NordVPN mocīšanai

NordVPN ir viena no visspēcīgākajām reputācijām VPN pasaulē, piesaistot atzinību no vadošajiem tehnoloģiju žurnāliem par tā ērti lietojamo saskarni, lielo ātrumu, pārklājumu un spēju strādāt ģeogrāfiskās bloķēšanas jomā. Tāpēc tas’Ir viegli saprast, kāpēc tā’Daudziem cilvēkiem tas ir kļuvis par VPN. Bet ko mēs zinām par NordVPN straumēšanas iespējām?


Pat labākajiem VPN bieži vien ir akls punkts, kas attiecas uz mokām. Lai arī visos citos jautājumos tie var būt ūdensnecaurlaidīgi, VPN bieži to nedara’t vispār atļaut P2P trafiku vai noplūst IP informāciju, kas ir briesmīgi lietotājiem, kuri vēlas izveidot savienojumu ar populāriem straumēšanas pakalpojumiem. Šajā rakstā tiks novērtēts, vai mocīšanai jāizmanto NordVPN, vai pat šis augsta profila VPN neiztur testu.

Brīdinājums!

Torrenting bez VPN ir nepatikšanas

Kaut arī daudzās valstīs spīdzināšana ir likumīga, ar autortiesībām aizsargāta satura lejupielāde nav nepieciešama’t. Dons’t pieķerties to darot - izmantojiet VPN!

Saņemiet NordVPN tūlīt ▸

Kāpēc VPN ir problēmas ar P2P lejupielādēm: ātrs pārskats

Pirms sākat novērtēt īpašos NordVPN nopelnus, tas’Iespējams, ir noderīgi iziet vienādranga (P2P) lejupielādes un VPN darbības stāvokli. Ja jūs’Jūs mēģinājāt atrast VPN straumēšanai vai citām P2P darbībām, jūs’Es novērtēšu, ka pareizā VPN atrašana nav’t viegli. Bet kāpēc tas tā ir??

Dažos gadījumos VPN aizliedz P2P trafiku jaudas problēmu dēļ. Viņi vienkārši don’nevēlaties, lai liela apjoma lietotāji radītu sastrēgumus viņu pakalpojumos, tāpēc viņi samazina vienu no lielākajiem trafika avotiem: straumēm. Citos gadījumos problēma ir atbilstība. Dažās jurisdikcijās VPN uzskata, ka ir jāierobežo P2P, lai izvairītos no tā, ka lietotāji pārkāpj autortiesību likumus, baidoties, ka viņu rīcība varētu izraisīt varas iestāžu atbildi.

Pēc tam ir VPN, kas tehniski atļauj P2P, bet nav’t tiešām piemērots torrenteriem. Daži no šiem VPN kanāliem pārpludina pārpildītos serveros, būtībā pārvēršot tos par otrās klases klientiem. Citi don’t ir servera ātrumi, kas nepieciešami praktiskai straumēšanai. Un daudzi don’t ir zināšanas, lai novērstu IP noplūdes - galvenā drošības problēma, kas saistīta ar straumju un VPN izmantošanu.

Visbeidzot, ir daži VPN, kas atbilst tehniskajiem izaicinājumiem, ļaujot torrenteriem ātri un uzticami lejupielādēt failus. Bet uzmanies! Daži no šiem pakalpojumu sniedzējiem uztur lietotāju aktivitāšu žurnālus, padarot mocīšanu daudz mazāk privātu, nekā jūs varētu domāt.

Izklāstījis plašu skumju iespēju klāstu, ļaujiet’sāciet novērtēt torrent situāciju NordVPN un noskaidrojiet, vai šis ir pareizais VPN privātām P2P lejupielādēm.

Vai varat izmantot NordVPN mocīšanai?

nordvpn par mocībām

NordVPN norāda, ka tas ļauj P2P lejupielādes uz īpaši optimizētiem serveriem, tāpēc ieguva piekļuvi izsekotājiem un klientu izmantošanu’t nav grūti.

Tomēr ņemiet vērā, ka straumēm nav atļauts izmantot visu NordVPN’serveriem, taču serveri, kurus viņi dara pieejamus, piedāvā neierobežotu joslas platumu un tajos nav žurnālu, tāpēc viņi atzīmē pāris rūtiņas tieši pie sikspārņa.

Izmantojot tūkstošiem serveru iespēju, tas, ka NordVPN segmentē viņu serverus, nav’t milzīgs jautājums. Dažiem VPN ir mazāk serveru nekā NordVPN torrentu izvēlei, tāpēc to nevajadzētu darīt’t būt darījumu lauzējs.

Drošības elementu pievienošana, lai padarītu straumēšanu drošāku

Turklāt, savienojot ar straumējošu klientu, vienlaikus palaižot NordVPN, jūs tiksit novirzīts uz drošu torrentu serveri. Pēc radušās problēmas, kurās lietotāji zaudē savienojumu, aktivizējot uTorrent vai BitTorrent, viņi’Tagad es nomainīju iestatījumu, lai lietotāji automātiski tiktu novirzīti uz serveriem Kanādā vai Nīderlandē. Abas vietas tiek uzskatītas par drošām mocībām, nodrošinot lielāku juridisko aizsardzību nekā tādas jurisdikcijas kā ASV.

Ir arī citi drošības elementi, kurus vērts atzīmēt. Piemēram, NordVPN klientam ir komutācijas slēdzis, kas automātiski pārtrauc jūsu interneta savienojumu, ja VPN pāriet bezsaistē. Šī ir būtiska īpašība, ja, izmantojot torrentu, vēlaties izvairīties no IP noplūdes, un ne visiem VPN to ir.

NordVPN NordVPN VPNpro vērtējums: 9.6 / 10

NordVPN ir viena no VPN elitēm, kad runa ir par pārredzamību un autonomiju no valdībām, kā arī tur’Nav nekādu pazīmju, ka tā kādreiz ir kapitulējusi pieprasījumiem pēc datiem no ASV vai ES. Tas ir tas, ko jūs varētu gaidīt no VPN’s, kas atrodas Panamā un kura specializācija ir aprites veikšana ap valdības cenzūru.

Ko Reddit lietotāji ir izveidojuši no NordVPN’s vilinošās funkcijas?

Tās visas ir ļoti iepriecinošas pazīmes, ka NordVPN piedāvā straumēm draudzīgu pakalpojumu, un tās jau pārsniedz to’piedāvājums no daudziem konkurentiem. Bet tehnoloģiju pasaulē mums ir vajadzīgs vairāk nekā pozitīva valoda un garantijas. Mums jāzina, vai parastie cilvēki ir izmantojuši NordVPN, lai torrent failus bez jebkādas problēmas.

Šeit’s ātrs paraugs no diezgan laba avota - Reddit. Reddit lietotāji parasti ir skeptiski noskaņoti, un viņi regulāri nosver VPN nopelnus. Bet, kad vajadzēja novērtēt NordVPN’Torrenting spējas, atsauksmes galvenokārt bija pozitīvas.

Redditori uzslavēja NordVPN’s anti-DNS noplūdes sistēmas, P2P optimizētu serveru izvēle un spēja ekrānsaudzēt no ISP. Tomēr tika minēti daži lēni ātrumi - kaut kas jāpatur prātā.

Cik viegli ir konfigurēt NordVPN SOCKS5 torrent klientiem?

nordvpn socks5 konfigurācija

SOCKS5 ir alternatīva klasiskajiem VPN un darbojas kā pilnveidots starpniekserveris. Tas piedāvā straujāku ātrumu straujāk nekā vairums VPN, tāpēc NordVPN to pieņēma kā sava klienta standarta daļu.

Ja vēlaties iegūt papildu drošības līmeni vai ja vēlaties, lai tiktu aizsargāta tikai straumējošā trafika plūsma, savā torrent klientā varat iestatīt SOCKS5 starpniekserveri. To izdarīt ar NordVPN ir patiešām viegli. Zemāk jūs atradīsit instrukcijas populārākajiem P2P klientiem.

Kā iestatīt uTorrent ar starpniekserveri NordVPN SOCKS5

Lai iestatītu uTorrent ar NordVPN SOCKS5 starpniekserveri, vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Dodies uz Preferences sadaļā uTorrent un izvēlies “zeķes5” saskaņā “Starpniekserveris” nolaižamā izvēlne.
 2. Ielīmējiet vienā no NordVPN P2P servera adreses. Dons’neuztraucieties - jūs tos diezgan ātri varat atrast NordVPN serveru sarakstā.
 3. Pēc tam norādiet ostu kā 1080. gads un pārbaudiet: Izmantojiet starpniekserveri meklēšanai resursdatora nosaukumosAutentifikācija
  Vienādranga savienojumiem izmantojiet starpniekserveri
  Atspējojiet funkcijas, no kurām noplūst identificējoša informācija
  Atspējot savienojumus, ko neatbalsta starpniekserveris
  Atspējojiet visus vietējos DNS meklējumus
 4. Pievienojiet savu NordVPN pieteikšanās informāciju lietotājvārda un paroles laukiem, un jūs’re labi iet.

Joprojām tiks piemērots iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība, bet jūs’Varēsit izmantot uTorrent ar ātrāku SOCKS5 starpniekserveri, kas arī nodrošina ļoti pienācīgu anonimitātes līmeni (vismaz tikpat labu kā standarta VPN).

Kā iestatīt BitTorrent ar starpniekserveri NordVPN SOCKS5

BitTorrent iestatīšana ar starpniekserveri NordVPN SOCKS5 ir vienkārša. Jums vienkārši jāveic šādas darbības:

 1. Iet uz Iespējas un noklikšķiniet uz Preferences
 2. Iet uz Savienojums un izvēlies Zeķes5 no nolaižamās izvēlnes
 3. Ievadiet NordVPN serveris, kas ļauj mocīties iekš Starpniekserveris lauka
 4. Ievadiet 1080. gads iekš Osta lauka
 5. Atzīmējiet šos rūtiņas: Autentifikācija
  Izmantojiet starpniekserveri meklēšanai resursdatora nosaukumos
  Vienādranga savienojumiem izmantojiet starpniekserveri
  Atspējojiet visus vietējos DNS meklējumus
  Atspējojiet funkcijas, no kurām noplūst identificējoša informācija
  Atspējot savienojumus, ko neatbalsta starpniekserveris
 6. Ievadiet savu NordVPN lietotājvārds un parole attiecīgajos laukos un nospiediet labi

Kā iestatīt Vuze ar starpniekserveri NordVPN SOCKS5

Vuze un NordVPN SOCKS5 starpniekservera iestatīšana ir vienkārša, ja sekojat šim soli pa solim:

 1. Vuze klientā noklikšķiniet uz Rīki un izvēlējās Iespējas
 2. Klikšķis Režīms augšā un izvēlies Advanced Lietotāja prasmes
 3. Klikšķis Savienojums. Saskaņā Vienādranga avoti sadaļā, noņemiet atlasi visam, izņemot No izsekotāja
 4. Dubultklikšķi Savienojums lai to izvērstu un atlasītu Starpniekserveris
 5. Pārlūkprogrammā Tracker Communications pārbaudiet Iespējot izsekotāja komunikāciju starpniekserveri [nepieciešama restartēšana] un Man ir SOCKS starpniekserveris
 6. Iekšā Saimnieks laukā ievadiet a NordVPN serveris, kas ļauj mocīties
 7. Iekšā Osta laukā, ievadiet 1080. gads
 8. Ievadiet savu NordVPN lietotājvārds un parole attiecīgajos laukos un noklikšķiniet uz Pārbaudes zeķes
 9. Aizveriet uznirstošo logu ja tā saka “Savienojums ir kārtībā”
 10. Nospiediet Saglabāt un restartējiet Vuze. Ja viss noritēja labi, jūs’d klienta labajā apakšējā stūrī redzēt jaunu SOCKS statusa joslu ar zaļu indikatoru.

Kā iestatīt komplektu, izmantojot starpniekserveri NordVPN SOCKS5

NordVPN SOCKS5 var konfigurēt Deluge šādās trīs darbībās:

 1. Klikšķis Rediģēt > Preferences vai Dziļums > Preferences operētājsistēmai Mac
 2. Izvēlieties Starpniekserveris no kreisās puses izvēlnes
 3. Starpniekservera iestatījumiem konfigurējiet Vienādranga, Web sēkla, Izsekotājs, un DHT sadaļas attiecīgi:
  Tips: SOCKSv5 W / Auth
  Lietotājvārds: NordVPN lietotājvārds
  Parole: NordVPN parole
  Saimnieks: NordVPN serveris, kas ļauj P2P
  Osta: 1080. gads

Vai es varu iestatīt starpniekserveri NordVPN SOCKS5, lai varētu izmantot torrent ar citiem P2P klientiem?

Tā’Ir arī iespējams iestatīt NordVPN cita veida P2P programmatūrai, kas nav minēta iepriekš, piemēram, Soulseek. Šajā gadījumā VPN’Tiek izmantotas ostas pāradresācijas iespējas. Tam var piekļūt, izmantojot galveno NordVPN iestatījumu izvēlni, un Soulseek to nevajadzētu darīt’t nav nekādu problēmu ar VPN.

Secinājums: vai NordVPN ir vilinošs risinājums mums’es esmu meklējis?

Balstoties uz tā funkciju klāstu, tas’Grūti kritizēt NordVPN kā aizraujošu risinājumu. Tas piedāvā P2P optimizētus serverus, nodrošina SOCKS5 starpniekserveri lielākajiem torrentu klientiem, to nedara’t uztur žurnālus, un tam ir lieliski drošības elementi. Skaidrs, ka cilvēki, kas atbalsta NordVPN, ir domājuši par to, kas ir vajadzīgs straumēm, un ir ieviesuši politikas šo vajadzību apmierināšanai.

Vai ir kādi trūkumi? Diemžēl neviens VPN nav pilnīgi nevainojams. Ja NordVPN ir Ahileja papēdis, tas’s noteikti savienojuma ātrumi. Klientu atsauksmes regulāri atzīmē lēnāku ātrumu, lai gan tas tā ir’s nav universāla pieredze.

Jūs varat arī ķildoties ar to cenu. NordVPN nav’t budžeta VPN, lai gan tā lētie ilgtermiņa plāni, sākot no USD 3,49 mēnesī, un 30 dienu naudas atdošanas garantija - šajā ziņā ir visas būtiskās pozitīvās puses.

Tātad, galīgais spriedums? Izmēģiniet NordVPN. Tas varētu būt drošības un privātuma risinājums, kas nepieciešams torrenteriem.

Ieteicamais teksts:

NordVPN pārskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2