نحوه استفاده از Avast VPN

بیشتر ارائه دهندگان برتر VPN اطمینان حاصل می کنند که نرم افزار VPN آنها تا حد امکان آسان است. با این حال ، برخی نیز قربانی ثروت در محراب سهولت استفاده می شوند. Avast SecureLine VPN یکی از ساده ترین کاربردهای امروز در بازار است. شما می توانید آن را یک رویا برای کاربران تازه کار بنامید. خوب ، حداقل ، در ارتباط با کاربر دوستی آن است. از این پست ، نحوه استفاده از Avast VPN و آنچه را می توانید برای آن استفاده کنید ، یاد خواهید گرفت.


نحوه بارگیری و نصب آن

معمولاً بارگیری و نصب برنامه های VPN بدون ذهنیت است. اما ممکن است ممکن است در مورد Avast VPN چند کلیک اضافی انجام شود زیرا Avast دارای تعدادی از محصولات امنیت سایبری است و وب سایت آنها همه را در دسترس می کند..

بنابراین ، اساساً ، اولین قدم این است که آیا ابزاری را برای خانه خود یا تجارت خود انتخاب می کنید. می توانید با کلیک روی هر کدام از این کارها را انجام دهید برای خانه یا برای منوی تجارت در بالای وب سایت رسمی.

در مرحله بعد ، از پانل سمت چپ یک پلتفرم (Windows ، Mac OS ، Android یا iOS) انتخاب می کنید و سپس می توانید یک محصول امنیتی را از قسمت ظاهر شده انتخاب کنید. در این حالت کلیک می کنید SecureLine VPN, که شما را به صفحه بارگیری هدایت می کند.

یک کلیک دیگر روی دکمه PC را بارگیری کنید, یا هر کدام از سکوها را انتخاب کرده اید ، و بارگیری باید به طور خودکار در عرض چند ثانیه شروع شود.

خود نصب نیازی به دکتری ندارد. در علوم کامپیوتر یا. با این وجود ، ممکن است کمی کلیک بیشتر از روند معمول انجام شود. اما هیچ چیز بیش از حد پیچیده نیست. در واقع کلیک کردن است خوب, تعداد کمی Nexts, نصب, و پایان.

اکنون ، شما آماده فعال کردن Avast SecureLine VPN خود هستید.

نحوه فعال سازی Avast SecureLine VPN

فعال avline safe vpn

قبل از استفاده از آن ، باید Avast SecureLine VPN را فعال کنید. بسته به آنچه ممکن است ترجیح دهید سه روش برای فعال سازی نرم افزار VPN شما بعد از خرید وجود دارد:

 • کد فعال سازی
 • پرونده مجوز
 • حساب کاربری.

کد فعال سازی یا پرونده پروانه را در آن پیدا خواهید کرد ایمیل تأیید سفارش شما از Avast دریافت کرده اید پس از کپی کردن کد فعال سازی بر روی کلیپ بورد یا ذخیره پرونده مجوز در هارد دیسک خود ، باید نرم افزار Avast VPN خود را راه اندازی کنید..

منو را باز کرده و به صفحه بروید گزینه مجوزهای من. اکنون می توانید انتخاب کنید به حساب Avast وارد شوید یا کد فعال سازی معتبر را وارد کنید در صفحه اشتراک. اگر روش کد فعال سازی را انتخاب کنید ، می توانید کد مورد نظر خود را در ایمیل تأیید سفارش خود وارد کنید (یا آن را از کلیپ بورد خود کپی کنید) یا روی از لینک پرونده پروانه استفاده کنید برای بارگذاری پرونده مجوز ذخیره شده خود.

پس از اتمام مراحل فعال سازی ، آماده استفاده از نرم افزار VPN خود هستید.

دنباله آزمایشی رایگان VPN Avast

آزمایش رایگان Avast VPN

یکی از بهترین ویژگی های این سرویس VPN این است که می توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید. با این حال ، Avast نمی کند’فقط می توانید یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را به شما ارائه دهیم ، ممکن است راه بیشتری کسب کند. به نظر شما 7 روز برای تصمیم گیری در مورد خرید این VPN کافی نیست یا نه؟ چرا پس از آن به دادگاه 30 روزه نمی رویم؟ چگونه?

پس از اتمام 7 روز ، اگر می خواهید برنامه را مجدداً نصب کنید یا وقتی سعی دارید از آن استفاده کنید ، می توانید یک آزمایش 30 روزه را فعال کنید. سپس به شما پیشنهاد می شود که یک محاکمه رایگان را شروع کرده و برای 30 روز اول 0.00 دلار بپردازید ، یا این محصول را هم اکنون خریداری کنید. البته ، در این حالت ، شما باید جزئیات بانکی یا پی پال خود را مانند شما در واقع محصول را تهیه کنید. اگر بخاطر داشته باشید در صورت عدم پرداخت مجبور به لغو این اشتراک خواهید شد’می خواهید برای یک برنامه 1 ساله به طور خودکار شارژ شوید.

و این همه اش نیست. هنگامی که محاکمه رایگان 30 روزه خود را لغو کنید ، ممکن است یک آزمایش رایگان 60 روزه در بالای سطح ارائه شود. لطفاً توجه داشته باشید که فقط دانلود نسخه آزمایشی رایگان 7 روزه از وب سایت یا فروشندگان امکان پذیر است’ سایت هایی به عنوان بقیه آزمایش های رایگان فقط در دسترس کاربرانی است که به مدت 7 روز زحمت کشیدن آن را امتحان کردند.

Avast VPN برای چه چیزی مناسب است

اگر ناشناس بودن آنلاین شما برای شما مسئله ای از زندگی یا مرگ نیست ، ما با برخی از مطالبات می گوییم که می توانید Avast VPN را برای موارد زیر استفاده کنید:

 • برای جعل آدرس IP خود
 • برای تأمین اتصالات WiFi عمومی
 • برای تماشای Netflix ، iPlayer ، BBC ، Hulu و Kodi: باید اضافه کنیم که ممکن است هنگام اتصال به سرورهای Netflix یا دور زدن آنها مشکلاتی را تجربه کنید. مشکلات سرعت نیز ممکن است رخ دهد و بنابراین ، ممکن است در هنگام پخش فیلم ، تاخیرها و انجمادهای آزار دهنده اتفاق بیفتد. به عبارت دیگر ، Avast SecureLine VPN ممکن است بهترین راه حل برای پخش برنامه ها و فیلم های تلویزیونی با کیفیت HD نباشد. اما ، این می تواند کاملاً به موقعیت فیزیکی شما و سرور VPN که به آن وصل می شوید ، وابسته باشد.
 • برای انجام بازی های آنلاین: مجدداً توانایی شما برای بازی یکپارچه و بدون اتصال افت می کند و با تاخیر کم می تواند به کیفیت اتصال شما بستگی داشته باشد.
 • برای رفع انسداد وب سایتهای محدود جغرافیایی: در صورتی که این پیامد قانونی در کشور شما نداشته باشد ، ما این VPN را برای رفع انسداد جغرافیایی توصیه می کنیم. اگر در کشور چین یا کشور دیگری با سانسور سکونت دارید ، ممکن است بخواهید از یک سرویس VPN استفاده کنید که هیچ خط مشی سخت و مشخصات خصوصی محرمانه ای ندارد..

به عبارت دیگر ، می توانید سعی کنید از Avast VPN برای ویژگی های اصلی VPN استفاده کنید و ممکن است احساسات مختلطی در مورد آن داشته باشید.

آنچه ما به شما توصیه نمی کنیم از این سرویس استفاده کنید سیاسی ، محیطی و هر نوع فعالیت دیگری است که ممکن است عواقب جدی در کشور شما داشته باشد ، اما اگر شما یک روزنامه نگار تحقیق هستید ، برای امنیت مناسب آنلاین نیز باید به جای دیگری بگردید. و حریم خصوصی.

ما معتقدیم که این راه حل VPN از پتانسیل های خوبی برخوردار است و به محض تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی و نحوه به اشتراک گذاری داده ها با مقامات ، می تواند کاربران بیشتری را جذب کند.

نحوه استفاده از Avast Secureline VPN

سرانجام ، اجازه دهید’درباره نحوه استفاده از Avast VPN صحبت می کنیم. صادقانه بگویم ، این یکی از ساده ترین استفاده از راه حل های VPN است. ما در گذشته چندین برنامه کاربردی بسیار آسان را مشاهده کرده ایم ، بنابراین می توانیم برای شما واقعی بگوییم که این VPN می تواند توسط مبتدیان و کاربران رایانه ای و همچنین با بیشترین سهولت استفاده شود.

رابط کاربری کاملاً بصری و نسبتاً ساده است.

به منظور محافظت از خود آنلاین ، باید برنامه را راه اندازی کنید و در صفحه اصلی آن ، روی آن کلیک کنید دکمه خاموش برای فعال کردن محافظت (Windows یا Mac OS). با کلیک بر روی این دکمه ، شما را به طور خودکار به یک سرور مطلوب یا نزدیکترین VPN متصل می کند. به همین روش ، با کلیک روی بزرگ دکمه اتصال در برنامه های تلفن همراه باید همان نتیجه را داشته باشد.

اگر مکان VPN دلخواه را در نظر دارید یا می خواهید از یک سرور اختصاصی برای P2P یا جریان استفاده کنید ، می توانید با کلیک کردن روی دکمه مکان را تغییر دهید و سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در اصل ، این همه در مورد نحوه استفاده از Avast VPN است. از این زاویه ، به نظر کاربر تازه کار است’رویای با این حال ، هنگامی که ما نگاه می کنیم منوی تنظیمات و سطح آزادی شما برای شخصی سازی این سرویس ، تنوع پایین ویژگی ها و تنظیمات ممکن است طعم بدی را در دهان شما بگذارد.

منوی تنظیمات Avast SecureLine بهینه سازی های بسیار اساسی زیر را به شما امکان می دهد:

 • نمایش اعلان های SecureLine
 • SecureLine را هنگام شروع رایانه من شروع کنید
 • VPN را به طور خودکار با شروع برنامه روشن کنید
 • به روزرسانی های بتا را دریافت کنید
 • زبان: شما باید 44 زبان را انتخاب کنید که احتمالاً Avast را به چند زبانه ترین نرم افزار VPN در بازار تبدیل می کند
 • SecureLine را هنگام اتصال به شبکه های WiFi نا امن روشن کنید

با این وجود ، خبرهای خوبی برای کاربران تازه کار است زیرا آنها به راحتی می توانند از Avast VPN و بدون هیچ گونه دانش فنی استفاده کنند. با این وجود ، ما نمی خواستیم’به هر حال این VPN را برای کاربران پیشرفته تر توصیه کنید.

در نتیجه ، می توان گفت که Avast VPN ممکن است انتخابی نسبتاً مناسب برای کاربران رایانه ای باشد که بدون امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین نیاز به ویژگیهای اساسی VPN دارند. اما وقتی ناشناس بودن یک ضرورت است ، ممکن است بخواهید مطمئن شوید که نرم افزار VPN مورد نظر شما با ویژگی های ضد گلوله مسلح شده است ، از جمله یک خط مشی واقعاً بدون گزارش ، یک سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت.

پست های مرتبط توصیه شده:

Avast SecureLine VPN برای Android

Avast SecureLine VPN برای تورنت

آیا Avast VPN سیاههها را نگه می دارد?

Avast Secureline VPN Review

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 8 =