NordVPN operētājsistēmai Linux – kā lietot NordVPN vietējo Linux lietotni?


Kad mēs dzirdam par Linux, mums ir tendence šo operētājsistēmu saistīt ar geeks, kodētājiem un drošības līmeņa informētiem pro līmeņa datorlietotājiem. Mēs varbūt pat uzzīmējam puisi ar brillēm, iespējams, kazu un rūtainu kreklu. Stereotipizēšana - mums tas kopumā ir diezgan labi, vai ne? Tomēr patiesība ir tāda, ka Linux ir kļuvis daudz populārāks par Windows arvien pieaugošai lietotāju kopienai; un ne tikai IT ekspertiem. Droši vien tāpēc beidzot ir vietējā NordVPN Linux lietotne aizsargāt Linux lietotājus tāpat kā citas platformas. Jūs varat atvadīties no apgrūtinošajām manuālajām konfigurācijām.

Iegūstiet visu, izmantojot vienu no labākajiem VPN nozarē. Izmantojiet NordVPN priekšrocības’Masveida serveru saraksts, nevainojams privātuma ieraksts un ūdensnecaurlaidīgi drošības elementi - tas viss ir tikai no 3,49 USD / mēnesī. Iegūstiet NordVPN

Linux ir pāris variantu, piemēram, Ubuntu, Linux Mint un Debian. Bet tie visi būtībā ir vienādi, ja runājam par drošību, ātrumu un datu vākšanas trūkumu par lietotāju. Citiem vārdiem sakot, ir daudz privāti un drošāk izmantot Linux OS nekā Windows. Tomēr, pievienojot vienādojumam NordVPN Linux, jūs varat piedzīvot labākā iespējamā kombinācija, lai paliktu anonīmi un droši tiešsaistē neatkarīgi no tā, ko varat darīt virtuālajā valstībā.

Pirms mēs izskaidrojam, kā instalēt un izmantot NordVPN operētājsistēmai Linux, ļaujiet’redz, ko tas var piedāvāt.

Ko piedāvā NordVPN Linux

Tur nav’Pārāk daudz VPN pakalpojumu, kas var lepoties ar īpašu Linux lietotni. NordVPN savulaik piedāvāja OpenVPN manuālu konfigurēšanu operētājsistēmā Linux, kas bija samērā apgrūtinošs process, kas jāievēro, un tas noteikti nav tik ērti kā vietējās NordVPN Linux lietotnes instalēšana dažās darbībās. Faktiski vairums citu VPN, kas vispār piedāvā Linux atbalstu, izvēlas koplietot OpenVPN un IPSec iestatīšanas rokasgrāmatas ar IKEv2.

Lai gan tagad tas ir veids Linux lietotājiem ir vieglāk instalēt NordVPN Linux lietotni, tas atšķiras no citiem klientiem lielā jomā: Tam nav GUI (Grafiskā lietotāja saskarne). Citiem vārdiem sakot, jums būs jāizmanto terminālis, lai komandētu savu VPN pakalpojumu, nevis jāizmanto GUI, t.i., izvēlne vai tās karte, lai, piemēram, izveidotu savienojumu ar serveri.

Bet ļaujiet’Redziet, kāds jums ir šis VPN viens no labākajiem Linux VPN:

 • 5700+ serveri 60 valstīs, kas ir vislabākais iespējamais globālais pārklājums, kādu šodien varat iegūt;
 • Stingra politika bez žurnāliem;
 • Interneta / lietotņu iznīcināšanas slēdzis;
 • Tirdzniecības drošības un privātuma elementu top, ieskaitot dubultā VPN, sīpolu virs VPN un aplaupītos serverus;
 • Konfigurējami interneta protokoli, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Izmantojiet UDP, ja tas ir savienojuma ātrums. Ja drošības līmenis ir svarīgāks, dodieties uz TCP.
 • CyberSec funkcija, kas aizsargā jūs no ļaunprātīgas programmatūras, pikšķerēšanas un citiem draudiem;
 • 6 vienlaicīgi savienojumi ar vienu kontu.

NordVPN Linux for Netflix

Viena no labākajām lietām par NordVPN ir tā, ka tas joprojām ir pretrunā ar stingro Netflix VPN atklāšanu. Lai gan daudzi konkurenti pēdējos gados ir atteikušies no šīs kaujas, jo viņu IP adreses tika bloķētas, šim VPN joprojām ir īpaši serveri, kurus varat izmantot skatieties savus iecienītos TV raidījumus bez traucējumiem. Tā kā NordVPN ir diezgan labs arī ātruma priekšpusē, lietotāji to izbauda bezšuvju augstas kvalitātes straumēšana ne tikai no Netflix, bet arī citiem plašsaziņas līdzekļu centriem, piemēram, BBC iPlayer, Hulu utt.

Lasiet vairāk vietnē NordVPN for Netlfix

NordVPN Linux mocīšanai

Vēl viens šī VPN pakalpojuma spēks ir tas, ka tas nāk ar to īpaši P2P serveri, kuras ir optimizētas lielai failu koplietošanai. Tas padara jūsu BitTorrent vai uTorrent pieredzi vēl drošāku. Dažas valstis, piemēram, Austrālija, nav kārdināšanas fani; viņi pat bloķē desmitiem vai vairāk nekā simts aizraujošu vietņu. Tātad, pat ja jūs don’Lai izdarītu autortiesību pārkāpumus, jūsu aizraujošās dienas varētu būt beigušās ar stingrākiem un stingrākiem noteikumiem par mediju kopīgošanu tiešsaistē. Tas ir tad, kad noderīgs ir tāds izcils VPN kā NordVPN.

Lasiet vairāk vietnē NordVPN for Torrenting

NordVPN Linux spēlēšanai tiešsaistē

Dažos reģionos lietotājiem vienkārši nav tik paveicies kā citos. Jūsu valsts var cenzēt un bloķēt noteiktas vietnes, spēļu lietotnes, kā arī piekļuvi tiešsaistes spēlēm, kuras jūsu valdība nav uzskatījusi par pietiekami ētiskām. Un, ka’s, kad esat spiests izmantot VPN atbloķējiet iecienītās spēles. Tā’Iespējams, ka starptautiskajiem NordVPN serveriem var būt kavēšanās dažreiz vairāk nekā 200 ms atkarībā no jūsu atrašanās vietas un servera, ar kuru izveidojat savienojumu. Neskatoties uz to, savienojuma ātrums parasti ir vairāk nekā pietiekams visām jūsu vajadzībām, ieskaitot tiešsaistes spēles. Lai gan NordVPN noteikti nav ātrākais tirgū, šis pakalpojums ir diezgan stabils un uzticams visās izpratnē.

NordVPN Linux Ķīnai

2018. gada sākumā Ķīna aizliedza visus VPN un tikai dažiem valdības apstiprinātiem pakalpojumu sniedzējiem noteiktos apstākļos ļauj darboties ārpus Ķīnas lielā ugunsmūra. Tas acīmredzami samazināja to VPN pakalpojumu skaitu, kurus varat droši un anonīmi izmantot cenzūras valstībā.

Labā ziņa ir tā jūs varat izmantot NordVPN operētājsistēmai Linux Ķīnā un ne vienmēr tāpēc, ka valdība to apstiprina. Šis VPN nāk ar apmulsuši serveri, kas ir ļoti noderīgi Ķīnā, jo šifrētā VPN trafiks nekavējoties brīdinās varas iestādes. Un, jūs don’t negribas sajaukt ar cenzūras kungiem, vai ne?

Protams, Ķīna ir tikai cenzūras aisberga virsotne un noteikti nav viena, kad runa ir par uzraudzību un satura bloķēšanu. Irāna, Krievija un Turcija ir arī valstis, kurās jums jābūt īpaši uzmanīgiem, kuru VPN pakalpojumu izvēlaties, lai aizsargātu savu anonimitāti.

Lasiet vairāk par NordVPN Ķīnā

7 soļi, lai instalētu NordVPN uz Linux

NordVPN 2018. gada augustā beidzot pievienojās nedaudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir speciāla Linux lietotne. Šīs ir lieliskas ziņas tiem, kas var’t stenda manuālās konfigurācijas, kuras agrāk tika piedāvātas kā vienīgā izvēle izmantot NordVPN ar Linux. Lai gan jūs joprojām varat izvēlēties iestatīt operētājsistēmu ar NordVPN manuāli, Linux lietotnes lejupielāde un instalēšana noteikti ir daudz vienkāršāka un ātrāka..

Veiciet šīs 7 darbības, lai instalētu NordVPN operētājsistēmā Linux:

 1. Lejupielādējiet Linux lietotni no oficiālās vietnes: vienkārši atlasiet VPN lietotņu izvēlne un noklikšķiniet uz Linux ikona
 2. Atveriet komandrindas termināli (Ctrl + Alt + T) un palaidiet šo komandu: sudo apt-get install / [jūsu lejupielādes ceļš iet šeit] /nordvpn-release_1.0.0_all.deb
 3. Ievadiet saknes paroli, kad tiek prasīts, un pirms turpināt, pagaidiet, līdz instalēšana ir pabeigta.
 4. Atjauniniet apt-get pakešu sarakstu, ievadot: sudo apt-get update
 5. Instalējiet NordVPN Linux lietotni: sudo apt-get install nordvpn
 6. Pieteikšanās NordVPN kontā: nordvpn pieteikšanās
 7. Izveidojiet savienojumu ar optimālu NordVPN serveri: nordvpn connect

Ja veicat šīs darbības, jums vajadzētu būt instalētai un palaistai Linux VPN lietotnei pēc dažām minūtēm.

Kā manuāli iestatīt NordVPN Linux

Vienkārši tāpēc, ka jūs varētu būt hardcore kodētājs, kurš dod priekšroku darīt lietas manuāli, mēs nolēmām dalīties arī ar manuālās konfigurācijas darbībām. Tātad, kad vien jūs’atkal gatavs, šeit’s, kā manuāli iestatīt NordVPN Linux:

 1. Atveriet termināli (Ctrl + Alt + T) un instalējiet OpenVPN klientu, ievadot: sudo apt-get install openvpn
  Jums var tikt prasīts ievadīt paroli, tāpēc ievadiet to, kuru izmantojāt sava konta izveidošanai.
 2. Atveriet OpenVPN konfigurācijas direktoriju, palaižot šo komandu: cd / etc / openvpn
 3. Lejupielādējiet OpenVPN konfigurācijas failus ar šo komandu: sudo wget https://downloads.nordcdn.com/configs/archives/servers/ovpn.zip
  Jūs varētu saņemt “KĻŪDA: sertifikāts ‘nordvpn.com’ nav uzticams” kļūdas ziņojums. Ja tas notiek, vienkārši instalējiet “ca sertifikāti” pakotne, ievadot: sudo apt-get install ca-sertifikāti
 4. Ir arī iespējams, ka jūs don’t nav instalēta pakotnes pakotne. Lai to instalētu, palaidiet šo komandu: sudo apt-get install unzip
 5. Tagad izvelciet “config.zip” arhīvs, palaižot: sudo unzip ovpn.zip
 6. Dzēsiet laimētos failus’t vairs nav nepiecieams: sudo rm ovpn.zip
 7. Atveriet mapi, kurā atrodas servera konfigurācijas (ovpn_udp vai ovpn_tcp): cd / etc / openvpn / ovpn_udp / vai cd / etc / openvpn / ovpn_tcp /
 8. Ja vēlaties pārbaudīt pilnu pieejamo serveru sarakstu, ievadiet šo komandu: ls -al
 9. Izvēlieties serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Tā kā ir 5100+ serveri, no kuriem izvēlēties, ieteicams izvēlēties kādu no ieteiktajiem. Apmeklējiet NordVPN vietni, lai uzzinātu, ko šis pakalpojumu sniedzējs jums iesaka, ņemot vērā jūsu atrašanās vietas izvēli. Šajā piemērā mēs izvēlējāmies doties kopā ar mums1049.nordvpn.com.
 10. Palaidiet OpenVPN ar izvēlētu konfigurāciju ar šīm komandām:
  sudo openvpn [faila nosaukums]
  sudo openvpn us1049.nordvpn.com
  sudo openvpn /etc/openvpn/ovpn_udp/us1049.nordvpn.com
 11. Tagad, ja jums tiek piedāvāts, ievadiet savus NordVPN konta akreditācijas datus.
 12. Lai atvienotos no OpenVPN savienojuma, vienkārši palaidiet termināli un nospiediet tastatūras Ctrl + C.

Kā iestatīt NordVPN, izmantojot Linux Network Manager

Vēl viena iespēja, kā izmantot NordVPN operētājsistēmā Linux, ir tīkla pārvaldnieks (Ubuntu Unity). Šeit’Kā to iestatīt:

 1. Palaidiet termināli (Ctrl + Alt + T) un instalējiet tīkla pārvaldnieku, palaižot šo komandu: sudo apt-get install network-manager-openvpn-gnome
  Jums var tikt prasīts ievadīt paroli.
 2. Pēc instalēšanas pārvaldnieks ir jārestartē, restartējot sudo pakalpojumu tīkla pārvaldnieku
  Ja tas nenotiek’Lai strādātu, iespējams, būs jārestartē dators.
 3. Tagad atveriet nolaižamo izvēlni Interneta savienojums, noklikšķinot uz dubultās bultiņas ikona ekrāna augšējā labajā stūrī un atlasiet Rediģēt savienojumu opciju.
 4. Pieskarieties Pievienot pogu logā Tīkla savienojumi.
 5. Kad tiek parādīts uzaicinājums, izvēlieties šo savienojuma veidu: Importējiet saglabātu VPN konfigurāciju…
 6. Nospiediet Izveidot… pogu.
 7. Tagad atlasiet konfigurācijas failu, ko importēt no mapes, kurā to iepriekš saglabājāt. Ja jums ir patvērums’Lai lejupielādētu vajadzīgā servera konfigurācijas failu, to var izdarīt, apmeklējot vietni Serveru lapa oficiālajā vietnē. Kad esat izvēlējies ieteicamo vai vēlamo serveri, vienkārši noklikšķiniet uz Rādīt pieejamo protokolu saiti lai atlasītu un lejupielādētu vajadzīgo konfigurācijas failu.
 8. Nospiediet Poga Atvērt importēt izvēlēto konfigurācijas failu.
 9. Uznirstošajā logā ievadiet savus NordVPN konta akreditācijas datus (lietotājvārds un parole) un noklikšķiniet uz Saglabāt.
 10. Atkal atveriet savienojumu izvēlni, noklikšķinot uz dubultās bultiņas ikona un izvēlieties VPN savienojumu opcija šoreiz.
 11. Izvēlieties vēlamo serveri no saraksta, un jums ir labi iet.

Kā izmantot NordVPN operētājsistēmā Linux

Grafiskā interfeisa trūkums padara NordVPN izmantošanu Linux nedaudz neērtu, jo jums jāievada visas komandas terminālī. Lai piekļūtu NordVPN Linux klienta iestatījumiem, ierakstiet jebkuru no šīm pieejamajām komandām:

 • Piesakieties savā NordVPN Linux lietotnē: nordvpn pieteikšanās
 • Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri: nordvpn connect vai nordvpn c
 • Atvienojiet no servera: nordvpn atvienojiet vai nordvpn d
 • Konfigurējiet savu lietotni: nordvpn set vai nordvpn s
 • Uzskaitiet pašreizējos VPN iestatījumus: nordvpn iestatījumus
 • Pārbaudiet savienojuma statusu: nordvpn statuss
 • Atsvaidziniet serveru sarakstu: nordvpn atsvaidziniet
 • Parādiet valstu sarakstu: nordvpn valstis
 • Parādiet komandu sarakstu vai komandas palīdzību: nordvpn help vai nordvpn h
 • Izrakstieties no sava VPN: nordvpn atteikšanās

Kopumā mēs varam teikt, ka NordVPN noteikti ir stabila un uzticama Linux izvēle. Tā’Jums ir atkarīgs no tā, vai vēlaties kādu no labākajiem tirgū, vai arī jums veicas tikai ar mazāk privātu un lēnāku pakalpojumu.

Ieteicamais lasījums:

NordVPN apskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7