Gibiru meklētājprogrammas pārskats


Vai jūs uztrauc tas, cik daudz datu jūs atdodat, sērfojot tīmeklī? Ja paļaujaties uz tādām meklētājprogrammām kā Google, šīs bailes ir pilnīgi pamatotas.

Pasaule’Lielākajai meklētājprogrammai ir briesmīgi rezultāti, kas attiecas uz lietotāju privātuma aizsardzību. Tas regulāri veido detalizētus, personalizētus apmeklēto vietņu profilus, viņu izmantotos meklēšanas vienumus un pat vietas, kur viņi izmanto Google Maps. Pēc tam šie dati tiek pārdoti reklāmdevējiem, lietotājiem nesniedzot nekādu piekrišanu.

Tajā pašā laikā Google ar prieku atver Gmail kontus, lai lietotņu izstrādātāji varētu izspiegot lietotājus, tai ir aizdomīgi ciešas attiecības ar visu veidu valdībām un pārbaudīta datu noplūdes uzskaite. Tātad alternatīvas atrašana ir racionāla rīcība.

Gibiru ir viena Google alternatīva, par kuru cilvēki runā, un tā varētu būt jūsu meklētā atbilde. Bet pagaidiet tikai sekundi. Pirms pārejat uz Gibiru, tādiem pārskatiem vajadzētu palīdzēt novērtēt tā stiprās un vājās puses. Tātad ļaujiet’s iesprūst.

Kas ir Gibiru?

Pirmā lieta, kas jāsaprot par Gibiru meklēšanu, ir tā, ka tā tiek kvalificēta kā “privāta meklētājprogramma.” Šis meklēšanas rīka stils pēdējos gados ir kļuvis daudz populārāks kā Google’grēki ir sakrājušies. Lielākā daļa no tiem ir balstītas uz to, lai piedāvātu veidus, kā meklēt tīmeklī, neatdodot personas datus (vai vismaz dodot iespēju piekrist datu izmantošanai)..

Gibiru meklētājprogramma rēķina pati par sevi “necenzēta anonīma meklēšana”. Kāpēc šiem terminiem ir nozīme??

Pirmkārt, Google tiek apsūdzēts par labu vietnēm, kas saistītas ar lielākajiem klientiem, kā arī politiski jutīgām vietnēm. Piemēram, 2018. gadā tas dramatiski ierobežoja piekļuvi vietnēm, kas saistītas ar kriptovalūtu, jo palielinājās kriptovalūtu pārbaude.

Otrkārt, mainstream meklēšana gandrīz nekad nav anonīma. Kad lietotāji veic meklēšanu, viņi nosūta savas identitātes pēdas IP adrešu un DNS uzmeklējumu veidā. Meklētājprogrammas var arī ievadīt sīkdatnes, lai izsekotu viņu darbībām. Tas viņiem ļauj izveidot detalizētus interešu profilus.

Kādas funkcijas padara Gibiru atšķirīgu?

Šķiet, ka Gibiru meklētājprogramma ir ļoti līdzīga Google - vismaz no priekšpuses. Bet interfeiss slēpj dažas galvenās funkcijas, kas varētu padarīt Gibiru drošu lietošanu un daudz ko anonīmu:

 1. Kad lietotāji meklē terminus, izmantojot Gibiru meklēšanu, viņu meklēšanas saturs netiek reģistrēts vai piesaistīts IP adresei. Tātad tur’s nav iespēju profilēt atsevišķus tīmekļa lietotājus.
 2. Tādējādi Gibiru to nedara’t vispār nepārdot jebkādu informāciju trešajām personām. Viņi nav’t datu pārdošanas spēlē.
 3. Svarīgi ir tas, ka Gibiru cenšas savienot viņu meklētājprogrammu ar savu virtuālo privāto tīklu (VPN). Tas lietotājiem ļauj meklēt pilnīgi anonīmi, izmantojot VPN piegādātas IP adreses, nevis viņu pašu. Šo VPN var viegli instalēt kā papildinājumu tādām pārlūkprogrammām kā Opera un Firefox, nodrošinot automātisku aizsardzību pārlūkprogrammā.
 4. Iesniedzot Gibiru meklēšanu, jūs’redzēšu “visi rezultāti” un “necenzēts” iespējas. Necenzēta opcija ļauj redzēt visus uzvarētos rezultātus’t parādās Google meklējumos - un jūs varat pārsteigt, cik daudz lapu ir iekļautas.
 5. Šis pretcenzūras rīks attiecas arī uz aktuālajām ziņām, sniedzot lietotājiem nepieredzētu iespēju meklēt visos atjauninātajos ziņu avotos - ne tikai Google apstiprinātos..
 6. Lai nodrošinātu pilnīgu slepenību, tiek izmantota HTTPS 256 bitu šifrēšana.
 7. Katra vaicājuma augšpusē tiek parādīts ieteicamais reklāmu komplekts, ko ģenerē jūsu izmantotie atslēgvārdi.

Gibiru tika izveidots 2009. gadā, un tā pirmsākumi meklējami hakeru kopienā - nevis lielajā biznesā. Tas joprojām ir sabiedrības pūles un nav’t veica pāreju uz ārēja finansējuma meklēšanu. Un, ja jūs meklējat alternatīvas Gibiru pārskatiem, tas parādīs, ka šāda veida integritāte ir diezgan neparasta. Tā ka’s pozitīva zīme.

Šī pārvaldības struktūra nozīmē, ka produkts dažreiz ir nedaudz aptuvens ap malām. Un jūs’Jums būs jārūpējas par pareizu tā iestatīšanu ar uzstādītu VPN vai Starpniekserveri.

Iegūstiet visu, izmantojot vienu no labākajiem VPN nozarē. Izmantojiet NordVPN priekšrocības’Masveida serveru saraksts, nevainojams privātuma ieraksts un ūdensnecaurlaidīgi drošības elementi - tas viss ir tikai no 3,49 USD / mēnesī. Iegūstiet NordVPN

Vai Gibiru ir drošībā?

Pirms mēs salīdzinām Gibiru meklēšanu ar galveno konkurentu, tā’vērts apkopot galvenās drošības funkcijas:

 1. Pilna 256 bitu HTTPS šifrēšana
 2. Nav izsekošanas sīkfailu
 3. Nav nekādu datu pārdošanas
 4. Nav žurnālu
 5. Var apvienot ar atsevišķu VPN / Starpniekservera lietotni, lai nodrošinātu, ka jūsu apmeklētās vietnes nedarbojas’t atklāt jūsu IP adresi.

No otras puses, ir jāatzīst, ka konfidencialitātes politika ir pārāk maza un ka Gibiru komanda to apgalvo: “dažu kodu dēļ, kas nepieciešami meklēšanas rezultātu API integrācijai un joslas platuma / vietnes veiktspējai, mēs laiku pa laikam varam novērot servera žurnālus.”

Tas nav’t obligāti ir katastrofa no privātuma viedokļa, bet tā’Ir vērts to atcerēties. Tāpat kā nedaudz satraucošais informācijas trūkums par to, kas atrodas aiz Gibiru.

LinkedIn profilā dibinātājs uzskaitīts kā Stīvens Rijs Maršals, taču tas’s viss, ko mēs zinām. Kontaktinformācija ir maza, un citas personas nav’t nosaukts. Tas var būt saprotams organizācijai, kas skaidri cenšas graut valdības pilnvaras, bet tā’s ir neliels izaicinājums parastajiem lietotājiem.

Salīdzinot Gibiru vs DuckDuckGo: vai tas ir īsts konkurents?

Gibiru acīmredzami ir radošs, labi ieprogrammēts meklēšanas rīks, kura sirds šķiet pareizā vietā. Bet kā to salīdzināt ar DuckDuckGo, kas ir galvenā alternatīva cilvēkiem, kuri vēlas migrēt no Google? Ļaujiet’s redzēt.

Gibiru DuckDuckGo
Uzņēmumam, kas pieder Stīvens Rejs Maršals (dibinātājs, atrodas Sanhosē, Kalifornijā) Izpilddirektors / dibinātājs Gabriels Veinbergs ar lielāko riska kapitāla finansējumu un asociācijas ar Apple un Yahoo.
Palaišanas datums 2009. gads 2008. gads
Indeksēto lapu skaits 30 triljoni + (Google plus “cenzētas lapas”) 120 miljoni domēnu (2011. gads)
Dienas vaicājumu skaits nav zināms (daudz mazāk nekā DuckDuckGo) 25 miljoni
Reklāma Jā, bet nav obligāti
Drošības elementi 256 bitu HTTPs šifrēšana, nekāda veida reģistrēšana, sīkdatnes, datu pārdošana, starpniekservera / VPN pievienošanas iespēja, reklāmas izsekošana, stingra apņemšanās ievērot privātumu TOR tiek atbalstīts, nav IP reģistrēšanas vai sīkdatņu, nav mērķtiecīgas reklāmas un nav lietotāju profilu.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =