PureVPN mocīšanai

Honkonga’s PureVPN ir viens no pazīstamākajiem VPN pasaulē. Dibināts 2008. gadā, tas ir paplašinājies visā pasaulē, ieviešot tādus mūsdienīgus jauninājumus kā NAT ugunsmūri un iznīcināšanas slēdži. Bet mēs’jūs šobrīd pārāk neinteresē šīs funkcijas. Tā vietā šajā rakstā tiks apskatīta PureVPN mocīšanas pieredze.


Torrenting VPN bieži var būt Ahileja papēdis gan tāpēc, ka viņi vēlas ierobežot trafiku, kas iet caur viņu serveriem, gan juridisku iemeslu dēļ. Un pat ātri, uzticami pakalpojumu sniedzēji var samazināties, kad runa ir par straumēm. Tātad, vai šis populārais VPN ir viens no labākajiem P2P klientu drošas izmantošanas veidiem? Ļaujiet’s uzzināt.

Brīdinājums!

Torrenting bez VPN ir nepatikšanas

Lai gan vairumā valstu spīdzināšana ir likumīga, ar autortiesībām aizsargāta satura lejupielāde nav. Dons’t pieķerties to darot - izmantojiet VPN!

Saņemiet PureVPN tūlīt ▸

Torrent politika PureVPN: kāda ir viņu pozīcija P2P lejupielādēs?

Labākā vieta, kur sākt, novērtējot jebkuru VPN’Potenciālais potenciāls ir viņu mārketinga materiālos. No pirmā acu uzmetiena PureVPN šeit izskatās daudzsološs ar savu tagu līniju “pasaule’ātrākais VPN.”

Pakalpojumu sarakstā VPN ir savietojams ar (Amazon FireStick, Kodi un PlayStation konsolēm), bet tur’s ne tikai piemin uTorrent vai qBittorrent. Tomēr, ritinot uz leju, lietas izskatās daudz iepriecinošākas. Atšķirībā no dažiem VPN, PureVPN aktīvi reklamē “P2P aizsardzība” pret ļaunprātīgu programmatūru.

Tāpēc tas’Var teikt, ka PureVPN straumējošā nostāja ir tāda, ka P2P lejupielāde ir pareiza. Vismaz uz virsmas. Bet ar kādām īpašām īpašībām VPN piemīt šī pievilcība mocītājiem?

PureVPN torrenta iestatīšanas elementi

PureVPN straumju iestatīšana

Patiesībā šeit ir daudz funkciju, kas aizrauj regulāros torrentu lejupielādētājus. Šeit’s paraugs ko’s piedāvājums:

  • Neierobežots joslas platums

PureVPN solījums “neierobežota datu pārsūtīšana” ar to piemaksu paketēm, kas vienmēr ir galvenā prasība P2P faniem. Tas attiecas gan uz datiem, gan joslas platumu, tāpēc nav ierobežots ne ātrums, ne apjoms.

  • Laba šifrēšana

Šifrēšana ir būtiska drošai pārraidei, un arī PureVPN šeit darbojas diezgan labi, piedāvājot 256 bitu AES šifrēšanu un modernu protokolu, piemēram, OpenVPN, IKEv2 un L2TP / IPSec, izmantošanu..

  • Avārijas poga

Kā minēts iepriekš, PureVPN bija viens no pirmajiem virtuālajiem privātajiem tīkliem, kas ietvēra slepkavas slēdzi. Šis būtiskais rīks pārtrauc jūsu tīmekļa savienojumu, ja VPN kāda iemesla dēļ tiek pārtraukts. Bez tā jūsu IP un DNS informācija uzreiz būtu neaizsargāta pret snooperiem vai hakeriem.

  • Milzīgs ātrums

Ātrums ir nozīmīgs PureVPN pārdošanas punkts. Uzņēmums pārvalda globālo tīklu, kurā ir vairāk nekā 2000 serveru, un P2P lietotājiem sola zibens ātru lejupielādes ātrumu.

  • Drošas norēķinu iespējas

PureVPN piedāvā vienu no plašākajām norēķinu iespējām VPN pasaulē. Ja vēlaties maksāt anonīmi, varat izmantot daudzus kriptovalūtas. Un - kas noteikti nav norma - dāvanu kartes.

Apkopojot šo, tas ir iespaidīgs P2P lejupielādes funkciju komplekts. Kā norāda VPN, viņi to izvirzījuši risināt ISP droseļvārstu, vienlaikus nodrošinot lietotājus’ P2P savienojumi gan no uzraudzības, gan pret ļaunprātīgu programmatūru.

Piedāvā arī VPN 200 serveri ka viņi zvana “īpaši P2P serveri” kuras tiek izmantotas tikai failu koplietošanai. Šī izklausās pēc labas idejas, un vairuma klientu atsauksmes liecina, ka ātruma palielināšana ir reāla. Tomēr zemāk apskatiet dažus šī modeļa kritiskos aspektus.

Vēl jāpiebilst, ka PureVPN ir atrodas Honkongā. Tas’Tā ir laba lieta no PureVPN satraucošās perspektīvas - lai arī Ķīnai Honkongā noteikti ir liela ietekme, viņi’viņi nav pazīstami ar autortiesību likuma ievērošanu.

Kā ir ar PureVPN privātuma ierakstu? Vai tam var uzticēties?

Kaut arī PureVPN torrentu politikas izskatās lieliski uz papīra, tās nozīmētu ļoti maz, ja uzņēmums reģistrētu lietotāju datus vai arī ar lietotāju datu nodošanu tiesībaizsardzības iestādēm būtu kārtībā. Torrenters vienmēr vajadzētu izpētīt, kā VPN apstrādā datu privātumu, un PureVPN nav izņēmums.

Pirmkārt, uzņēmums’s Privātuma politikā tiek apgalvots, ka viņi vispār neuzglabā lietotāju darbību žurnālus. Precīzāk, viņi saka, ka viņi neveic ierakstu par “ko piekļūstat, pārlūkojat, augšupielādējat vai lejupielādējat” un viņi “nevar noteikt, kurā laikā jūs izveidojāt savienojumu ar VPN, ar kuru IP adresi un kuru VPN IP jums tika piešķirts.”

Tomēr tas nav’t attiecas uz bezmaksas PureVPN lietotājiem. Kamēr maksas lietotājiem nav joslas platuma ierobežojumu, ka’tas neattiecas uz bezmaksas lietotājiem. Lai kontrolētu šos ierobežojumus, PureVPN ir jāuzrauga, cik daudz datu patērē katrs lietotājs, kas nozīmē zināmu reģistrēšanu. Tas’Lai arī tas ir diezgan daudz VPN, un nopietnākie P2P lejupielādētāji uzvarēja’Jebkurā gadījumā nedrīkst pieturēties pie bezmaksas pakalpojumiem.

Vai ir bijuši apgalvojumi par PureVPN?’drošības politikas?

Kamēr PureVPN privātuma politika to nedara’Šķiet, ka tajā ir pārāk daudz šķebinošu pārsteigumu, VPN jau agrāk ir saskārusies ar kritiku.

Vispretrunīgāk vērtētā epizode ietvēra amerikāņa, vārdā Ryan Lin, arestu. Linku 2017. gadā arestēja FBI par kiberuzdevumu veikšanu pēc PureVPN informācijas atklāšanas.

Šī lieta kļuva bēdīgi slavena kā VPN piemērs, kas sadarbojās ar valdības aģentūrām. Vairāk satriecoši šī pārbaudījuma aspekti bija tas, ka šī bija ārvalstu valdības aģentūra un ka PureVPN bija informācija, ko sniegt.

Ņemot to vērā, VPN, iespējams, būtu daudz mazāk ieinteresēts nodot informāciju, ja tas būtu ar straumēm saistīts gadījums. Galu galā Lina’Iespējamie pārkāpumi bija saistīti ar nevainīgas personas dzīves sagraušanu, nevis ar autortiesībām saistītus jautājumus.

Vai ir bijusi kritika par PureVPN torrenta iestatīšanu?

Linas lieta apkopoja virsrakstus, taču mocītājiem, iespējams, būs vairāk satraucošas informācijas. Piemēram, daži recenzenti ir ieviesuši PureVPN, veicot dažus testus, atrodot IP un DNS noplūdes.

Pastāv arī problēmas ar PureVPN torrenting bloķēšanu daudzos serveros. Kritiķi ir ierosinājuši, ka “optimizēti P2P serveri” minēts PureVPN’Mārketinga materiāli ir aizsegs torrenteru novirzīšanai uz otrās klases serveriem. Daži VPN ierobežo arī P2P lejupielādi, taču lietotājiem ir ierobežotā skaitā vieglāk atrast pēc iespējas ātrāku P2P serveri. PureVPN to nedara’nepiedāvā šo pakalpojumu.

Vēl viena torrenteru problēma ir Socks5 starpniekservera trūkums.

Vēl viena torrenteru problēma ir Socks5 starpniekservera trūkums. Šis starpniekservera pakalpojums lietotājiem ļauj nodalīt savu P2P trafiku no citām tiešsaistes darbībām un padara vienkāršu P2P klientu saistīšanu ar VPN. Socks5 ir standarta, kaut arī nebūtiska, funkcija torrent draudzīgiem VPN.

Socks5 pievilcība ir tāda, ka tā nodrošina augstu anonimitātes pakāpi un nodrošina ļoti ātru ātrumu - un straumnieki bieži novērtē iespēju izvēlēties to izmantot.

Kā izveidot PureVPN torrenting konfigurāciju

purevpn torrenting konfigurācija

Lai gan PureVPN torrent paketē ir dažas nepilnības, tā’Joprojām ir iespēja apsvērt iespēju P2P faniem. Bet cik viegli ir konfigurēt ar populāriem torrent klientiem, piemēram, uTorrent?

Faktiski PureVPN konfigurēšana straumēm ir salīdzinoši vienkārša:

  1. Lejupielādējiet un instalējiet PureVPN klientu un iegādājieties kādu no viņu apmaksātajiem VPN plāniem (nevis bezmaksas pakalpojumu)..
  2. Ielādējiet VPN klientu un izvēlieties “Iestatījumi” izvēlne augšējā labajā stūrī.
  3. Nākamajā ekrānā izvēlieties “Atlasiet režīmu.”
  4. Tagad ritiniet izvēlni uz leju un izvēlieties “Failu koplietošana”. Blakus izvēlētajai opcijai vajadzētu parādīties zaļai ķeksītei.
  5. Kad tas’darīts, noklikšķiniet “Atpakaļ.” Galvenajā pieteikšanās ekrānā izvēlieties valsti, kurā izvēlēsities’vēlētos izveidot savienojumu ar PureVPN pakalpojumu un aktivizēt to. Jūsu savienojums ir jāoptimizē straumēm.

Pirms sākat lejupielādēt torrentus, tas’vienmēr ieteicams, lai jūsu IP adrese būtu anonīma. Labākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot tādus specializētus rīkus kā IPMagnet.

Kad jūs tur nokļūsit, noklikšķiniet uz saites ar nosaukumu “Pievienojiet šo magnēta saiti lejupielādēm”, un tam vajadzētu sākties jūsu torrent klientā. Lejupielādējot testa magnētu, IPMagnet lapā jums vajadzētu redzēt savu IP. Un tai vajadzētu būt citai nekā jūsu reālā IP adrese.

Vēl viens ērts rīks ir DoILeak, kas jums sniedz tūlītēju nolasījumu par DNS noplūdēm. Ja tas kaut ko atrod, kamēr jūs mocaties, jūsu VPN nav’t dara savu darbu.

Secinājums: vai PureVPN ir straumju debesis vai elle?

PureVPN ir stabils līdzeklis mocīšanai, taču tas tā ir’s tālu no labākajiem apkārt. Tam ir augsta šifrēšanas, maksāšanas iespēju, neierobežota joslas platuma, lietošanas vienkāršības un tādu funkciju kā nogalināšanas slēdzis rezultāts. Dažos serveros ātrums var būt ļoti iespaidīgs.

Tomēr nedaudz satraucošs ir Socks5 starpniekservera trūkums, P2P novirzīšana uz relatīvi maz serveriem un šaubas par privātumu. Kopumā tas’ir vērts izmēģināt un var piedāvāt jums nepieciešamās funkcijas. Bet esiet gatavi meklēt citur labāku sniegumu.

Ieteicamais teksts:

PureVPN pārskats

Labākie torrentinga VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 + = 74

map