Kā lietot Avast VPN

Lielākā daļa galveno VPN pakalpojumu sniedzēju pārliecinās, ka viņu VPN programmatūra ir pēc iespējas vienkāršāka. Tomēr dažiem upuriem ir arī bagātība uz lietošanas altāra. Avast SecureLine VPN ir viena no šodien tirgū visvienkāršāk lietojamām lietotnēm. Jūs varat to saukt par sapni iesācēju lietotājiem; labi, vismaz saistībā ar tā draudzīgumu lietotājam. No šī ziņojuma jūs uzzināsit, kā izmantot Avast VPN un kādos nolūkos to varat izmantot.


Kā to lejupielādēt un instalēt

Parasti VPN lietotņu lejupielāde un instalēšana ir bez prāta. Tomēr Avast VPN gadījumā var būt nepieciešami daži papildu klikšķi, jo Avast piedāvā vairākus kiberdrošības produktus un viņu vietne padara tos visus pieejamus.

Tātad būtībā pirmais solis ir izvēlēties, vai vēlaties rīku savai mājai vai savam biznesam. To var izdarīt, noklikšķinot vai nu uz Mājām vai Biznesa izvēlnei oficiālās vietnes augšpusē.

Pēc tam kreisajā panelī izvēlaties platformu (Windows, Mac OS, Android vai iOS) un pēc tam no parādītās partijas varat izvēlēties drošības produktu. Šajā gadījumā jūs noklikšķiniet uz SecureLine VPN, kas jūs novirzīs uz lejupielādes lapu.

Vēl viens klikšķis uz Poga Lejupielādēt PC, vai kuru platformu izvēlējāties, un lejupielāde būtu jāsāk automātiski pēc dažām sekundēm.

Pati instalācija neprasa doktora grādu. arī datorzinātnēs. Tomēr šajā procesā var būt iesaistīts nedaudz vairāk klikšķu nekā parasti. Bet, protams, nekas pārāk sarežģīts. Būtībā tā ir noklikšķināšana labi, daži Nexts, Uzstādīt, un Pabeidz.

Tagad jūs esat gatavs aktivizēt Avast SecureLine VPN.

Kā aktivizēt Avast SecureLine VPN

aktivizēt avast Secureline VPN

Lai varētu to izmantot, jāaktivizē Avast SecureLine VPN. Atkarībā no tā, ko vēlaties, VPN programmatūru pēc tās iegādes var aktivizēt trīs veidos:

 • Aktivizācijas kods
 • Licences fails
 • Avast konts.

Aktivizācijas kodu vai licences failu atradīsit pasūtījuma apstiprināšanas e-pasts jūs esat saņēmis no Avast. Kad esat nokopējis aktivizācijas kodu starpliktuvē vai saglabājis licences failu cietajā diskā, jums jāuzsāk Avast VPN programmatūra..

Atveriet izvēlni un dodieties uz Mana licenču opcija. Tagad jūs varat izvēlēties Piesakieties savā Avast kontā vai Ievadiet derīgu aktivizācijas kodu ekrānā Abonēšana. Ja izvēlaties aktivizācijas koda metodi, varat ievadīt kodu, kuru atradāt pasūtījuma apstiprināšanas e-pastā (vai nokopēt to no starpliktuves) vai noklikšķināt uz Izmantojiet licences faila saiti lai augšupielādētu saglabāto licences failu.

Kad esat pabeidzis aktivizēšanas procesu, esat gatavs izmantot savu VPN programmatūru.

Avast VPN bezmaksas izmēģinājuma secība

Avast VPN bezmaksas izmēģinājums

Viena no labākajām šī VPN pakalpojuma īpašībām ir tā, ka varat to izmēģināt bez maksas. Tomēr Avast to nedara’Jūs vienkārši piešķirat 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, un tas var dot jums vairāk. Vai jūs domājat, ka 7 dienas nav pietiekamas, lai izlemtu, vai iegādāties šo VPN vai nē? Kāpēc tad neiet uz 30 dienu izmēģinājumu? Kā?

Pēc 7 dienu termiņa beigām varat aktivizēt 30 dienu izmēģinājumu, ja mēģināt pārinstalēt lietotni vai mēģināt to izmantot pēc tam. Pēc tam jums tiek piedāvāts sākt bezmaksas izmēģinājumu un maksāt USD 0,00 par pirmajām 30 dienām, vai arī iegādāties produktu tūlīt. Protams, šajā gadījumā jums jau ir jāsniedz sava bankas vai PayPal informācija, tāpat kā jūs faktiski pērkat produktu. Paturiet prātā, ka, ja nevēlaties, jums būs jāatceļ šis abonements’nevēlaties, lai no jums tiek iekasēta maksa par 1 gada plānu automātiski.

Un tas vēl nav viss. Atceļot 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums var piedāvāt 60 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju ir iespējams lejupielādēt tikai no vietnes vai pārdevējiem’ vietnes, jo pārējie bezmaksas izmēģinājumi ir pieejami tikai lietotājiem, kuri to uztrauca izmēģināt 7 dienas.

Kas ir piemērots Avast VPN?

Ja tiešsaistes anonimitāte jums nav dzīvības vai nāves jautājums, mēs ar dažiem iebildumiem teiktu, ka varat izmantot Avast VPN šādām lietām:

 • Lai sabojātu savu IP adresi
 • Lai nodrošinātu publisku WiFi savienojumu
 • Lai skatītos Netflix, BBC iPlayer, Hulu un Kodi: jāpiebilst, ka, izveidojot savienojumu ar Netflix serveriem vai tos apejot, var rasties problēmas. Var rasties arī ātruma problēmas, tāpēc straumējot video, var rasties kaitinošas kavēšanās un iesaldēšana. Citiem vārdiem sakot, Avast SecureLine VPN var nebūt labākā izvēle HD kvalitātes TV šovu un filmu straumēšanai. Bet tas var būt pilnībā atkarīgs no jūsu fiziskās atrašanās vietas un VPN servera, ar kuru izveidojat savienojumu.
 • Lai spēlētu tiešsaistes spēles: atkal jūsu spēja spēlēt nemanāmi bez savienojuma samazināšanās un ar nelielu latentumu var būt ļoti atkarīga no jūsu savienojuma kvalitātes.
 • Lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotas vietnes: šo VPN mēs iesakām tikai ģeogrāfiskai atbloķēšanai, ja tas jūsu valstī nerada juridiskas sekas. Ja jūs dzīvojat Ķīnā vai citā valstī, kurā tiek stingri cenzēts, ieteicams izmantot VPN pakalpojumu, kuram nav stingru žurnālu politikas un spēcīgas privātuma funkcijas.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat mēģināt izmantot Avast VPN pamata VPN funkcijām, un jums, iespējams, ir atšķirīgas sajūtas par to.

Tas, ko mēs jums neiesakām izmantot, ir politisks, ekoloģisks un cita veida aktīvisms, kam var būt nopietnas sekas jūsu valstī, taču, ja esat žurnālists, kurš meklē izmeklēšanu, jums arī citur jāmeklē pareiza tiešsaistes drošība. un privātums.

Mēs uzskatām, ka šim VPN risinājumam ir labs potenciāls un tas varētu piesaistīt vairāk lietotāju, tiklīdz viņu privātuma politika un datu apmaiņas prakse ar iestādēm mainīsies uz labo pusi.

Kā lietot Avast Secureline VPN

Visbeidzot ļaujiet’Saruna par to, kā izmantot Avast VPN. Godīgi sakot, tas ir viens no vienkāršākajiem VPN risinājumu izmantošanas veidiem. Iepriekš mēs esam redzējuši vairākas ļoti viegli lietojamas lietotnes, tāpēc patiesi varam jums pateikt, ka šo VPN ar vislielāko atvieglojumu var izmantot arī iesācēji un vidējie datoru lietotāji..

Pati saskarne ir diezgan intuitīva un samērā vienkārša.

Lai pasargātu sevi tiešsaistē, jums jāuzsāk programma un galvenajā ekrānā noklikšķiniet uz Izslēgšanas poga lai ieslēgtu aizsardzību (Windows vai Mac OS). Noklikšķinot uz šīs pogas, jūs automātiski izveidosit savienojumu ar optimālo vai tuvāko VPN serveri. Tādā pašā veidā noklikšķinot uz lielās Pieslēgšanas poga mobilajās lietotnēs vajadzētu būt vienādam rezultātam.

Ja jums ir prātā vēlamā VPN atrašanās vieta vai vēlaties izmantot īpašu serveri P2P vai straumēšanai, varat viegli mainīt savu virtuālo atrašanās vietu, noklikšķinot uz Poga Mainīt atrašanās vietu un atlasot vēlamo serveri.

Būtībā tas viss ir par to, kā izmantot Avast VPN. No šī rakursa tas izskatās kā iesācēju lietotājs’sapnis. Tomēr, kad mēs skatāmies uz Iestatījumu izvēlne un jūsu brīvības līmenis pielāgot šo pakalpojumu, sliktā funkciju un iestatījumu dažādība var atstāt sliktu garšu mutē.

Izvēlne Avast SecureLine Settings ļauj veikt šādas ļoti vienkāršas optimizācijas:

 • Rādīt SecureLine paziņojumus
 • Startējiet SecureLine, kad tiek startēts mans dators
 • Automātiski ieslēdzot VPN, kad tiek palaista lietotne
 • Saņemiet beta atjauninājumus
 • Valoda: jums ir 44 valodas izvēles iespējas, kas, iespējams, padara Avast par daudzvalodu VPN programmatūru tirgū
 • Ieslēdziet SecureLine, kad ir izveidots savienojums ar nenodrošinātiem WiFi tīkliem

Tomēr labas ziņas iesācēju lietotājiem, jo ​​viņi var viegli izmantot Avast VPN bez jebkādām tehniskām zināšanām. Tomēr mēs to negribētu’Jebkurā gadījumā neiesakiet šo VPN pieredzējušākiem lietotājiem.

Noslēgumā mēs varam teikt, ka Avast VPN var būt samērā laba izvēle datoru lietotājiem, kuriem nepieciešamas VPN pamatfunkcijas bez nopietnas tiešsaistes drošības un privātuma. Bet, ja anonimitāte ir obligāta, jūs varētu vēlēties pārliecināties, vai jūsu vēlamā VPN programmatūra ir bruņota ar ložu necaurlaidīgām funkcijām, ieskaitot patiesi nē žurnālu politiku, slēdzi un aizsardzību pret noplūdi..

Ieteicamās saistītās ziņas:

Avast SecureLine VPN operētājsistēmai Android

Avast SecureLine VPN Torrenting

Vai Avast VPN uztur žurnālus??

Avast Secureline VPN apskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − 17 =