Betternet mocīšanai


Betternet šodien ir diezgan populāra bezmaksas VPN izvēle miljoniem lietotāju. Neskatoties uz to, mēs uzskatām, ka šis ir viens no konfidencialitātes rīkiem, kas uz virsmas var šķist droši un uzticami, taču zem tā varat atrast dažas satraucošas problēmas. Tātad, vai Betternet ir laba idejas aizraušana? Ļaujiet’s redzēt.

Runājot par mocībām, mēs vienmēr uzsveram, ka VPN jābūt visaugstākajam iespējamam privātuma līmenim, bez reģistriem un saglabājumiem. Torrenting jūsu valstī var nebūt pat likumīgs, vai arī jūs varat būt lietotājs, kurš tiecas lejupielādēt vai augšupielādēt pirātiskus failus. Šajos gadījumos jums nepieciešama pareiza anonimitāte; citādi jūs agrāk vai vēlāk varētu saņemt paziņojumu vai soda naudu.

Tomēr mocīšana un P2P failu koplietošana ir saistīta ne tikai ar ar autortiesībām aizsargātu materiālu koplietošanu - ko mēs nekādā veidā nemudinām un neveicinām. Ja jūs galvenokārt izmantojat BitTorrent, uTorrent vai Vuze, lai apmainītos ar lieliem juridiskiem failiem, jums, iespējams, nav nepieciešama maksimāla konfidencialitāte. Tātad, tas ir atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat kādu no šīm failu koplietošanas platformām.

Vai Betternet VPN ir piemērots mocīšanai? Tas ir atkarīgs arī no jūsu vajadzībām. Pirms jūs atzīmējat, lai uzzinātu, vai mēs esam atraduši šo VPN pakalpojumu pietiekami uzticamu, ļaujiet mums’redzēt dažus VPN straumēšanas pamatus.

Brīdinājums!

Torrenting bez VPN ir nepatikšanas

Lai gan vairumā valstu spīdzināšana ir likumīga, ar autortiesībām aizsargāta satura lejupielāde nav. Dons’t pieķerties to darot - izmantojiet VPN!

Saņemiet Betternet tūlīt ▸

Kāpēc torrentēšanai nepieciešams VPN?

Betternet for Torrenting

Ne visām valstīm patīk vai novērtē VPN lietotņu ideju, kuru var izmantot, lai atbloķētu cenzētās un ģeogrāfiski ierobežotās vietnes, lai piekļūtu saturam pamatota iemesla dēļ. Dažās valstīs, piemēram, Irākā, Baltkrievijā, Turkmenistānā un Ziemeļkorejā, VPN pakalpojumu izmantošana ir pilnībā aizliegta.

Citos pasaules reģionos to varētu attiecināt tikai uz valdības apstiprinātiem VPN (piemēram, Ķīnā, Krievijā un Irānā) vai uz noteiktām personām (Apvienotajos Arābu Emirātos). Tomēr citās valstīs straumēšanas vai noteiktas straumēšanas vietas varētu tikt bloķētas.

Tātad, pat ja jūsu BitTorrent, Vuze vai uTorrent lietojums ir saistīts ar likumīgu failu koplietošanu, jūs varat nonākt nepatikšanās, izmantojot straumēm šādās valstīs. Vienīgais anonīmais veids, kā jūs varat turpināt izmantot straumēm, ir šifrēt vai aizēnot visu jūsu interneta trafiku, izmantojot VPN risinājumu. Bez šādas aizsardzības jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs) un citas nevēlamas puses, piemēram, valdības un kibernoziedznieki, var viegli pārtvert jūsu interneta sakarus un izmantot tos pret jums.

Bet paliek jautājums: vai ir droši izmantot Betternet mocīšanai? Pirms mēs varētu atbildēt uz šo būtisko jautājumu, ļaujiet mums dalīties ar jums mūsu stingrajos VPN kritērijos mocīšanai.

Pamatkritēriji drošai VPN straumēšanai

droša VPN straumēšana

Lai izlemtu, vai VPN ir piemērots un drošs straumēšanai, kā filtrs jums ir nepieciešams stingru kritēriju komplekts. Tā kā P2P failu apmaiņa ir pelēkā zona, kad runa ir par likumībām, mēs uzskatām, ka obligāti jābūt visaugstākajam konfidencialitātes līmenim.

Pat ja jūs izmantojat tikai savu torrent klientu, lai apmainītos ar lieliem un pilnīgi likumīgiem failiem, jūs varat to darīt pilnīgi anonīmi.

Lai iegūtu vislabāko VPN straumēšanas pieredzi, jums jāņem vērā šie punkti:

 • Nekādu žurnālu politika: VPN nodrošinātājs nereģistrē savienojumu un arī lietošanas žurnālus. Tur’nav (personiski identificējamu) žurnālu vēstures, kas koplietots ar iestādēm.
 • Optimizēti P2P serveri: palīdz apiet ISP ierobežojumus, kas veltīti lielai failu koplietošanai, lai P2P trafiks būtu pēc iespējas ātrāks.
 • Pienācīgas drošības funkcijas: AES-256 šifrēšana, OpenVPN, IPsec vai pat obfukcija (lēnāka, bet drošāka iespēja).
 • Avārijas poga: lai izvairītos no IP / DNS noplūdes, ja savienojums var samazināties.
 • IP / DNS aizsardzība pret noplūdi: neizplatīt sensitīvu informāciju, lai izvairītos no atrašanās vietas un saistīšanas ar jūsu interneta trafiku.
 • Labi savienojuma ātrumi: lai pēc iespējas ātrāk lejupielādētu un augšupielādētu.
 • Nav vai ir reti savienojumu: lai nodrošinātu netraucētu failu straumēšanu.

Mūsuprāt, jums nekad nevajadzētu izmantot VPN, kam trūkst neviena no šiem kritiskajiem punktiem, ja vien jūsu tiešsaistes drošība un privātums nav galvenie iemesli, kāpēc jums vispirms ir vajadzīgs šāds pakalpojums.

Lūdzu, ņemiet vērā: pat ja jūs izvēlaties instalēt Betternet torrenting ierīcē, tas nenozīmē, ka jūsu BitTorrent, uTorrent vai Vuze klients saziņai izmantos šifrētu VPN kanālu. Atcerieties konfigurēt savu torrenting programmatūru, lai pārliecinātos, ka jūs patiešām esat aizsargāts.

Visbeidzot ļaujiet’Mēs redzam, ko Betternet var piedāvāt un kā tas atbilst mūsu kritērijiem.

Vai man vajadzētu izmantot Betternet mocīšanai?

betternet par straumēm

VPN ir tikpat labs kā privātums, ko tas nodrošina lietotājiem. To sakot, mums arī uzreiz jāpiebilst, ka tas var būt atkarīgs arī no jūsu vajadzībām. Tomēr, tā kā mēs koncentrējamies uz to, vai Betternet ir labs un drošs mocīšanai vai nē, šim VPN ir jāatbilst mūsu kritērijiem, lai tas būtu ieteicams pakalpojums..

Pirmkārt, Betternet atrodas Kanādā, piecu acu valstī. Tas nozīmē, ka valdība un citas iestādes var piespiest Betternet uzraudzīt lietotājus un dalīties ar reģistrētajiem datiem. Tātad, jautājums ir: cik daudz informācijas Betternet reģistrē un vai to var izmantot, lai jūs identificētu?

Par laimi Betternet to nedara’šķiet, ka netiek reģistrēti vietnes lietošanas dati, kas ir labs sākums. Bet mēs varam’Pārliecinieties, ka cita personiskā informācija netiek ierakstīta vai pat tiek koplietota ar trešajām personām, jo ​​konfidencialitātes politika par to ir nedaudz neskaidra. Trešo pušu reklāmas un reklamētie videoklipi tiek uzskatīti par vispārīgiem un nav pielāgoti tā, kā tas bija agrāk.

Tātad, ļaujiet’jāsaka, ka šis VPN to nedara’t neko reģistrēt (kas ir mazliet padziļināts), sliktā ziņa ir tā, ka nav nogalināšanas slēdža un arī DNS noplūdes aizsardzības. Tagad tas ir satraucoši, jo bez šādiem drošības elementiem jūs varat viegli atrast atrašanās vietu pēc vitāli svarīgas informācijas noplūdes.

Protams, ka tā’Ir pietiekami biedējoši, lai uzzinātu, ka nevēlamās acis var uzzināt par jūsu fizisko atrašanās vietu caur noplūdēm, taču patiesā problēma ir tā, ka jūsu interneta trafiku var saistīt arī jūs. Jūs varat viegli izdarīt matemātiku pats par to, ko tas nozīmē mocīšanas gadījumā, vai ne?

Ļaujiet’s vēl nedaudz runājam par privātumu un Betternet.

Vai jūs zinājāt, ka, lietojot šo VPN, trešās puses var instalēt sīkdatnes jūsu ierīcēs un izsekot jūsu tiešsaistes darbībām, ieskaitot jūsu klikšķus un preferences?

Tagad tas nenotiek’t arī izklausās lieliski.

Kad šīs kārtis uz galda, diemžēl, tā nenotiek’Nav īsti svarīgi, vai Betternet piedāvā OpenVPN un citus privātuma protokolus. Jūs un jūsu interneta sakari var tikt apdraudēti; ka’Viss, kas ir svarīgi, ja anonimitāte ir jūsu galvenā problēma.

Tomēr mēs varam iedziļināties arī tehniskajā informācijā, pieminot ļoti mazos šī VPN serverus (17 atrašanās vietas) un to, cik daudz bezmaksas lietotāju pārslogo šos aptuveni 38 miljonus. Šie fakti arī padarītu apšaubāmu Betternet izmantošanu mocīšanai.

“Kā būtu ar Betternet ātrumiem?” - jūs joprojām varat brīnīties. Pat ja jūs, iespējams, dažreiz saņemsit labu ātrumu, lai skatītos HD videoklipus, savienojums var būt kaitinošs. Protams, jums var kļūt veiksminieks ar premium versiju. Bet vai jūs tiešām gribētu riskēt??

Kopumā mēs don’t uzskatu, ka Betternet ir labākā izvēle VPN mocīšanai; un tas bija nepietiekams apgalvojums. Vienkārši sakot, jums nevar būt tāds drošības un privātuma līmenis, kāds nepieciešams straumju drošai lejupielādei un augšupielādei. Kopš tā laika jūs joprojām varat riskēt, izmantojot bezmaksas versiju’nav ko pazaudēt (jūs varat domāt) - labi, varbūt daži tūkstoši dolāru pēc paziņojuma par autortiesībām vai tiesas prāvas, ja jūs lietotu protektoru uz plāna ledus.

Izlasiet mūsu pilnu Betternet pārskatu

Alternatīvs VPN straumēšanai

Jūs, iespējams, izpostīs jaunumi, kurus mēs jums parādījām par Betternet, jo tas bija slikta ideja. Bet tam nevajadzētu virzīt jūs prom no pareizā virziena; jūs saprotat, ka ir nepieciešams VPN, lai veiktu straumēšanu. Tātad, ļaujiet mums atklāt labākos, ja jūs joprojām interesē. Noklikšķiniet uz saites zemāk, lai uzzinātu par mūsu labākajiem ieteikumiem.

Labākais Torrenting VPN

ExpressVPN ExpressVPN 9,5 / 10Neizdevīga drošība, uzticama ģeogrāfiskā atbloķēšana un ātrums, kas pārsniedz vidējo, padara ExpressVPN par vienu no mūsu iecienītākajiem VPN. Visaptverošs rīks, ieskaitot cenu.

 • Ūdensnecaurlaidīga drošība
 • Lielais serveru saraksts
 • Lieliski straumēšanai
 • Ļoti labs mocīšanai
 • Ļoti ātri
 • Diennakts klientu atbalsts

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Nevainojama privātuma prakse, uzlabotas drošības funkcijas un uzticamas ģeogrāfiskās atbloķēšanas iespējas padara NordVPN par neapstrīdamu nozares līderi. Neatkarīgi no jūsu vajadzībām šo VPN jūs esat nodrošinājis - viss sākot no tikai 3,49 USD / mēnesī.

 • Lieliska drošība
 • Lielisks serveru saraksts
 • Satriecošs Netflix
 • Labi mocīšanai
 • Ļoti ērti lietojams
 • Pieejamas cenas

CyberGhost CyberGhost 9.1 / 10Ar vienu no populārākajiem VPN tirgū, CyberGhost iezīmē daudz lodziņu drošības, lietošanas ērtuma un satura atbloķēšanas ziņā. Lai arī tas nav ātrākais zirgs stallis, tā tomēr ir piemērota izvēle straumēšanai un straumēm.

 • Lielais serveru saraksts
 • Cieta drošība
 • Ļoti draudzīgs lietotājam
 • Darbojas ar Netflix
 • Labi mocīšanai
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map