Bezmaksas VPN iPhone un iPads ierīcēm 2020. gadā


Tiešsaistes datu pārkāpumi pēdējos gados ir kļuvuši par pieaugošu iemeslu bažām. Tas nav diez ko pārsteidzoši, ņemot vērā to, ka pieaug datu zādzību gadījumi. Kā tāds tas’Svarīgāk nekā jebkad agrāk ir mēģināt saglabāt savu personisko informāciju no iespējamiem zagļiem.

Ir daudz VPN, kas ļaus jums baudīt uzlabotu privātumu tiešsaistē. Lielākā daļa no tām ir vienkāršas un vienkāršas, lai nekavējoties darbotos jūsu iOS ierīcē. Kas’s vairāk, tas’Var droši teikt, ka tie ir ideāls veids, kā aizsargāt jūsu personisko informāciju.

Tātad, ja jūs’Vēlos uzzināt, kurš ir labākais bezmaksas VPN iPhone un iPad, vienkārši turpiniet lasīt. Šis raksts jums pateiks visu, kas jums jāzina par to, kāpēc iOS ierīcē ir nepieciešams VPN, un sniegs mūsu 5 labākos bezmaksas VPN iPhone un iPads..

Kāpēc jums iOS ierīcē ir jāizmanto VPN?

Jums tiešām nevajadzētu’nenovērtējiet par zemu to, cik viegli ir nozagt datus - it īpaši, ja pārlūkojat tīmekli savā iOS ierīcē, kad esat izveidojis savienojumu ar atvērtu tīklu. Par laimi, ja izmantojat VPN, jūsu dati paliks tālu no ziņkārīgo acīm.

Izveidojot un darbojas jūsu ierīcē (-ēs) VPN pakalpojumu, jūs ne tikai uzlabosit savu tiešsaistes privātumu, bet arī jūs’Jums būs arī iespēja apiet ģeogrāfiskās bloķēšanas praksi, kuru ieviesīs populāri tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix un Amazon Prime Video.

Vienīgā problēma ir tā, ka ne visiem ir līdzekļi, lai samaksātu par VPN abonementu. Par laimi, uz jūsu lūgšanām ir atbilde, un tā’s ir daudz bezmaksas VPN, no kuriem var izvēlēties. Tas tā nav’Tas nozīmē, ka jums vajadzētu izvēlēties pirmo, ko redzat. Tāpat kā daudzās citās lietās, vienmēr ir vērts veikt pētījumu. Par laimi, nākamajā sadaļā būs mūsu populārākie ieteiktie bezmaksas VPN iPhone un iPad ierīcēm. Tātad, bez turpmākas piebildes, šeit viņi ir!

5 labākie bezmaksas VPN iPhones un iPad

1. TunnelBear

TunnelBear pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni TunnelBear

Ir daudz iemeslu, kāpēc patīk šis konkrētais VPN sniedzējs. Tā’Tas ir ērti lietojams, piedāvā pienācīgu ātrumu, atbalsta vairākas ierīces, izmanto spēcīgu AES-256 bitu šifrēšanu, un pats galvenais - tas’s bez maksas! Fakts, ka jūs don’Liela pievienotā piezīme ir arī kredītkarte, lai iestatītu un izmantotu pakalpojumu.

Tomēr lielākajai daļai bezmaksas VPN ir ierobežojumi, kas mudina jūs jaunināt uz maksas versiju. Galu galā, ja VPN pakalpojumu sniedzējs to nedara’t nopelnīt naudu, tas vienkārši uzvarēja’viņiem nav jābūt dzīvotspējīgiem turpināt uzņēmējdarbību. TunnelBear noteikti nav izņēmums, jo katru mēnesi tas piedāvā tikai 500 MB bezmaksas datu.

Lai izmantotu visas iespējas, jūs’Jums būs jājaunina uz apmaksātu versiju, kuras cena svārstās attiecīgi no 9,99 USD līdz 5,00 USD mēnesī par mēneša un 12 mēnešu abonementiem. Katrā ziņā, tā’to ir viegli iestatīt un lietot iOS, tāpēc tas ir’Ir vērts padomāt.

2. Nospiediet VPN

Izveidojiet VPN pakalpojuma logotipu Apmeklējiet vietni Windscribe

Ja jūs’meklējot visaptverošu VPN, kas ļaus jums izbaudīt uzlabotu privātumu tiešsaistē, Windscribe Free neapšaubāmi ir lieliska iespēja. Viņu bezmaksas versija ļauj dāsni 10 GB datu mēnesī, kas ir daudz vairāk nekā vairums bezmaksas VPN.

Windscribe Free ir ierobežots, salīdzinot ar augstākās klases versiju, taču jums joprojām ir pieeja astoņām attālā servera vietām, no kurām katra piedāvā saprātīgu ātrumu. Arī darbu sākšana ar iPhone vai iPad būs brīze, jo ir pieejama speciāla lietotne, kas ir pieejama App Store.

3. Hotspot vairogs

Hotspot Shield pakalpojuma logotips Apmeklējiet Hotspot vairogu

Hotspot Shield ir lieliski piemērots iOS ierīcēm un ir lieliska bezmaksas VPN iespēja. Galu galā tas piedāvā bezmaksas un neierobežotu piekļuvi, no kurām izvēlēties ir 17 dažādas valstis. Darbina AnchorFree, šim konkrētajam VPN nav nepieciešama reģistrācija vai kredītkarte, un tas nodrošina maksimālu anonimitāti tīmekļa pārlūkošanas laikā.

Ja jūs’Es vēlētos maksimāli izmantot šo VPN, iespējams, ir vērts jaunināt uz viņu apmaksāto versiju, jo jums ir tikai 500 MB dienas naudas. Ņemot to vērā, cilvēkiem ar pamatvajadzībām vajadzētu atrast vairāk nekā pietiekamu.

4. ProtonVPN

ProtonVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet ProtonVPN

Runājot par tiešsaistes privātuma uzlabošanu bez maksas, jūs varat’t daudz kas nepareizs ar ProtonVPN. Galu galā tā pakalpojums piedāvā neierobežotu datu un joslas platumu, izcilus šifrēšanas protokolus, pienācīgu ātrumu un tur’s paredzēta lietotne, kas pieejama vietnē App Store.

Tomēr pakalpojumu var nedaudz ierobežot, piedāvājot laiku pa laikam neuzticamu darbību. Arī tad, ja jūs’Vēlaties izmantot pakalpojumu vairākās ierīcēs, to nevar izdarīt ar šo pakalpojumu. Jūs’d ir jājaunina uz apmaksātu VPN, piemēram, ExpressVPN, kas vienlaikus ļauj veikt vairākus savienojumus.

5. Paslēpt mani VPN

Hide Me VPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni Hide.me

Slēpt mani VPN ir spēcīgs privātums un piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumu ar 2 GB lielu datu daudzumu mēnesī. Tas varētu nebūt labākais risinājums pastāvīgajiem lietotājiem, bet lietotājiem, kuriem ir pamatvajadzības, tas vienkārši šķiet pietiekami.

Kopumā ir tikai trīs serveru atrašanās vietas (Kanāda, Nīderlande un Singapūra), taču jūsu savienojuma ātrums tika uzvarēts’t nevar būt droseļvāksts, kas ir lieliski piemērots bezmaksas VPN jūsu iOS ierīcei. Papildu ieguvums ir tas, ka nav nevienas reklāmas, kas būtu jāsamierina, un tas ir redzams daudzos citos bezmaksas VPN. Kopumā tas’Tā ir lieliska opcija lietošanai iPhone vai iPad, pateicoties tā ērtai lietošanai un spējai saglabāt jūsu privātumu.

Secinājums

Tagad, kad mēs’Mēs apskatījām mūsu populārākos labākos bezmaksas VPN iPhone un iPad, un tas viss, kas jums jādara, ir pieņemt lēmumu par jūsu vajadzībām piemērotu. Kā tu’Iespējams, ka tagad jūs esat sapulcējies, ir vesela virkne bezmaksas VPN, no kuriem izvēlēties. Bet, cerams, ka šis raksts būs jūsu lēmumu padarījis daudz vieglāku!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =