Avast VPN bezmaksas izmēģinājuma pārskats


Avast ir viens no lielākajiem antivīrusu aizsardzības nosaukumiem, kas piegādā apmēram 17 procentus no Amerikas uzņēmumiem un mājām. Tomēr daži cilvēki saprot, ka Avast piedāvā arī virtuālā privātā tīkla pakalpojumu ar nosaukumu Avast Secureline.

Šis raksts sniegs visu, kas jums jāzina par Avast Secureline VPN bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumu. Avast Secureline varētu būt ideāls papildinājums jūsu pretvīrusu programmatūrai, un Avast ir padarījis to diezgan vienkāršu, lai viņu galvenajam konfidencialitātes rīkam izmēģinātu izmēģinājumus..

Kāpēc Avast ir nolēmis piedāvāt pilnīgu bezmaksas izmēģinājuma versiju Secureline?

Avast zina viņu tirgu. Viņi saprot, ka VPN ievērojami atšķiras ticamības un ātruma ziņā, un cilvēki, kuri izmanto VPN, pirms apņemšanās izveidot maksājumu plānus vēlas uzzināt, cik labs rīks ir. Tātad, lai lietotājiem nodrošinātu šo iespēju, viņi lietotājiem piešķir dāsnu 7 dienu Avast VPN izmēģinājuma periodu.

Avast VPN izmēģinājums ir pilnīgi bez maksas, un, iegādājoties izmēģinājuma periodu, pirkuma pienākums nav. Tam ir visas galvenās funkcijas, tāpēc lietotāji var izjust patiešām labu VPN piedāvātās iespējas.

Jūs varat vienkārši noklikšķināt uz lejupielādes pogas, aktivizēt to un izdomāt. Tomēr, ja pārsniegsiet 7 dienu limitu, abonēšanas maksājumi tiks ieviesti.

Tas, ko Avast ir paveicis, ir ļoti gudrs: tie vienas nedēļas laikā piedāvā pilnvērtīgu degustētāju, ļaujot lietotājiem izjust pilnu Secureline paketi. Daudzi VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumus, taču parasti tiem ir ierobežojumi, kas tos padara daudz mazāk funkcionējošus nekā reālās lietas. Tas’Tas nav gadījums ar Avast VPN izmēģinājumu.

Ko galdā sniedz Avast Secureline VPN bezmaksas izmēģinājums?

avast secureline vpn

Kaut arī mēs’Ja runājam par bezmaksas izmēģinājumu, funkciju komplekts ir diezgan plašs, piedāvājot visu, kas jums’Es saņemšu ar pilnu samaksāto versiju. Piemēram, izmantojot Avast VPN bezmaksas izmēģinājumu’saņemšu:

  • Bankas kategorijas šifrēšana.
  • UI, kas’s ir optimizēts viedtālruņu lietotājiem ar specializētām Android un iOS versijām.
  • Anti-ģeo bloķēšanas funkcijas, kas darbojas ap cenu diskrimināciju, straumēšanas vietņu bloķēšanu un valdības cenzūru.
  • Serveri 33 pasaules valstīs, ieskaitot ASV, Krieviju, Brazīliju, Austrāliju un Lielbritāniju.
  • Iespēja savienot ne vairāk kā 5 ierīces, izmantojot to pašu VPN kontu.
  • Nav joslas platuma ierobežojumu, ātrums ir “līdz” 2 gigabiti sekundē un torrentiem draudzīgu serveru izvēle.

Darba sākšana ar Avast VPN bezmaksas izmēģinājumu

Avast bezmaksas izmēģinājuma versijas lejupielāde ir vienkārša, un arī VPN sākšana ir ļoti vienkārša. Vienkārši dodieties uz Avast veikalu un ritiniet līdz lapas apakšai.

Kad jūs tur nokļūsit, jūs’atradīsit virkni iespēju:

 1. PC - ja jūs’Lejupielādējot datoru, Avast ir izveidojuši Windows versiju, kuru var lejupielādēt, izmantojot šo saiti.
 2. Mac - Mac lietotāji šeit var iegūt bezmaksas izmēģinājuma versiju.
 3. Android - tur’s ir arī bezmaksas izmēģinājuma versija Android lietotājiem, kuru varat iegūt šeit.
 4. iOS - visbeidzot, iPhone un iPad lietotāji vēlēsies lejupielādēt iOS versiju, kas atrodama šajā lejupielādes lapā.

Kā iestatīt Avast VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju

Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, ir viegli iestatīt Avast VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Vispirms jums vajadzētu saņemt apstiprinājuma e-pastu ar informāciju par savu Avast kontu. Uzturiet to ērti par iestatīšanas procesu. Mobilo ierīču lietotāji atradīs savus “Aktivizācijas kods” lietotnes Secureline iestatījumu - abonēšanas sadaļā.

Ja izvēlaties Windows, šeit’s tas, kas jums jādara:

 1. Pārliecinieties, vai jūsu sistēmā darbojas ne VPN, ne pretvīrusu programmas, izņemot Avast.
 2. Lejupielādējiet Windows drošās līnijas iestatīšanas failu.
 3. Palaidiet failu “avast_secureline_setup.exe” un izvēlieties “Izpildīt kā administratoram” opcija.
 4. Ļaujiet lietotnes atļaujai veikt izmaiņas jūsu sistēmā, ja tiek prasīts.
 5. Izvēlieties pareizo valodu.
 6. Kad tas tiek prasīts, pieņemiet Avast licences līgumu.
 7. Atlasiet instalācijas ceļu un pēc tam nospiediet “Uzstādīt”.
 8. Klikšķis “Pabeidz”. Tagad jūs varat atvērt Secureline klientu, dodoties uz Windows lietotāja saskarnes labajā apakšējā stūrī un izvēloties “Atveriet opciju Avast Secureline.”
 9. Kad tas’darīts, aktivizējiet lietotni un izvēlieties “Sāciet bezmaksas izmēģinājumu” opcija. Jums vajadzētu lūgt e-pasta adresi, un Avast nosūtīs apstiprinājuma e-pastu. Kad lietotne pieprasa jūsu aktivizācijas kodu, ielīmējiet kodu apstiprinājuma e-pastā un jūs’re visu komplektu.

Mac lietotājiem instalēšanas process ir gandrīz tieši tāds pats. Ja jūs’atkārtoti lejupielādējot bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju Android vai iOS tālruņiem, jūs’Jums vajadzēs lejupielādēt lietotni no Google Play vai Apple App Store.

Kā aktivizēt Secureline bezmaksas izmēģinājumu, ja jums jau ir Avast Antivirus

avast drošas līnijas aktivizēšana

Tā’Ir svarīgi atzīmēt, ka process ir atšķirīgs, ja jums jau ir Avast’s pretvīrusu programmatūra, kas instalēta jūsu sistēmā. Tādā gadījumā Secureline jau ir paketes sastāvdaļa, un, lai sāktu darbību, tā vienkārši jāaktivizē.

Šeit’Kā aktivizēt VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju operētājsistēmai Windows:

 1. Reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam, kā aprakstīts iepriekš, un atveriet apstiprināšanas e-pastu, kuru Avast sūta caur.
 2. Pilnībā nokopējiet aktivizācijas kodu un atveriet Avast kontu lietotnē Avast Antivirus.
 3. Izvēlies “Informācija par abonēšanu” cilni, pēc tam noklikšķiniet uz “Manas licences”. Norādītajā laukā ievadiet aktivizācijas kodu.
 4. Kad tas’darīts, nospiediet “Turpināt” un jums vajadzētu redzēt, ka ir aktivizēta drošās līnijas bezmaksas izmēģinājuma versija.

Un Mac lietotājiem:

 1. Kopējiet aktivizācijas kodu no apstiprinājuma e-pasta.
 2. Secureline VPN jau vajadzētu būt instalētam un gatavam aktivizēšanai (ja jums ir Avast Antivirus). Lai to atrastu, dodieties uz “Ej” izvēlne, pēc tam “Lietojumprogrammas” cilne.
 3. Ritiniet uz leju, līdz atrodat Avast Secureline VPN un atveriet lietotni.
 4. Atrodi “Preferences” cilni, izvēlieties “Abonēšana”, tad “Aktivizēt”. Ievadiet kodu, kur tiek pieprasīts.
 5. Izvēlies “Aktivizējiet Secureline” pogu, lai pabeigtu aktivizēšanas procesu.

Avast VPN bezmaksas izmēģinājuma atcelšana

Ja jūs’es izmēģināju bezmaksas izmēģinājumu un don’nepatīk tas, ko piedāvā Secureline’s labi. Jūs varat atcelt jebkurā laikā, pirms ir pagājušas 7 dienas. Ja jūs don’t atcelt, pēc tam tiks aktivizēta abonēšanas opcija, kuru izvēlējāties, lejupielādējot VPN. Tāpēc izmēģinājuma izbeigšanai ir jāmaksā asi..

Vienkārši atinstalējot VPN, bezmaksas izmēģinājums netiks izbeigts. Lai to izdarītu, mobilo ierīču lietotājiem būs jāizmanto Google Play (maksājumi.google.com) vai Apple App Store, kur viņi var atcelt savu Secureline abonementu..

Ja jūs’jūs izmantojat Windows vai Mac, jūs’Jums būs jāatspējo automātiskā atjaunošana, izmantojot Avast klientu portālu. Ievadiet savu Avast ID un paroli, pēc tam izvēlieties “Pārvaldīt abonementu” opcija blakus Secureline.

Nākamajā lapā vienkārši iestatiet “Automātiska atjaunošana” uz “Izslēgts”, pēc tam nospiediet “Atspējot automātisko atjaunošanu” pogu un jūs’re labi iet.

Alternatīvi, jūs varat jaunināt uz pilnu Secureline abonementu. Avast VPN cenas mainās atkarībā no izmantotās ierīces. Lētākā datoru pakete darbojas ar nedaudz vairāk kā 5 USD mēnesī, lai gan viedtālruņu lietotāji var gūt labumu no daudz lētākām likmēm - ikmēneša maksa ir tikai USD 1,67. Ne pārāk dārgi!

Secinājums: vai Avast VPN bezmaksas izmēģinājums ir labs??

Vai Avast VPN ir bezmaksas? Nē, tā’s nē. Bet ir pilnībā funkcionējoša Secureline VPN izmēģinājuma versija, kas ir bezmaksas un dod jums nedēļu ar visu VPN’s funkcijas. Tāpēc jūtieties brīvi eksperimentēt, bet, ja jūs nolemjat, ka Secureline nav’t, pārliecinieties, ka atceļat 7 dienu laikā. Ja jūs don’t, tu’Drīz saņemšu rēķinu par pilnu abonementu.

Ieteicamais lasījums:

Avast Secureline VPN apskats

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 73 =