محاکمه PureVPN

PureVPN قطعاً در بین جهان قرار دارد’نخبگان VPN. اگر قصد دارید از رایانه یا تلفن هوشمند خود در برابر تهدیدات آنلاین محافظت کنید ، این می تواند ابزار ایده آل باشد.


اما چگونه می توانید بگویید که آیا این مورد است؟ ساده - امتحان کنید.

آیا یک آزمایش رایگان PureVPN وجود دارد یا کاربران مجبور به پرداخت آن هستند?

قبل از اینکه وارد جزئیات شویم ، یک چیز باید روشن شود. PureVPN یک آزمایش آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد نسخه سرویس گیرنده VPN یا نسخه سلب شده یا نسخه دیگری از آن حذف شده است.

درعوض ، مشتریان مجبورند از طریق روش پرداخت ترجیحی خود ، اشتراک پولی را دریافت کنند ، مشتری را بارگیری کنند ، در صورت عدم استفاده PureVPN ، درخواست بازپرداخت می کنند.’مطابق با استانداردهای آنها.

با این حال ، PureVPN نمی کند’بازپرداخت را به عنوان یک قسمت معمول از بسته آزمایشی انجام می دهد. بیشتر اوقات ، هزینه اشتراک شما خواهد بود “غیر قابل برگشت.” با این وجود ، اگر می توانید’وارد شوید ، یا اینکه سرعت استفاده خیلی مناسب از VPN بسیار کند است ، شرکت تقریباً همیشه بازپرداخت را تأمین می کند.

چرا PureVPN این مسیر را انتخاب کرده است؟ طبق گفته این شرکت ، دلیل ساده است: VPN های رایگان تمایل به تأمین مالی دارند و فاقد ویژگی های کلیدی هستند. PureVPN از کاربران می خواست به جای فریب مشتریان با یک تقلید کم رنگ ، طیف کاملی از ویژگی های مورد نظر خود را با نسخه تجاری از آن استفاده کنند..

بنابراین می توانید ببینید که از کجا می آیند. شرکت نیست’برای ارائه تصور جزئی از کاری که VPN آن می تواند انجام دهد ، محتوا را ارائه دهید. آنها می خواهند سیستم عامل های مختلف ، سرعت ، انتخاب سرور و ویژگی های امنیتی آن را به نمایش بگذارند.

چگونه یک آزمایش PureVPN را شروع می کنید?

حالا که ما’این را از راه خارج کردم ، بگذارید’نگاهی به نحوه دستیابی به محاکمه PureVPN دارد. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، کاربران باید قبل از بارگیری مشتری PureVPN ، جزئیات پرداخت را ارائه دهند. بنابراین اگر شما aren نیستید’خوشحال می شوید که از طریق روش پرداخت خود را شناسایی کنید ، ممکن است لازم باشد در جای دیگری جستجو شود.

اگر از ادامه کار خوشحال هستید ، به صفحه پرداخت بروید و محاکمه 3 روزه را انتخاب کنید. لازم نیست’هزینه بیش از چند دلار است.

یکی از موارد بسیار جالب در مورد PureVPN ، طیف وسیعی از روش های پرداختی که از آن پشتیبانی می کند. شما نمی’لازم است اطلاعات کارت اعتباری خود را تحویل دهید. در عوض ، شما می توانید از طریق پرداخت PayPal ، Alipay ، Skrill ، ارزهای مختلف رمزپایه و همچنین انواع کارتهای هدیه.

این باید ناشناس بودن شما را تضمین کند - اگرچه هیچ پورتال پرداختی از این نظر 100٪ ایمن نیست. و شما’باید یک آدرس ایمیل نیز ارائه دهید این نمیخواد’باید به نام شما پیوند داده شود ، اما برای بارگیری مشتری بسیار ضروری است.

وقتی که’انجام شد ، فشار دهید پرداخت دکمه ، و شما’با یک حساب PureVPN تنظیم می شوید.

اگر اهدا نکنی چه اتفاقی می افتد’دادگاه را قبل از پایان 3 روز کنسل کنید?

با برخی از VPN ها ، شما باید برای یک برنامه بلند مدت ثبت نام کنید تا بتوانید از مزایای یک دوره آزمایشی بهره مند شوید. این’در مورد PureVPN اینگونه نیست.

یکی از جنبه های بارز PureVPN این است که دوره آزمایشی 3 روزه یک اشتراک پولی معمولی است. شما برای مدت 3 روز یک حساب خریداری می کنید ، مشتری را بارگیری می کنید و VPN را آتش می زنید.

وقتی 3 روز تمام شد ، آنجا’هیچ تعهدی برای خرید یک دوره اشتراک طولانی تر نیست و PureVPN برنده شد’در صورت عدم موفقیت در لغو اشتراک ، به طور خودکار اشتراک خود را جمع کنید.

این’یک راه عالی برای سازماندهی یک محاکمه VPN - جلوگیری از خطر پرداخت های بزرگی که انجام دادید’منظورم از برنامه ریزی است.

PureVPN چه پیشنهادی دارد?

قبل از نهایی کردن پرداخت ، آن را انجام دهید’ارزش اجرای چندین ویژگی (و اشکالاتی بالقوه) مرتبط با PureVPN را دارد. به یاد داشته باشید ، بسیاری از VPN های عالی در اطراف وجود دارند ، و PureVPN فقط یکی از نخبگان است. ممکن است در جاهای دیگر گزینه های بهتری پیدا کنید ، بنابراین حتماً ویژگی های خود را با یکدیگر مقایسه کرده و بر روی گزینه هایی که برای شما کار می کند تنظیم کنید:

  • رمزگذاری - PureVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، که از ترافیک وب شما در پشت یک دیوار تقریبا غیرقابل نفوذ محافظت می کند. با این VPN نصب شده ، هیچ یک از مجرمان سایبری یا آژانس های دولتی نمی توانند فعالیت شما را تحت تأثیر قرار دهند.
  • شبکه بزرگ - تعداد سرورهای VPN تعیین کننده اصلی سرعت و پتانسیل رفع انسداد آن است. PureVPN در اینجا بسیار خوب عمل می کند ، و ارائه بیش از 2،000 سرور در 140 کشور عظیم. همین امر باعث می شود گزینه مناسبی برای مسافران باشد. هر کجا که بروید ، باید یک سرور محلی سریع وجود داشته باشد.
  • سرورهای اختصاصی P2P - برخی از VPN با تورنت خصمانه هستند ، اما PureVPN نیست’یکی از این شرکتها در عوض ، این مجموعه ای از سرورهای تخصصی P2P را در اختیار دارد که در حوزه های دوستانه P2P قرار دارند. بنابراین تورنت ایمن با PureVPN باید در همه زمان ها امکان پذیر باشد.
  • برنامه های افزودنی مرورگر - با پسوندهای مرورگر PureVPN Chrome و Firefox ، می توانید محافظت از VPN را در داخل مرورگر خود قرار دهید. به این ترتیب ، وقتی در وب گشت و گذار می کنید ، برنده شدید’لازم است به یاد داشته باشید بار دیگر مشتری VPN را بارگیری کنید.
  • رفع انسداد Netflix - رفع انسداد خدمات مانند Netflix دلیل اصلی استفاده از VPN است و PureVPN در این زمینه خیلی خوب عمل می کند. هر کجا که بروید ، باید بتوانید در اطراف ژئوفیلترها کار کنید ، و حداکثر مقدار محتوای فیلم و تلویزیون را از بین نبرید.
  • 31 روز ضمانت برگشت پول - برای محاکمه 3 روزه کاربرد ندارد.
  • سرعت - PureVPN از سرعت بالایی برخوردار است. هنگام ترکیب با شبکه سرور بزرگ ، این باعث می شود هم برای جریان و هم برای تورنت مناسب باشد.
  • انتخاب پروتکل گسترده - پروتکل های تونل زنی زیرساخت های کلیدی است که باعث می شود VPN ها کار کنند ، و تعدادی از آن ها انتخاب شده است. کدام یک را انتخاب می کنید امنیت و سرعت اتصال شما را تغییر داده و VPN های خوب زمینه ای را برای سفارشی کردن پروتکل های مورد استفاده شما فراهم می کنند. این’قطعاً این مورد با PureVPN رخ می دهد ، که به دنبال آن است OpenVPN ، PPTP ، L2TP ، SSTP و IKEv2.
  • انتخاب عالی سیستم عامل ها - می توانید مشتری PureVPN را بارگیری کنید Windows ، MacOS ، Android ، iOS و به عنوان افزونه Chrome یا Firefox. آنجا’نسخه ویژه ای نیز برای نصب دارد روترها, اختصاصی کد افزودنی (نه چیزی که تو هستی’شما تمام وقت را با VPN ها پیدا خواهید کرد) ، و حتی گزینه هایی را برای آمازون فیرستتیک کاربران بنابراین همه باید تحت پوشش قرار گیرند.

در مورد منفی ها چطور؟ آیا در استفاده از PureVPN مشکلی وجود دارد?

اینها برخی از ویژگیهای بسیار چشمگیر هستند ، اما اشکالاتی هم وجود دارد?

در گذشته ، در هنگام استفاده از PureVPN اتهاماتی مبنی بر نشت IP و DNS وجود داشته است. بنابراین وقتی محاکمه PureVPN را بارگیری می کنید ، همیشه از ابزاری مانند IPLeak استفاده کنید تا از هویت شما محافظت کنید.

حریم خصوصی حوزه دیگری است که شبهات در آن ایجاد شده است. در حالی که PureVPN ادعا می کند تحت یک “بدون ورود به سیستم” خط مشی ، جزئیات سیاست حفظ حریم خصوصی آنها حاکی از این است که این چنین نیست’کاملا ضد آب مهمتر از همه ، PureVPN در گذشته داده های کاربر را به مقامات داده است و ادعاهای آنها را کاملاً باطل می کند.

PureVPN را برای خودتان امتحان کنید و داوری آگاهانه بگیرید

در پایان روز ، تنها راه برای اطمینان از اینکه PureVPN VPN برای شماست این است که با مشتری کار کنید. اگر متوجه شدید سرعت بسیار خوبی است ، می توانید به سرویس های آنلاین که مرتباً از آنها استفاده می کنید ، دسترسی پیدا کنید و هیچ جای دیگری وجود ندارد’در مورد نشت IP / DNS مشکلی ندارید ، می توانید در مسیر صحیحی قرار بگیرید.

اما اگر نه ، دان’نگران باشید از NordVPN تا AstrillVPN ، رقبای زیادی وجود دارند که با PureVPN مطابقت دارند. و آنها غالباً به شما اجازه می دهند خدمات آنها را رایگان امتحان کنید. بنابراین در اطراف خرید و راه حل امنیتی مناسب را پیدا کنید.

خوانده شده توصیه می شود:

بررسی PureVPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =