PureVPN izmēģinājums

PureVPN noteikti ir pasaules vidū’s VPN elite. Ja plānojat aizsargāt datoru vai viedtālruni pret tiešsaistes draudiem, tas varētu būt ideāls rīks.


Bet kā jūs varat pateikt, vai tas tā ir? Vienkārši - izmēģiniet to.

Vai pastāv bezmaksas PureVPN izmēģinājuma versija, vai lietotājiem par to būs jāmaksā?

Pirms iedziļināties detaļās, ir jāpaskaidro viena lieta. PureVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju viņu VPN klienta versiju vai arī noņemtu versiju.

Tā vietā klientiem būs jāizņem apmaksāts abonements, izmantojot vēlamo maksājuma veidu, jāielādē klients un pēc tam jāpieprasa atmaksa, ja PureVPN’t neatbilst viņu standartiem.

Tomēr PureVPN to nedara’t neveic kompensācijas par izmēģinājuma paketes parasto daļu. Lielāko daļu laika jūsu abonēšanas maksa būs “neatgriezeniski.” Neskatoties uz to, ja varat’Ja pieteikšanās notiek vai ātrums ir pārāk lēns, lai VPN izmantotu pareizi, uzņēmums gandrīz vienmēr nodrošinās atmaksu.

Kāpēc PureVPN izvēlējās šo ceļu? Pēc uzņēmuma domām, iemesls ir vienkāršs: bezmaksas VPN parasti tiek finansēti no reklāmām, un tiem trūkst galveno funkciju. PureVPN vēlējās, lai lietotāji parauga pilnu funkciju klāstu, kas viņiem patiks ar komerciālo versiju, tā vietā, lai maldinātu klientus ar blāvu atdarinājumu.

Tātad jūs varat redzēt, no kurienes viņi nāk. Uzņēmums nav’t saturu, lai piedāvātu daļēju iespaidu par to, ko var paveikt VPN. Viņi vēlas parādīt tās dažādās platformas, ātrumu, servera izvēli un drošības funkcijas.

Kā jūs sākat PureVPN izmēģinājumu?

Tagad, kad mēs’Es to dabūju no ceļa, ļaujiet’s jāskatās, kā panākt PureVPN izmēģinājumu. Kā mēs atzīmējām iepriekš, lietotājiem pirms PureVPN klienta lejupielādes būs jāsniedz daži maksājuma dati. Tātad, ja jūs aren’ja jūs riskējat identificēt sevi ar maksājuma metodi, iespējams, būs jāmeklē citur.

Ja esat laimīgs turpināt darbu, dodieties uz maksājumu lapu un izvēlieties 3 dienu izmēģinājumu. Tā nevajadzētu’t maksā daudz vairāk nekā pāris dolāru.

Viena no lieliskajām lietām, kas saistīta ar PureVPN, ir tās atbalstīto maksāšanas metožu klāsts. Jūs don’Jums nav jānodod kredītkartes dati. Tā vietā jūs varat maksāt, izmantojot PayPal, Alipay, Skrill, dažādas kriptovalūtas, kā arī dažādas dāvanu kartes.

Tam vajadzētu nodrošināt jūsu anonimitāti - lai arī šajā ziņā neviens maksājumu portāls nav 100% drošs. Un jūs’Jums būs jāsniedz arī e-pasta adrese. Tas tā nav’t nav jābūt saistītām ar jūsu vārdu, taču tas ir svarīgi, lai lejupielādētu klientu.

Kad tas’darīts, nospiediet Maksājiet pogu, un jūs’Tiks izveidots ar PureVPN kontu.

Kas notiek, ja jūs don’t atcelt izmēģinājumu, pirms nav pagājušas 3 dienas?

Izmantojot dažus VPN, pirms izbaudīt izmēģinājuma perioda priekšrocības, jums ir jāreģistrējas ilgtermiņa plānā. Tas’PureVPN tas nav.

Viens no PureVPN raksturīgajiem aspektiem ir tas, ka 3 dienu izmēģinājuma periods ir regulārs apmaksāts abonements. Jūs iegādājaties kontu 3 dienu periodam, lejupielādējat klientu un aktivizējat VPN.

Kad 3 dienas ir beigušās, tur’nav pienākuma iegādāties ilgāku abonēšanas periodu, un PureVPN uzvarēja’t automātiski pārtrauc jūsu abonementu, ja neizdodas atcelt.

Tas’Tas ir lielisks veids, kā organizēt VPN izmēģinājumu - izvairoties no lielu maksājumu riska, ko neveicāt’t ir plānot.

Ko piedāvā PureVPN??

Pirms maksājuma pabeigšanas tas tiek veikts’Ir vērts izpētīt dažas funkcijas (un potenciālos trūkumus), kas saistītas ar PureVPN. Atcerieties, ka apkārt ir daudz izcilu VPN, un PureVPN ir tikai viena no elites grupām. Labākas iespējas var atrast citur, tāpēc noteikti salīdziniet funkcijas un izmantojiet sev piemērotāko:

  • Šifrēšana - PureVPN izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, kas pasargā jūsu tīmekļa trafiku aiz praktiski nepiesūcamas sienas. Neviens kibernoziedznieks vai valsts aģentūra nevarēs snoopāt par jūsu darbībām ar instalēto VPN.
  • Liels tīkls - VPN serveru skaits ir galvenais tā ātrumu un atbloķēšanas potenciālu noteicošais faktors. PureVPN šeit darbojas labi, piedāvājot vairāk nekā 2000 serverus masveida 140 valstīs. Tas arī padara to par labu ceļotājiem. Lai kur jūs dotos, vajadzētu būt ātram vietējam serverim.
  • Specializētie P2P serveri - Daži VPN ir naidīgi pret straumēm, taču PureVPN nav’t viens no šiem uzņēmumiem. Tā vietā tas uztur specializēto P2P serveru portfeli, kas atrodas P2P draudzīgās jurisdikcijās. Tik drošai mocīšanai ar PureVPN visu laiku jābūt iespējamai.
  • Pārlūka paplašinājumi - izmantojot PureVPN Chrome un Firefox pārlūka paplašinājumus, jūs varat implantēt VPN aizsardzību pārlūkprogrammā. Tādā veidā, sērfojot tīmeklī, jūs uzvarējāt’Nav nepieciešams atcerēties, ka katru reizi jāielādē VPN klients.
  • Netflix atbloķēšana - tādu atbloķēšanas pakalpojumu kā Netflix ir galvenais iemesls VPN izmantošanai, un PureVPN šajā ziņā darbojas ļoti labi. Lai kur jūs dotos, jums vajadzētu būt iespējai strādāt apkārt ģeofiltriem, atraisot maksimāli daudz filmas un TV satura.
  • 31 dienu naudas atdošanas garantija - nav piemērojams 3 dienu izmēģinājumam.
  • Ātrums - PureVPN ir spēcīga ātruma reputācija. Apvienojumā ar lielo serveru tīklu tas padara to par piemērotu gan straumēšanai, gan straumēšanai.
  • Plaša protokola izvēle - tuneļošanas protokoli ir galvenā infrastruktūra, kas VPN darbosies, un ir vairāki no kuriem izvēlēties. Tas, kuru izvēlaties, mainīs jūsu savienojuma drošību un ātrumu, un labie VPN nodrošina iespēju pielāgot izmantotos protokolus. Tas’Tas noteikti attiecas uz PureVPN, kas rūpējas OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP un IKEv2.
  • Lieliska platformu izvēle - Jūs varat lejupielādēt PureVPN klientu vietnei Windows, MacOS, Android, iOS un kā Chrome vai Firefox paplašinājumi. Tur’s ir arī īpaša versija, kurā instalēt maršrutētāji, veltīts Kodi papildinājums (nevis kaut kas tu’Visu laiku atradīsit VPN) un pat iespējas Amazon Firestick lietotājiem. Tātad visi būtu jāsedz.

Kā ar negatīviem? Vai ir kādas problēmas ar PureVPN lietošanu??

Šīs ir dažas diezgan iespaidīgas iespējas, taču vai ir kādi trūkumi?

Agrāk ir bijuši apgalvojumi par IP un DNS noplūdi, lietojot PureVPN. Tātad, lejupielādējot PureVPN izmēģinājumu, vienmēr izmantojiet tādu rīku kā IPLeak, lai pārliecinātos, ka jūsu identitāte tiek aizsargāta.

Privātums ir vēl viena joma, par kuru ir radušās šaubas. Kamēr PureVPN apgalvo, ka darbojas saskaņā ar “bez reģistrēšanās” politika, sīkāka informācija par viņu konfidencialitātes politiku liek domāt, ka tas tā nav’t pilnīgi ūdensnecaurlaidīgs. Vēl svarīgāk ir tas, ka PureVPN jau iepriekš ir devis iestādēm datus par lietotājiem, pilnībā atceļot viņu prasības.

Izmēģiniet PureVPN pats un pieņemiet apzinātu lēmumu

Dienas beigās vienīgais veids, kā droši zināt, vai PureVPN ir VPN jums, ir spēlēties ar klientu. Ja konstatējat, ka ātrums ir labs, varat piekļūt tiešsaistes pakalpojumiem, kurus regulāri izmantojat, un tādi nav’Ja rodas problēmas ar IP / DNS noplūdēm, jūs varētu būt uz pareizā ceļa.

Bet ja nē, tad don’t jāuztraucas. No NordVPN līdz AstrillVPN ir daudz konkurentu, kas atbilst PureVPN. Viņi bieži ļauj jums izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas. Tāpēc iepērieties un atrodiet pareizo drošības risinājumu.

Ieteicamais lasījums:

PureVPN pārskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 12