Bezmaksas VPN Japānai 2020. gadā


Japānas lietotājiem var būt grūti atrast savām vajadzībām labu VPN. Kaut arī Japānas valdība tā nav’Pārāk slikti satura cenzēšanai, vienmēr ir svarīgi aizsargāt savu privātumu tiešsaistē, un ir daži ierobežojumi, no kuriem japāņu lietotāji vēlēsies izvairīties.

Bet kas’s ir labākais bezmaksas Japānas VPN? Mēs’šajā sakarā apskatīsim dažas dažādas iespējas un sadalīsim tās pēc cenas, atrašanās vietas un īpašībām. Cerams, ka mēs varēsim analizēt iespējas un pieņemt lēmumu par labāko bezmaksas Japānas VPN.

Bezmaksas VPN risks

Kad jūs’meklējot bezmaksas VPN, daudzas no tur esošajām iespējām var nebūt tik spēcīgas, drošas vai drošas, kā tiek apgalvots. Bezmaksas VPN ir slaveni ar datu ierobežojumiem, neskaidru politiku un ierobežotiem drošības līdzekļiem, kuru dēļ var tikt atklāta jūsu identitāte vai dati.

Tāpēc vienmēr ir svarīgi paturēt prātā šos riskus, pētot labāko bezmaksas Japānas VPN.

1. Paslēpt mani VPN

Hide Me VPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni Hide.me VPN

Hide.me ir lieliska bezmaksas opcija, kas izmanto spēcīgu šifrēšanu, neskatoties uz to, ka piedāvā mūža bezmaksas pakalpojumus bez kredītkartes. Pakalpojumā tiek izmantota AES-256 bitu šifrēšana, turklāt tiek piedāvāts plašs protokolu klāsts, ieskaitot OpenVPN, SoftEther, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP..

Pakalpojums atrodas Malaizijā, un, kaut arī nav stingru likumu, kas regulētu VPN izmantošanu, un pati valsts neietilpst 5/9/14 Eyes aliansēs, pastāv zināmas bažas par valdības cenzūru Malaizijā.

Papildus spēcīgajai drošībai klients piedāvā arī efektīvu nogalināšanas pārslēgšanas funkciju, kas ir svarīga, lai aizsargātu jūsu identitāti nejaušas VPN kļūmes gadījumā. Viņiem ir 55 serveri 34 valstīs, bet tikai 5 no tiem ir pieejami bezmaksas lietotājiem.

Netflix satura atbloķēšana šajā gadījumā ir praktiska pieeja, taču to var sagaidīt no bezmaksas VPN pakalpojumiem. Torrenting tomēr ir kārtībā.

Ja vēlaties jaunināt no bezmaksas versijas, plus plāns ir USD 9,95 mēnesī, un tas dod jums vairāk savienojuma vietu, kā arī lielāku datu ierobežojumu. Piemaksu pakete maksā 12,95 USD mēnesī, un tā sniedz jums neierobežotu datu daudzumu un 5 vienlaicīgus savienojumus.

2. Nospiediet VPN

Izveidojiet VPN pakalpojuma logotipu Apmeklējiet vietni Windscribe

Windscribe ir vēl viena lieliska iespēja bezmaksas Japānas VPN, un tā ir unikāla ar to, ka tā piedāvā neierobežotu datu vāciņu un neierobežotus savienojumus. Vienīgais, ko viņi ierobežo ar bezmaksas versiju, ir to valstu atrašanās vietu skaits, kurām varat piekļūt.

Klients ietver arī reklāmu bloķēšanas un izsekotāju bloķēšanas funkcijas. Tas ir jauki, jo lielākajā daļā bezmaksas VPN pakalpojumu šajā jomā ir sava veida trūkumi. Klients izmanto AES-256 bitu šifrēšanu un ir ļoti drošs, lai gan daži lietotāji savienojuma laikā ziņo par mazu ātrumu.

Pakalpojums atrodas Kanādā, kura ir piemērota bezmaksas VPN jurisdikcijai. Lai arī valstī nav stingru likumu par VPN izmantošanu, tie ir 5 alu alianses sastāvdaļa.
Papildu pakalpojums maksā 49 USD gadā vai 9,00 USD mēnesī.

3. paātrināt

Paātrināt pakalpojuma logotipu Apmeklējiet vietni Speedify

Šī ir viena no tām iespējām, kas liek jums cerēt, ka ir taisnība. Speedify izmanto šifrēšanas standartu, ko viņi sauc par Cha-Cha 256. Viņi apgalvo, ka tas ir pat spēcīgāks par AES-256, un mēs esam spiesti viņiem ticēt.

Pakalpojumam ir 200 serveri 35 valstīs, sniedzot lietotājiem daudz dažādu iespēju izveidot savienojumu caur savu bezmaksas Japānas VPN. Pakalpojums atrodas ASV, kas acīmredzami tā nav’t ir optimāls, jo ASV tiešsaistes privātuma nodrošināšanas pieredze ir mazāka nekā zvaigžņu. Tomēr viņu reģistrēšanas politika ir ļoti minimāla, un maz ticams, ka lietotājiem būs jāuztraucas, izmantojot šo klientu.

Ja jūs’Pārdomājot jaunināt no bezmaksas versijas, Speedify piedāvā virkni plānu privātpersonām, ģimenēm un profesionāļu komandām. Atsevišķa lietotāja mēneša maksa ir USD 4,58, savukārt gada maksa ir USD 63.

4. ProtonVPN

ProtonVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet ProtonVPN

Vēl viena lieliska iespēja nāk pie mums no Šveices. ProtonVPN izmanto AES-256 bitu šifrēšanu ar OpenVPN, un viņiem ir pienācīgi uzticama politika bez reģistrēšanas. Vienīgais, ko viņi reģistrē, ir laika zīmogi no brīža, kad lietotāji piesakās pakalpojumā.

Šis VPN darbojas ļoti labi, pārbaudot noplūdes, un to nedara’t nevar noplūst jebkura DNS, WebRTC vai IPv6 informācija. Līdztekus spēcīgajai šifrēšanai šīs opcijas drošības standarti noteikti ir līdzvērtīgi pārējiem pretendentiem šajā sarakstā.

Vēl viena forša lieta, kas izceļas par ProtonVPN, ir tā, ka tie ļauj izveidot līdz pat 10 vienlaicīgus savienojumus ar saviem apmaksātajiem plāniem, kas lietotājiem sniedz daudz brīvības, kad nepieciešams izmantot pakalpojumu ar dažādām vienlaicīgām ierīcēm. Klients tiek atbalstīts operētājsistēmās Windows, Mac, Android, iOS un Linux.

Apmaksātie plāni sākas ar 3,29 USD mēnesī, kas atslēdz visas valstis, ļauj izmantot divas vienlaicīgas ierīces, lielāku ātrumu un P2P. Plus plāns par USD 10 mēnesī dod jums līdz 5 ierīcēm, labākus serverus un dažas citas funkcijas, piemēram, Tor serverus. Visionary plāns par USD 30 mēnesī ļauj piekļūt visām valstīm, un tajā ietilpst viņu drošā e-pasta klients ProtonMail Visionary..

Tā’Ir svarīgi atzīmēt, ka ProtonVPN’Bezmaksas pakalpojums ir viens no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem Japānā.

5. ZenMate

ZenMate pakalpojuma logotips Apmeklējiet ZenMate VPN

Šim ir dažas lieliskas funkcijas, kas padara to par labu iespēju labākajam bezmaksas Japānas VPN, taču ir arī daži trūkumi. Pats klients izmanto AES-128 bitu šifrēšanu, kas nav’t ir tikpat labs kā tipiskais AES-256 bitu standarts. Viņi arī piedāvā virkni protokolu, ieskaitot IPSec, IKEv2 un L2TP, kā arī OpenVPN ar apmaksātu versiju..

Labās ziņas ir tādas, ka bezmaksas versija ir efektīva, lai atbloķētu Netflix saturu, kuram ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums. Jums, iespējams, nāksies meklēt efektīvu serveri, lai to izdarītu, taču tam vajadzētu darboties lielāko daļu laika.

Torrenting, diemžēl, bezmaksas versijā nav atļauts, un tas ir pieejams tikai tad, ja jums ir apmaksāts plāns. Apmaksātā versija mēnesī maksā 11,99 USD. Uzņēmums atrodas Vācijā, kas ir piemērota vieta VPN pakalpojumam, kaut arī tas ir daļa no 14 Eyes alianses.

6. Hotspot vairogs

Hotspot Shield pakalpojuma logotips Apmeklējiet Hotspot vairogu

Tas ir labs ātrgaitas VPN, kas lietotājiem piešķir neierobežotu joslas platumu. Viņiem ir arī serveru klātbūtne daudzās valstīs, ieskaitot Japānu, ASV un Lielbritāniju.

Tā’s ir līdzīgs CyberGhost, jo tas ir ļoti ērti lietojams. Viņi atbalsta arī specializētus klientus plašam ierīču klāstam. Viņi izmanto AES-256 bitu šifrēšanu, izmantojot OpenVPN, un viņiem ir stingra politika bez reģistrēšanās. Viņiem ir arī nogalināšanas slēdzis, kas vienmēr ir plus, un šķiet, ka tie ir efektīvi Netflix atbloķēšanai.

Lai gan uzņēmums apgalvo, ka tai nav politikas reģistrēšanas, viņu vietne apgalvo, ka “reklāmdevēji, iespējams, varēs apkopot noteiktu informāciju, rādot reklāmas no Hotspot Shield lietojumprogrammas.” Tas ir noteikts sarkanais karogs, jo tas nozīmē, ka uzņēmums kaut kādā veidā izseko jūsu darbībām.

Mēneša plāns sākas ar USD 12,99 mēnesī. Tas samazinās līdz USD 6,99 mēnesī par viena gada abonementu un līdz USD 2,99 par trīs gadu abonementu. Visiem plāniem ir 45 dienu naudas atdošanas garantija. Uzņēmums piedāvā arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

7. TunnelBear

TunnelBear pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni TunnelBear

Šī ir glīta iespēja ar ļoti lietotājam draudzīgu saskarni. Šis izmanto arī AES-256 bitu šifrēšanu un to neizmanto’t neierobežo bezmaksas versiju. Ja jums tas ir mēnesī, 500 MB datu vāciņš’Tas nav maksājošs klients, bet pats klients joprojām ir pilnībā izmantojams un funkcionāls bez apmaksāta plāna.

Viņiem ir arī kompetenta politika bez reģistrēšanās un servera klātbūtne 22 valstīs, sniedzot lietotājiem daudz savienojumu iespēju. Viņi atrodas Kanādas jurisdikcijā, kas ir mazāk nekā optimāla, taču joprojām nav slikta salīdzinājumā ar ASV vai Ķīnu.

Ja vēlaties jaunināt, tas mēnesī maksās tikai 9,99 USD, kas nav’t slikti, un noņem jums šo nepatīkamo 500 MB datu vāciņu.

Tātad, kas ir labākais bezmaksas Japānas VPN?

Japānas lietotājiem vislabākais bezmaksas VPN risinājums būs atkarīgs galvenokārt no piedāvātā drošības līmeņa, darbības jurisdikcijas drošības un cenas, ja kādreiz vēlēsities jaunināt.

Kad mēs aplūkojam visas šīs iespējas līdzās, mēs’esat noskaidrojis, ka vietnē Hide.me vienkārši ir vislabākais sprādziens jūsu naudai.

Ja jūs’re Japānā, kuru no šiem bezmaksas VPN esat izmantojis iepriekš? Vai mums pietrūka lielisku bezmaksas VPN Japānai? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk.

Ieteicamais teksts:

Labākais VPN Japānā

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 78