آیا Avast VPN سیاههها را نگه می دارد؟


آواز’SecureLine یک VPN با کاربرد آسان و کاربردی است ، به ویژه به دلیل اینکه کاربران می توانند به راحتی آن را با Avast ترکیب کنند’نرم افزار آنتی ویروس. اما آیا این بهترین گزینه برای کاربرانی است که حریم خصوصی را در اولویت قرار می دهند?

فقط به این دلیل که SecureLine از یک شرکت امنیتی معتبر تهیه می شود ، این کار را نمی کند’این بدان معنی است که Avast در هسته اصلی ماموریت خود حریم شخصی دارد. آنها به راحتی می توانند گزارش ها را نگه داشته و رمزنگاری بسیار خوبی را همزمان انجام دهند. پس چه’اوضاع اینجاست - آیا Avast VPN اطلاعات مربوط به حفظ حریم خصوصی را حفظ می کند؟ اجازه دهید’عمیق تر حفاری می کنند.

آواست درباره سیاست ورود به سیستم چه می گوید؟?

اکثر VPN ادعا می کنند که هیچ سیاهه ای ندارند یا خط مشی جمع آوری داده بسیار خوش خیم دارند. از این گذشته ، آنها به یک جمعیت شناختی مربوط به حفظ حریم خصوصی متوسل می شوند ، و در صورت ذکر شیوه های حفظ حریم خصوصی سایه ، تعداد کمی از VPN موفق می شوند. این وضعیت دلالت بر این دارد که بسیاری از ارائه دهندگان نمی توانند’با مشتریان بالقوه درباره میزان جمع آوری داده هایی که انجام می دهند صادق باشید.

Avast مطمئناً ادعا می کند که یک بازی خوب در مورد حریم خصوصی صحبت می کند “حریم خصوصی یک حق است ، نه یک امتیاز” ضمن اطمینان به مشتریان که آنها برنده شدند’نیاز به نگرانی دارید “کارفرمایان ، تبلیغ کنندگان ، دولتها یا ISP خودتان” از فعالیت های آنها غافل می شوند.

از همه مهمتر ، صفحه اول Avast SecureLine بیان می کند که VPN “نمیخواد’وب سایت های بازدید شده یا استفاده از برنامه را وارد کنید.” بنابراین ، به نظر می رسد ، در مواجهه با چیزها ، مشکلی از گزارش Avast VPN نیست. اگر ادبیات بازاریابی آنها را به عنوان حقیقت در نظر بگیرید ، Avast مانند سوت تمیز است.

بررسی خط مشی رازداری Avast Secureline VPN

رایانه ، جهان

با این حال ، ما’نمی خواهم آنها را به ارزش چهره بگیرد. پس بگذار’نگاهی دقیق تر به آنچه سیاست حفظ حریم خصوصی Avast در مورد ورود به سیستم می گوید ، داشته باشیم.

همه VPN ها باید خط مشی رازداری داشته باشند. این سند مهم ، نحوه برخورد با VPN با کاربران ، آنچه را که با داده های خود انجام می دهند ، همراه با نحوه تعامل با آژانس هایی که کاربران خود را درخواست می کنند ، مشخص می کند.’ داده ها. بنابراین باید شامل همه مواردی باشد که درمورد مسئله سیاهههای مربوط به Avast VPN بدانیم.

و اگر خط مشی رازداری Avast را پایین برویم ، ما هستیم’چند کشف جالب را انجام خواهم داد. بسیار مهم ، سیاست حفظ حریم خصوصی بیان می کند که هنگام راه اندازی SecureLine ، Avast “ممکن است داده های اساسی خاصی مانند زمان و مکان شبکه که اتصال VPN از آن ساخته شده است و مدت زمان اتصال VPN ضبط کند.”

این یک بند تا حدودی مبهم است اما عادی نیست’t لزوماً به خودی خود نگران کننده است (برای مثال ، اگر Avast فقط نوع رایانه متصل به سرورهای خود را ثبت کند). و همانطور که می گویند ، تمام این داده ها ظرف 30 روز حذف می شوند. مشکل این است که Avast نمی کند’بگویید که با این داده ها چه کار خواهد کرد یا اگر سازمان های اجرای قانون درخواست کنند چه می کنند.

این سیاست با توجه به این موضوع ادامه دارد “سیستم ممکن است داده ها را در پهنای باند منتقل شده در هر جلسه ذخیره کند.” استفاده از کلمات مانند “ممکن است” چیزی نیست که ما در زمینه سیاست حفظ حریم خصوصی نسبت به آن احساس خوبی داشته باشیم.

سرانجام ، Avast سوابق تعامل شما با تیم پشتیبانی آنها ، از جمله را نگه می دارد “اطلاعات شخصی قابل شناسایی.” به طور رسمی ، این هدف برای این است که عملیات پشتیبانی آنها روانتر اجرا شود ، اما ممکن است به طور منطقی برخی از کاربران را گول بزند. با گفتن این ، داده های جمع آوری برنده شدند’t برای اهداف بازاریابی استفاده می شود مگر اینکه خود شما باشید “انتخاب کردن” - که شامل استقبال است.

هیچ یک از اینها اثبات نمی کند که Avast هنگام ورود به VPN ، اطلاعات دقیق مربوط به فعالیت مشتری را نگه می دارد. اما این نشان می دهد که Avast اطلاعات دیگری را در زمان های دیگر جمع می کند ، و شرکت isn نیست’تا آنجا که ممکن است دقیقاً چگونگی انجام این کار باز باشد ، باز است.

آیا Avast داده ها را با سازمان های اجرای قانون یا بازاریابان به اشتراک می گذارد?

وقتی در مورد سیاهههای مربوط به VPN صحبت می کنیم ، ما هستیم’بیشتر به نگرانی هایی که برنده VPN ها شده اند ، می پردازیم’ما را از نظارت شرکتی یا دولتی محافظت کنید. اغلب ، ما از VPN ها استفاده می کنیم تا فعالیت آنلاین خود را مخفی نگه داریم و از پتانسیل نفوذ رسمی محافظت کنیم. بنابراین مهم نیست که VPN ها چطور نیستند’در مورد چگونگی ارتباط آنها با سازمان های اجرای قانون توضیح دهید.

Avast isn’به همان اندازه واضح است که می تواند در این منطقه باشد. ما’اشاره کرد که شرکت’شیوه های جمع آوری داده های داخلی تیره است ، و همین امر در مورد نحوه تعامل با طرف های خارجی که ممکن است اطلاعات ما را بخواهند ، صدق می کند.

اجازه دهید’برای نشان دادن چگونگی عملکرد این کار ، برای لحظه ای به خط مشی رازداری برگردید. در یک مقطع ، نحوه چگونگی فروشگاه و استفاده شرکت مورد بحث قرار می گیرد “اطلاعات جمع آوری شده توسط…نرم افزار Avast”, قبل از اعتراف آن “ما ممکن است این اطلاعات را با اشخاص ثالث که جزئی از گروه Avast نیستند منتشر یا به اشتراک بگذاریم.”

Avast همچنین اظهار داشت كه برای شناسایی ناشناس کاربران ، شناسه ها را حذف می كند’دلگرم کننده نیست که ببیند آنها چقدر مشتاق هستند که داده های کاربر را به صورت گسترده و گسترده به اشتراک بگذارند.

این شرکت همچنین اعتراف می کند که محافظت های زیادی را در برابر آژانس های رسمی انجام نداده است. در واقع ،’در مورد محافظت از هویت کاربر بسیار ضعیف است.

به عنوان مثال ، Avast برنده شد’فقط داده های شناسایی شده شخصی را به درخواست های قانونی از سوی نهادهای اجرای قانون تحویل دهید. همچنین داده ها را به اشخاص ثالث دیگر تحویل می دهد “اگر به توصیه وکلای خود اعتقاد داشته باشیم که موظف به پاسخگویی هستیم.” و بطور معمول داده های شخصی را به پیمانکاران منتقل می کند “توسعه محصول یا تحقیقات بازار.”

بنابراین وجود دارد’در جبهه حفظ حریم خصوصی نگران باشید.

آیا Avast حریم خصوصی و امنیت را جدی می گیرد? رایانه ، جهان

تاکنون ، ما’ثابت کردم که Avast’سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد نحوه استفاده شرکت از داده ها کمی مبهم است. ما چی’در بر داشت که شواهدی وجود دارد که جواب آن بسیار کم است “آیا Avast VPN سیاههها را نگه می دارد?” کاملاً مشخص است “آره.” با این حال ، در مورد چگونگی محافظت از اطلاعات شخصی Avast تردیدهای جدی وجود دارد.

با وجود همه نگرانی ها ، آن را’فقط منصفانه است که تأکید کنیم که Avast سیاستهای امنیتی بسیار خوبی دارد. مهمتر از همه ، از نسخه پشتیبان تهیه می کند “هیچ سیاهه ای نیست” خط مشی با ویژگی های امنیتی چشمگیر این شرکت برای حفظ امنیت داده ها از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند.

نتیجه گیری: آیا Avast VPN سیاهههای مربوط را نگه می دارد یا خیر?

این سیاست های امنیتی از نقاط ضعف ما فراتر می رود’در حال حاضر مورد بحث است این است که شما تصمیم می گیرید. با این حال ، ما’شواهد زیادی پیدا کرد مبنی بر جمع آوری داده ها ، مانند آدرس IP ، نام ها ، طول جلسه و غیره.

آنجا’هیچ مدرک مشخصی مبنی بر اینکه Avast گزارش های عمیق را حفظ می کند ، وجود دارد ، اما احتمالاً می پردازد که بدبین باشد. و اگر حریم خصوصی اولویت شماست ، ممکن است فرمان پاک کردن SecureLine توصیه شود.

قرائتهای توصیه شده:

بررسی Avast SecureLine VPN

نحوه استفاده از Avast SecureLine VPN?

آزمایشی رایگان Avast SecureLine VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − 73 =