ProtonVPN operētājsistēmai Android

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs varētu vēlēties sākt lietot VPN operētājsistēmā Android. Galu galā daudzi no mums staigā ar Android tālruņiem kabatā, pastāvīgi sūtot un saņemot datus. Daudziem cilvēkiem ir arī ieradums pārbaudīt bankas kontu, atrodoties ārpus mājas un apmēram.


Lai arī mobilā sakaru paplašināšana ļāva šo ērto realitāti padarīt iespējamu, tā tomēr nenotiek’t nenāk bez trūkumiem. Pārbaudot savu bankas kontu publiski, it īpaši, izmantojot wifi, bez jebkāda veida aizsardzības, jūs varat nonākt nopietnu nepatikšanu. Jums varētu būt nozagta jūsu identitāte vai iztukšots jūsu bankas konts.

Lai samazinātu šīs briesmas, ir ļoti ieteicams izmantot virtuālo privātuma tīklu. Šie pakalpojumi ir paredzēti, lai tuneļotu jūsu interneta trafiku, izmantojot patentētu savienojumu, ļaujot nodrošināt lielāku privātumu un kontroli, pārbaudot tālruni publiski..

Viena no vadošajām Android iespējām ir ProtonVPN. Šis pakalpojums nodrošina izcilu drošību un funkcionalitāti par saprātīgu cenu. Tas ir gan efektīvs, gan ērti lietojams.

ProtonVPN

ProtonVPN logotips

Proton ir uzticams VPN pakalpojums, kas atrodas Ženēvā, Šveicē. Klients izmanto AES-256 bitu šifrēšanu caur OpenVPN protokolu - kombināciju, kas ir nozares standarts un tiek uzskatīta par diezgan drošu. Viņiem ir arī pienācīgi uzticama politika bez reģistrēšanās, kurā viņi reģistrē tikai laika spiedogus no lietotāja piekļuves.

Pirmais, kas patīk Protonam, ir jurisdikcija. Šveicē nav stingru likumu, kas regulētu VPN pakalpojumu izmantošanu, un faktiski viņiem ir plaši likumi, kas aizsargā tās pilsoņu un uzņēmumu privātuma tiesības. Turklāt viņi atrodas arī ārpus četrpadsmit acu jurisdikcijas, kas nozīmē, ka Šveices valdība un LEA nedalīsies ar Proton datiem ar citām valstīm.

Vēl viena lieliska lieta ir tā, ka, tā kā uzņēmums neveic žurnālus par faktisko informāciju vai identifikatoriem, ko izmanto tā klientu bāze, viņi uzvarēja’nav jāizpilda LEA vai valdības aģentūru pieprasījumi nodot jūsu datus. Tā kā nav ko izsekot, tad tur’s nav ko nodot.

Tad tur’s izrāde. Ļaujiet’s apskatīsim dažus ātruma testa rezultātus:

Sākotnējais interneta ātruma tests

Tagad ļaujiet’apskatīsim, kā savienojums caur Protonu ietekmēja manu ātrumu:

Ātrums, izmantojot ProtonVPN

Kā redzat, caur Protonu bija tikai minimāls palēninājums pretstatā manam kailajam savienojumam. Šis ir lielisks ātruma testa rezultāts, un, lai arī jūsu īpašie rezultāti var atšķirties, savienojot ar serveri, kas atrodas tuvu jums, vajadzētu iegūt līdzīgu ātrumu, kāds parādīts iepriekš.

Tagad, runājot par Android ierīcēm, ir dažas lietas, kuras mēs vēlamies pievērst uzmanību un kuras var izveidot vai sabojāt VPN pakalpojumu. Tāpat kā jebkurai patentētai ierīcei, arī Android tālruņiem ir īpaša programmatūra un aparatūras informācija, kas tos padara piemērotus noteikta veida pakalpojumiem salīdzinājumā ar citiem.

Pirmā svarīgā lieta, kas jāzina visiem Android lietotājiem ar VPN: lielākajā daļā Android VPN lietotņu nav iekļauta nogalināšanas slēdža funkcionalitāte. Nogalināšanas slēdža funkcija automātiski pārtrauks savienojumu VPN kļūmes gadījumā. Ja jūsu VPN pēkšņi pārtrauks darboties, jūsu turpinātais savienojums netiks aizsargāts un, iespējams, atklāt jūsu identitāti un pārlūkošanas aktivitātes.

Nogalināšanas slēdzis novērš to, iznīcinot savienojumu, ja rodas kļūda VPN. Lai gan lielākajā daļā Android VPN lietotņu nav iekļauts noteikts nogalināšanas slēdzis, pašā Android OS ir ietverta slēdzim līdzīga funkcija ar nosaukumu “Vienmēr ieslēgts VPN.” Izmantojot šo funkciju, varat konfigurēt savienojuma pārtraukšanu gadījumā, ja neizdodas VPN savienojums. Tas ļaus jūsu ierīcei simulēt slepkavības slēdzi un turpinās aizsargāt trafiku gadījumā, ja VPN pārstāj darboties.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka, lai lejupielādētu lietotni Play veikalā, būs nepieciešams google konts, kas saistīts ar jūsu ierīci. Ja tas attiecas uz jums drošības apsvērumiem, jūs, iespējams, vēlēsities izveidot piekļuves kontu, lai reģistrācija būtu privāta.

Visas ProtonVPN lietotnes ir atvērtā koda

Nesen ProtonVPN spēra svarīgu soli, lai nodrošinātu lielāku pārredzamību un drošību tā lietotājiem. Tagad visas ProtonVPN lietotnes ir atvērtā koda.

Šis atjauninājums nozīmē, ka VPN lietotāji var justies drošāk, pārlūkojot internetu. Pēc uzņēmuma domām, šis lēmums bija “nākamais dabiskais solis” pildot savu uzdevumu padarīt pārlūkošanu pēc iespējas drošāku.

ProtonVPN Android ierīcēm: cenu noteikšana

Pēdējā lieta, kas mums būtu jāpārskata, ir cena. Tas būs lielais punktu lielam skaitam lietotāju, jo nav jēgas aizsargāt savu trafiku, ja jums tas ir jālauž banka. ProtonVPN ir diezgan vienkārša cenu struktūra, kas ir diezgan saprātīga, ņemot vērā pakalpojuma veiktspēju un funkcionalitāti:

Surfshark cenu plāni

Kā redzat, cenas ir ļoti saprātīgas. Viņu “labākais piedāvājums” maksā USD 10 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Tas pamatā ir nozares standarts, runājot par vidēja cenu plāna izstrādi. Tā’Tas ir nedaudz lētāk nekā vidēji, un cena kļūst labāka, ja apņematies pilnu gadu, nevis mēnesi.

Tur’s ir arī lieliska bezmaksas versija, kas piedāvā ierobežotu servera izvēli un tādējādi, iespējams, mazāku ātrumu, kā arī mazāk funkciju, taču citādi ir ļoti saprātīga.

Plusi & mīnusi ProtonVPN operētājsistēmai Android

Visa šī informācija teorētiski ir laba un laba, taču tā nav’t nenozīmē daudz, neapsverot daļu no tā kontekstā. Lai redzētu, kur ProtonVPN atrodas salīdzinājumā ar citiem VPN pakalpojumiem, ļaujiet’apskatīsim dažas priekšrocības un trūkumus, ko nodrošina ProtonVPN:

Plusi:

  • Pieejama bezmaksas versija
  • Lielisks sniegums
  • Cieta drošība
  • Laba jurisdikcija
  • Viegli izmantot
  • Konkurētspējīgas cenas
  • Kill-switch funkcionalitāte ir pieejama, izmantojot Android iestatījumus

Mīnusi:

  • ProtonMail plāns ir dārgs
  • Mazāk serveru atrašanās vietu nekā konkursā
  • Nav vietējās nogalināšanas slēdzis (tipiski operētājsistēmai Android)

Tātad, kā redzam, detaļas ir diezgan sajauktas. Lai gan ir daži ļoti labi punkti pro kategorijā, ir arī daži mīnusi kas dažiem lietotājiem varētu būt milzīgs satricinājums. Tomēr reālā ņemšana šeit ir tāda, ka vissvarīgākās funkcijas (ātrums, drošība, privātums un cena) ir vairāk vai mazāk konkurētspējīgas salīdzinājumā ar konkurenci. Faktiski Proton pat dažās no šīm kategorijām izdodas pārspēt dažus plaši pazīstamus VPN pakalpojumus.

Kā instalēt un lietot ProtonVPN operētājsistēmā Android

Tāpat kā lielākajā daļā Android lietotņu, arī instalēšana un lietošana ir diezgan vienkārša. Lai sāktu darbu ar Proton, vispirms vēlēsities reģistrēt kontu. Dons’neuztraucieties, jūs uzvarējāt’t nav jāsniedz visa identifikācijas vai maksājuma informācija, kas nav e-pasta adrese.

Vienkārši noklikšķiniet uz Pierakstīties pogu ProtonVPN mājaslapas augšējā labajā stūrī, lai reģistrētu savu kontu. Vienreiz tu’atkārtoti reģistrējoties, savā Android ierīcē varat pāriet uz Google Play veikalu, lai lejupielādētu un instalētu klientu. Šis ir vienkāršs un pazīstams process, ar kuru lielākajai daļai Android lietotāju nevajadzētu būt problēmu.

Vienreiz tu’Ja esat piekļuvis klientam, redzēsit serveru sarakstu:

ProtonVPN serveru saraksts

Vienkārši noklikšķiniet uz vietas, kuru vēlaties izmantot, un noklikšķiniet uz “savienot” kad tas tiek prasīts. Jūs izveidosit savienojumu caur jūsu izvēlēto serveri un tiksit galā ar šo lietotāja saskarni:

ProtonVPN Canada serveri

Interfeiss ir ļoti labi izstrādāts. Tas nav’Pārāk spilgts, tajā ir skaidras vajadzīgo funkciju pogas, un tas pat sniedz zināmu savienojuma statistiku gadījumam, ja vēlaties sekot savam savienojumam pašā lietotnē. Kā mēs jau teicām iepriekš, tas viss ir ļoti vienkārši un nevajadzīgi’t nevienam sagādāt nepatikšanas.

Grunts līnija

ProtonVPN mājas lapas ekrānuzņēmums

ProtonVPN ir lieliska izvēle Android lietotājiem un spēcīgs kandidāts pievienoties labāko Android VPN rindām. Tas aizņem kompetentu veiktspējas un cenas vidusceļu ar lielu funkcionalitāti, lai apmierinātu pat viskritiskākos interneta privātuma speciālistus. Lai gan tas tā nav’t neietver nogalināšanas slēdža funkcionalitāti, vienmēr ieslēgts VPN līdzeklis operētājsistēmā Android var simulēt šo funkciju un aizsargāt jūsu trafiku. Izmēģiniet šo vienu un ļaujiet mums uzzināt, kā jūs gatavojaties!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 34