Labākās privātās meklētājprogrammas


Lielākajai daļai no mums Google ir sinonīms interneta meklētājprogrammām. Kad mums kaut kas jāmeklē internetā, mūsu instinkts ir nekavējoties doties uz Google, lai veiktu meklēšanu.

Google ir tik sinonīms meklētājprogrammām, ka mēs pat nejautājam, vai jūs kaut ko esat meklējis internetā. Tā vietā mēs jautājam, vai jums ir “Google” tā.

Realitāte tomēr ir tāda, ka tur ir daudz Google alternatīvu. Un nē, mēs’atkal nerunāju par Bingu, Baidu vai Yahoo. Drīzāk mēs runājam par jūsu nākamo Google nomaiņu, proti, tādas privātas meklētājprogrammas kā DuckDuckGo, DeSearch (Bitclave), Yippy, StartPage un Gibiru. Šīs un citas Google piedāvātās alternatīvas lietotājiem piedāvā privātus, drošus, anonīmus, meklēšanas neizsekojošus un objektīvus meklēšanas rezultātus. Bez lielākajiem trūkumiem privātuma entuziasti asociējas ar pašreizējo meklētājprogrammu behemotu.

Šis raksts izskaidros, kā darbojas privātās meklētājprogrammas un izseko jūs mazāk (vai nemaz), salīdzinot ar tādām meklētājprogrammām kā Google, Bing vai Yahoo. Mēs aprakstīsim arī to, kā privātās meklētājprogrammas var palīdzēt jums nodrošināt jūsu pārlūkošanas vēsturi, personas datus un ļaut veikt meklēšanu, kas nedod neitrālus rezultātus.

Meklētājprogrammas, piemēram Google, Bing un Yahoo vienkārši nedarbojas’t visdrošākās platformas, lai vairs veiktu meklēšanu tiešsaistē.

Šajā dienā un laikmetā ir novēroti privātuma pārkāpumi un uzlaušanas tiešsaistē’Ir svarīgi saglabāt visu savu informāciju pēc iespējas drošāku. Diemžēl, neskatoties uz notiekošajiem mēģinājumiem, meklētājprogrammām patīk Google, Bing un Yahoo vienkārši nav visdrošākās platformas, lai vairs veiktu meklēšanu tiešsaistē. Lai veiktu drošu meklēšanu tiešsaistē, ieteicams izmantot Google meklēšanas alternatīvas - privātās meklētājprogrammas, kuras to var izdarīt! Lasiet, lai kopā ar mums izpētītu piecas populāras privātas meklētājprogrammas.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot privātas meklētājprogrammas?

nedrošu meklētājprogrammu izsekošana

Privātās meklētājprogrammas ir lielisks veids, kā palikt anonīmi internetā. Lai arī Google, iespējams, nenodarbojas ar mūsu personiskās informācijas pārdošanu peļņas gūšanas nolūkā, nekas viņu pilnvarās neliedz to darīt. Faktiski, tikai izmantojot Google, jūs viņiem dodat atļauju vākt savus datus un gūt labumu no jūsu informācijas. Un šeit rodas vajadzība meklēt Google alternatīvas.

Tā kā katru dienu notiek miljoniem lietotāju un miljardiem tiek meklēti, diemžēl visu laiku notiek daudzi privātuma pārkāpumi. Un, lai gan daudzi no mums domā, ka pārlūkošana privātā vai inkognito režīmā mums piešķirs šo papildu drošības elementu, realitāte ir tāda, ka tas nedod jums tādu privātuma līmeni, kāds, jūsuprāt, ir.

Mēs’visiem gadījumiem ir bijuši gadījumi, kad pēc produkta meklēšanas inkognito režīmā nākamajā dienā atveram datoru un saņemam sludinājumu par tieši šo preci.

Meklētājprogrammas, piemēram, Google, Bing un Yahoo, reģistrē jūsu IP adresi un izmanto izsekošanas sīkfailus, lai izveidotu savu digitālo profilu.

Šīs nedrošās meklētājprogrammas izseko jūsu izmantotajiem atslēgvārdiem, precīzam meklēšanas laiku un pat saitēm, kuras izvēlaties noklikšķināt. Pēc tam viņi visu šo informāciju glabā savās datu bāzēs, kuras pēc tam izmanto, lai mērķētu uz jums, kad esat tiešsaistē.

Citiem vārdiem sakot, katru reizi, kad veicat tiešsaistes vaicājumu, jūs atklājat milzīgu informācijas daudzumu par sevi, kas ir neticami vērtīgs ne tikai meklētājprogrammai, bet arī tirgotājiem, valdībām un pat noziedzniekiem.

Bet par laimi ir vienkāršs veids, kā to pārtraukt.

Google meklēšanas alternatīvas - drošas, anonīmas, neizsekojošas meklētājprogrammas

Mēs bieži dzirdam, ka jūsu Tiešsaistes pārlūkošanas informāciju var (un bieži vien arī) dalīties ar trešajām pusēm vismaz reklāmas nolūkos. Tāpēc privātās meklētājprogrammas un citas Google meklēšanas alternatīvas ir noderīgas lietotājiem, kuri novērtē viņu privātumu un kuri nevēlas, lai lielās korporācijas gūtu labumu no viņu personiskās informācijas.

par laimi, vairums privāto meklētājprogrammu neizseko nekādu informāciju, kas var jūs saistīt ar jūsu meklēšanas vienumiem, kas nozīmē, ka jūsu tiešsaistes meklējumi paliek privāti.

par laimi, vairums privāto meklētājprogrammu neizseko nekādu informāciju, kas var jūs saistīt ar jūsu meklēšanas vienumiem, kas nozīmē, ka jūsu tiešsaistes meklējumi paliek privāti. Tā’Vienmēr labāk būt drošam nekā žēl, kad ir jāaizsargā jūsu informācija no apmeklētajām vietnēm un jūsu izmantotajām meklētājprogrammām.

Izmantojot tādas meklētājprogrammas kā Google, Bing un Yahoo, krasi uzlabojot viņu iespējas katru dienu izsekot tiešsaistes lietotājiem, jūsu kā privāta pilsoņa dati kļūst arvien mazāk droši un arvien vairāk izplatās visā internetā. Īsāk sakot, kad mēs don’mēs neizmantojam meklētājprogrammu alternatīvas Google’zaudējot kontroli pār mūsu pašu datiem.

Labākās privātās meklētājprogrammas

Par laimi, ir dažas patiešām labas privātas meklētājprogrammas, no kurām izvēlēties, ar virkni funkciju un metožu, lai jūsu meklēšana būtu droša. Lielākā daļa no šīm Google alternatīvām nav fasādētas funkcijas, bet drīzāk ir paredzētas, lai sniegtu jums drošu, privātu un objektīvu veidu, kā meklēt jums svarīgas lietas..

Zemāk ir piecu populārāko privāto meklētājprogrammu saraksts, kas ir labas Google alternatīvas.

DuckDuckGo

DuckDuckGo - privāta meklētājprogramma

Ja jūs’meklējot Google aizstājēju, DuckDuckGo ir viena no drošākajām meklētājprogrammām - tā nekad neizseko jūs, vienlaikus nodrošinot uzlabotu meklēšanas pieredzi. Tas ir arī viena no populārākajām privātajām meklētājprogrammām ar vairāk nekā 10 miljoniem meklējumu dienā. Kā viena no labākajām Google alternatīvām DuckDuckGo nodrošina rezultātu tūlītēju, bez kaitinošām reklāmām meklēšanas lapās. Tas padara to ideāli piemērotu cilvēkiem, kuri vēlas palikt privāti. DuckDuckGo nevar zināt, vai vairāki meklējumi tika veikti no vienas ierīces, jo tajā netiek izmantotas tehnoloģijas, kas tai ļautu identificēt jebkuru unikālu lietotāju vai reģistrēt lietotāja datus.

Izlasiet visu mūsu DuckDuckGo pārskatu

DeSearch (Bitclave)

DeSearch - privāta meklētājprogramma

DeSearch (kas ir BitClave izveidots projekts), lai aizsargātu jūsu privātumu, izmanto Ethereum blockchain tehnoloģiju. Šī decentralizētā, drošā meklētājprogramma lietotājiem dod iespēju izvēlēties, kādu personisko informāciju viņi vēlas dalīties ar tirgotājiem un reklāmdevējiem. Tādā veidā lietotāji saņem personalizētas reklāmas lietām, kas viņus interesē. Tādēļ DeSearch izveido veida līgumu tieši starp lietotāju un uzņēmumu, kas veido reklāmas.

Turklāt, DeSearch stimulē meklētājprogrammas lietotājus, piešķirot viņiem veida valūtu ko sauc par patērētāju darbības marķieriem. Tas tiek sniegts lietotājiem apmaiņā pret reklāmdevēju un tirgotāju informēšanu par viņu interesēm. Ja jūs’Ja esat kriptovalūtas ventilators, DeSearch noteikti ir jāatrodas tieši jūsu alejā kā viena no jūsu Google alternatīvām..

Izlasiet visu mūsu DeSearch pārskatu

Yippy

Yippy - privāta meklētājprogramma

Yippy ir vēl viena lieliska alternatīva Google un citām vispārējām meklētājprogrammām. Yippy ir Kārnegija Melona universitātes izstrādāts metasearch dzinējs, kas rada savus rezultātus, vācot datus no citām meklētājprogrammām. Šī meklētājprogramma ir piemērota vieta, kur doties, ja meklējat specifisku informāciju savam pētījumam, jo ​​tā var atrast vietnes, kuras citādi ir grūti atrast. Tas padara to par lielisku Google aizstājēju jebkuram akadēmiski domājošam interneta lietotājam.

Saskaņā ar viņu privātuma politikas lapu, viņi neapkopo personiski identificējamu informāciju piemēram, vārds, tālruņa numurs, adrese vai pat jūsu e-pasta adrese. Turklāt, Yippy neizmanto sīkfailus, lai unikāli identificētu vai izsekotu lietotāju uzvedību.

Yippy arī ļauj lietotājiem skatīt kešatmiņā saglabātas lapas (kas ir līdzīga funkcija, kāda ir lielākajās meklētājprogrammās, piemēram, Google) un filtrēt rezultātus dažādos veidos, tostarp vietnēs, avotos un pat mākoņos.

Izlasiet mūsu pilnu Yippy pārskatu

StartPage

StartPage - privāta meklētājprogramma

StartPage ir unikāla privāta meklētājprogramma alternatīva Google, jo tā ir tīri anonīma. Šī meklētājprogramma neizseko lietotājus’ meklējiet darbību vai ierakstiet viņu IP adresi. Tas ir unikāls arī citā veidā - tas izmanto rezultātus no Google. Šī ir lieliska funkcija nesenajiem reklāmguvumiem no Google, kuri joprojām vēlas iegūt līdzīgus rezultātus, nezaudējot personisko informāciju.

StartPage izstrādāja Ixquick, 1998. gadā izveidots metālapmeklēšanas dzinējs. Tam ir HTTPS atbalsts, starpniekservera pakalpojumi un URL ģenerators. Pēdējā ir lieliska funkcija, kas ļauj meklētājprogrammām atcerēties jūsu iestatījumus, un pārlūkprogrammā nav jāinstalē sīkfaili. Tas ļauj veikt personalizētu, privātumam draudzīgu meklēšanu.

Izlasiet mūsu pilnu StartPage pārskatu

Gibiru

Gibiru - privāta meklētājprogramma

Gibiru, kas dibināts 2009. gadā, ir viena no ātrākajām privātajām meklētājprogrammām. Atšķirībā no dažām citām Google alternatīvām, Gibiru datorā neinstalē personalizācijas vai izsekošanas sīkfailus kas tai ļauj veikt meklēšanu tiešsaistē ar neticamu ātrumu. Tas arī piedāvā meklēšanas joslu, ko izmantot populāros pārlūkos, piemēram, Firefox, Edge un Chrome, lai palīdzētu jums veikt ērtus anonīmus meklējumus.

Lielākās publiskās meklētājprogrammas, piemēram, Google, Bing un Yahoo, ir uzkrājušas neizmērojami lielas personiskās informācijas datu bāzes. Tas nozīmē ne tikai kaitinošu, mērķtiecīgu mārketingu, bet arī valdības uzraudzību, cenzūru un paaugstinātu personīgo risku, kas izriet no šausmīgām tiešsaistes uzlaušanas darbībām. Tā kā privātumam internetā ir tik liela nozīme, kāpēc gan nedomāt par pāreju uz vienu no šīm piecām privātajām meklētājprogrammām? Un ja tu’meklējot pamatīgas Google alternatīvas, nemeklējiet vairs - šie uzņēmumi ļoti ciena jūsu privātumu, vienlaikus neierobežojot jūsu iespējas iegūt vajadzīgos meklēšanas rezultātus.

Izlasiet mūsu pilnu Gibiru pārskatu

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =