محاکمه رایگان CyberGhost

آیا به دنبال یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مقرون به صرفه ، امن ، سریع و کاربر پسند هستید؟ خوب ، اگر شما در جستجوی یک ابزار حفظ حریم خصوصی هستید که واقعاً کار می کند ، CyberGhost به خوبی می تواند گزینه ای برای شما باشد’به دنبال بوده ام.


CyberGhost که در رومانی مستقر است ، یک VPN معتبر است که دارای اعتبار ، سرعت ، هزینه کم و پشتیبانی قوی از مشتری است. و آن’همچنین با توجه به علائم بسیار کمی که VPN در حال جمع آوری یا فروش اطلاعات مشتری است ، از نظر ورود به سیستم نیز تمیز است.

همه این موارد عالی به نظر می رسد ، اما چگونه می توانید به طور قطع بدانید؟ این’اینجا که محاکمه رایگان CyberGhost وارد می شود در اینجا’آنچه شما باید در مورد آن بدانید.

آیا CyberGhost یک آزمایش رایگان ارائه می دهد?

CyberGhost به عنوان یکی از ارزانترین VPN های نخبه موجود در بازار شناخته شده است ، بنابراین’جای تعجب ندارد که بدانید این شرکت نسخه رایگان برنامه اصلی خود را ارائه می دهد.

با این حال ، این نیست’یک VPN آزمایشی مجزا با عملکرد کمتر از بسته اصلی. CyberGhost از کاربران می خواهد هر آنچه را که برنامه اصلی ارائه داده است نمونه بگذارد ، امیدوار است که آنها سپس در یک طرح پرداخت ماهانه ، نیمه سالانه یا سالانه فارغ التحصیل شوند..

کاربران می توانند برنامه CyberGhost کامل را بارگیری کرده و به مدت یک روز بصورت رایگان از آن استفاده کنند. بنابراین’دقیقاً یک آزمایش طولانی نیست. اما این کار باعث می شود طعم دقیقی از عملکرد و ویژگی های موجود در آن با یک اشتراک CyberGhost مناسب پیدا شود.

چگونه نسخه آزمایشی رایگان CyberGhost را بارگیری کنید?

اگر می خواهید محاکمه CyberGhost را بگیرید ، انجام این کار بسیار آسان است. کافی است به وب سایت CyberGhost بروید و صفحه بارگیری مناسب را انتخاب کنید.

وقتی به آنجا رسیدید ، شما’یک دکمه زرد به نام پیدا خواهید کرد آزمایش رایگان خود را شروع کنید, بنابراین پیش بروید و روی آن کلیک کنید.

آزمایشی رایگان CyberGhost VPN

پس از بارگیری نصب کننده ، روی آن دوبار کلیک کنید تا باز شود و CyberGhost خود را به صورت آزمایشی آماده کنید.

پس از ثبت نام ، می توانید گشت و گذار کنید.

محاکمه رایگان CyberGhost 2

نکته جالب در مورد این روش استقرار یک آزمایش رایگان این است که کاربران نمی دانند’باید برای همه چیز مقدم پرداخت کنید. بنابراین وجود دارد’کاملاً نیازی به ارائه جزئیات کارت اعتباری شما نیست.

اگر تصمیم دارید که شما نیستید’یک هوادار CyberGhost ، شما برنده شدید’اطلاعات شخصی شما را تحویل داده اید ، و بار خود را بر دوش دارید. و هنگامی که دوره آزمایشی 1 روزه به پایان رسید ، در آنجا’هیچ راهی برای CyberGhost برای شروع صورتحساب به صورت خودکار شما نیست.

با برخی آزمایشات رایگان ، شرکت ها از صورتحساب خودکار استفاده می کنند و به مشتریانی که آگاهانه درخواست می کنند برای پایان دوره آزمایشی متکی هستند ، اعتماد می کنند. محاکمه رایگان CyberGhost برای جلوگیری از این نوع فریب طراحی شده است و ما از آن استقبال می کنیم.

اما وقتی در واقع CyberGhost VPN را راه اندازی می کنید ، با چه چیزی روبرو می شوید?

دادگاه CyberGhost چه پیشنهادی دارد?

CyberGhost در میان جهان است’محترم ترین VPN ها هستند و دارای ویژگی های متنوعی هستند که باعث می شود این ویژگی از هم متمایز شود. وقتی شروع به استفاده از نسخه آزمایشی رایگان می کنید ، ممکن است از همه این ویژگی ها استفاده نکنید ، اما از آن استفاده می کنید’ارزش تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید به یک بسته پولی ارتقا دهید ، آنها را در خاطر داشته باشید.

محاکمه رایگان CyberGhost

  • رمزگذاری درجه نظامی - CyberGhost از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، که معمولاً استاندارد طلا برای VPN ها محسوب می شود. آی تی’همچنین با DNS کامل و قابل اعتماد و محافظت در برابر نشت IP تکمیل می شود.
  • پروتکل های ایمن - OpenVPN به عنوان گزینه پروتکل در دسترس است و بیشترین امنیت در دسترس است ، اما اگر سرعت سریع تری می خواهید ، می توانید با IKEv2 و L2TP / IPSec نیز آزمایش کنید..
  • سوئیچ قاتل خودکار - اگر VPN به هر دلیلی پوشش خود را از دست بدهد ، CyberGhost بطور خودکار اتصال به اینترنت شما را از بین می برد و خطر نشت داده ها را به حداقل می رساند..
  • 45 روز ضمانت بازگشت پول - اگر شما می خواهید به روز رسانی کنید ، که’لزوماً پایان داستان نیست. CyberGhost همچنین به کاربران اجازه می دهد تا در مدت 45 روز از ثبت نام ، اشتراک های پرداخت شده خود را لغو کنند. این’14 روز در صورت برنامه ماهانه. شما’نیاز به ارائه دلیل دارید ، اما آنها برای اجرای آن شهرت دارند. بنابراین از بعضی جهات ، محاکمه CyberGhost در واقع 45 روز به طول می انجامد - چیزی که چند VPN با آن مطابقت دارند.
  • 7 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید - 7 دستگاه با هر استانداردی سخاوتمندانه است ، بنابراین می توانید کنسول های بازی ، تلفن ها ، رایانه ها ، رایانه های لوحی را وصل کنید - از هر وسیله ای که باید محافظت شود.
  • برنامه های روتر - بعضی اوقات ، نصب VPN خود روی روتر منطقی است. به این ترتیب ، تمام دستگاه های متصل به وب می توانند از حریم شخصی ، از جمله جعبه های Kodi یا کنسول ها استفاده کنند. خوشبختانه ، CyberGhost به خوبی با استفاده از روترها سازگار است.
  • استفاده از آسان برنامه ها برای طیف گسترده ای از سیستم عامل ها - نسخه های CyberGhost برای ویندوز ، لینوکس ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV وجود دارد & Fire Stick و Android TV.
  • اجرای فوق العاده - سرعت یک نکته اصلی به همراه CyberGhost ، و آن است’جامعه سرور عظیم 5700 نفری با گره هایی که در سرتاسر جهان واقع شده اند ، کمک می کند.
  • رفع انسداد Netflix - CyberGhost تا آنجا که به جبهه های مسدود کننده مربوط می شود ، دارای شهرت قدرتمندی است ، دنیایی از محتوا را در نوک انگشتان خود قرار می دهد..

هو برای استفاده موثر از آزمایش CyberGhost

همه این ویژگی ها باعث می شود که CyberGhost یک شرکت کننده بسیار رقابتی در بازار جهانی VPN باشد ، اما این ویژگی را دارد’لزوماً برای کاربران VPN کافی نیست. آی تی’خیلی بهتر است که VPN را بارگیری کنید و عملکرد آن را برای خودتان آزمایش کنید. پس چگونه باید در این باره پیش بروید?

در مرحله اول ، بررسی کنید که VPN آدرس IP شما را به روشی که ادعا می کند نقاب کند. در نمونه کارها CyberGhost به یک سرور وصل شوید ، سپس از ابزاری مانند IPLocation برای تعیین آدرس IP فعلی خود استفاده کنید. اگر مکان با سرور شما مطابقت داشته باشد ، شما’دوباره در تجارت است.

حالا ، اگر شما’مشترک سرویس سرویس پخش مجدد شوید ، بررسی کنید که CyberGhost در حال انسداد محتوای Netflix است یا خیر. سعی کنید سرور VPN را در کشور دیگری انتخاب کنید ، سپس وارد Netflix شوید. شما’احتمالاً میزبان فیلم ها و تلویزیون های جدید خواهید دید - از جمله موارد زیادی که در اینجا نیستند’در جايي كه هستيد.

مدتی را در گشت و گذار در وب بگذرانید ، سرعت و عملکرد کلی بارگیری را نیز بررسی کنید. اگر می خواهید خوانش کنید ، VPN را از سیستم خارج کنید و از Speedtest مطالعه کنید. سپس CyberGhost را درگیر کنید و یک Speedtest دیگری بخوانید. این باید به شما بگوید که آیا VPN تکه های عظیمی را از سرعت پهنای باند شما خاموش می کند یا خیر.

به یاد داشته باشید ، شما فقط 24 ساعت فرصت دارید تا آزمایش رایگان CyberGhost را ارزیابی کنید ، بنابراین از وقت خود بیشترین استفاده را ببرید. اگر نشت IP ، سرعت و رفع انسداد را بررسی کنید ، شما هستید’قادر خواهید بود در مورد اینکه آیا این VPN برای شماست ، چیزهای زیادی بیاموزید.

در صورت بروزرسانی کامل به CyberGhost VPN?

وقتی تو’برای مدتی با مشتری VPN بازی کردید ، باید بهتر بدانید که CyberGhost چگونه اندازه گیری می شود. اگر آنچه را که می بینید ، دوست دارید’احتمالاً خواهان ارتقاء هستم.

به صفحه قیمت گذاری بروید ، و شما’چند گزینه را پیدا خواهید کرد. بیشتر افراد تمایل دارند از بسته های 1 ماهه عبور کنند ، زیرا بسیار گران تر هستند و فقط با ضمانت 14 روزه همراه هستند. پس اگر شما’شما هنگام ارزیابی CyberGhost ، هر چیزی را از دست داده اید’وقت کمتری برای ترتیب بازپرداخت خواهید داشت.

اگر شما’در مورد VPN مطمئن باشید ، دو یا سه سال مستقیم بروید. با تخفیف های اعمال شده ، CyberGhost از ارزانترین VPN های خارج از کشور است و حتی پس از آن ، در صورت بروز مشکل ، ضمانت 45 روزه وجود دارد..

اما دان’عجله به قضاوت بسیاری از VPN های عالی در اطراف ، مانند NordVPN ، PureVPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی ، ExpressVPN و VyprVPN وجود دارد. برخی از آنها همچنین آزمایش های رایگان ارائه می دهند ، به شما این امکان را می دهد تا قبل از پرداخت هر چیزی گزینه های مختلفی را وزن کنید.

ممکن است این مورد باشد که CyberGhost برنده شود ، اما شما برنده شدید’قبل از شما می دانم’مسابقه را امتحان کردم. بنابراین ، خرید کنید ، بررسی کنید (از جمله بررسی CyberGhost ما!) را بخوانید و از آزمایش های رایگان قبل از اشتراک استفاده کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2