan Android, gan iOS. Tāpēc jūs varat ērti un bez piepūles piekļūt Qwant varai no savām mobilajām ierīcēm. Tas ļauj mobilajiem lietotājiem ērti meklēt tīmeklī, izmantojot privātumu.

Lietotne Qwant piedāvā:

 • Privāta meklēšana, kaut arī tajā nav sīkfailu
 • Ātra un droša pārlūkprogramma
 • Aktivizēta sekošanas aizsardzība

Qwant Junior

Qwant apzinās arī jaunākus tīmekļa lietotājus. Meklētājprogramma ir izstrādājusi funkciju Qwant Junior bērniem vecumā no 6 līdz 13 gadiem. Tas tiek piedāvāts bez maksas, un tas netiek piegādāts kopā ar komerciālām reklāmām.

Tāpat kā galvenajā meklētājprogrammā, nav vēstures, kas tiktu saglabāta, izmantojot Junior versiju. Qwant Junior ir līdzīgas iespējas kā galvenajai meklētājprogrammai, kaut arī tas ir paredzēts, lai izslēgtu rezultātus, kas nav piemēroti bērniem.

Qwant dēļi

Šī funkcija ļauj lietotājam kopīgot tīmekļa lapas kā piezīmes. Katrā tāfelē ir vairākas piezīmes, kuras lietotāji var sekot, kad vien vēlas. Lietotāji var sekot esošai padomei vai izveidot personiskas tāfeles.

Kā Qwant darbojas??

Qwant ir izstrādāts un veidots kā efektīva un ētiska meklētājprogramma. Meklētājprogrammas dibinātāji izstrādāja dizainu uz diviem pamatpīlāriem: aizsargājot lietotāju’konfidencialitāti un neiekasē lietotāju’s personas dati

Atšķirībā no Google un Internet Explorer, Qwant ir meklētājprogramma bez sīkdatnēm. Meklētājprogrammā pārlūkā nav iekļauts jebkāda veida izsekotājs. Tāpēc meklētājprogramma nesaglabā jūsu pārlūkošanas vēsturi.

Vai Qwant ir drošībā?

Meklētājprogramma ir lieliska izvēle, ja meklējat privātumu. Mēs varam secināt, ka tā ir droša tīmekļa pārlūkprogramma, ja jūs meklējat platformu, kurai nav kopīgu lietotāju’profila informāciju, veikalu sīkdatnes utt.

Qwant pret DuckDuckGo

Drošība

Abas meklētājprogrammas lietotājiem piedāvā datu privātumu. DuckDuckGo un Qwant nevāc un neveic nekādu personiskas informācijas apkopošanu. Tāpēc tie tiek vērtēti kā drošas tīmekļa meklēšanas platformas. Viņiem nav lietotāju izsekošanas funkcijas, un tāpēc abi ir drošas meklētājprogrammas.

Izmantojamība un kvalitāte

Meklētājprogramma DuckDuckGo lietotājiem piedāvā lielisku lietojamību, un tai ir augstas kvalitātes interfeiss. Platforma ir izstrādāta, paturot prātā cilvēkus ar mazāku jucekli un lielisku servisu. Qwant piedāvā arī lielisku lietotāja pieredzi gan lejupielādēšanai pieejamās Android, gan iOS lietotnēs. Salīdzinot ar DuckDuckGo, Qwant ir augstāks lietojamības vērtējums.

Qwant detaļas

 • Mātes uzņēmums: Qwant pieder Qwant SAS
 • Palaišanas gads: Qwant tika atklāts 2013. gada jūlijā
 • Indeksēto lapu skaits: 20 miljardi
 • Dienas vaicājumu skaits: Qwant katru dienu ir 10 miljoni vaicājumu
 • Reklāma meklētājprogrammā: Nē
 • Drošības līdzekļi: HTTPS; Qwant piedāvā vidi bez sīkdatnēm, un meklēšanas platformā tiek garantēta lietotāju privātuma aizsardzība

DuckDuckGo informācija

 • Mātes uzņēmums: DuckDuckGo pieder uzņēmumam Duck Duck Go Inc.
 • Atklāts: DuckDuckGo tika palaists 2008. gada jūlijā
 • Indeksēto lapu skaits: 1,2 miljardi
 • Dienas vaicājumu skaits: DuckDuckGo ir 25 miljoni ikdienas vaicājumu
 • Reklāma meklētājprogrammā: Nē
 • Drošības līdzekļi: HTTPS; DuckDuckGo ir arī vide bez sīkdatnēm, un meklēšanas platformai tiek garantēta lietotāju privātuma aizsardzība
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − 85 =